Останнє оновлення: 19:39 вівторок, 20 жовтня
АНОНС
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / «Молода Просвіта» запрошує на навчання до «Зимової школи журналістики»

«Молода Просвіта» запрошує на навчання до «Зимової школи журналістики»

5 лютого відкривається "Зимова школа журналістики": спільний проект "Молодої Просвіти" і Всеукраїнської газети "Сіверщина".

Відбудеться вісім занять за темами:
- вступна частина (жанри журналістики/журналістська етика)
- прес-реліз
- інтерв`ю
- інформація
- репортаж
- стаття
- електронні ЗМІ
- фотографія
(можливі певні зміни)

У якості тренерів виступлять відомі журналісти.

Для участі необхідно до 12-00 3 лютого 2011 р. надіслати заповнену АНКЕТУ на email: ukrformat@ukr.net з поміткою "анкета на участь у зимовій школі".

Результати відбору учасників будуть опубліковані на сайті «Молодої Просвіти» (http://molodaprosvita.org.ua ), а кожен аплікант також зможе дізнатись заглянувши до своєї електронної скриньки ввечері 3 лютого.

Анкету можна завантажити тут: http://siver.com.ua/files/anketa_sc.doc

Реєстраційний внесок учасника школи складає 30 грн.(брейк-кава, роздаткові матеріали)

Поспішайте подати анкети, кількість учасників обмежена!

Коментарі (15)

Викладач | 2011-02-02 12:30

Читач
баригаТак я жлоб, і мене чомусь від цього совість не гризе )))) " вчитимуть БЕЗКОШТОВНО", як же безкоштовно, як тридцять гривень треба здати. )))
і у мене питання до прес-центру ЧМГО МП... "....а кожен аплікант також зможе дізнатись.." аплікант - це тіпа я? : ))))
Викладач
патріотох і нетямущий "викладач", треба розширювати свій савдепівський світогляд !
слово "apply" з англ. перекладається як "звернутися", а "апліканти" - це ті, хто подав заявку.
  
Які смішні люди... Це тепер "Молода просвіта" буде називатися "Young education"?

барига | 2011-02-02 08:42

Тямущому "патріоту" - в англійській мові я профан, але користуватися словником ще вмію, слово - "apply" перекладається як - "застосовувати", а "звернутися" - "contact "? так що мабуть будуть звертатися до Вас не "апліканти" а "ЗАСТОСУВАНЦІ" )))))) можливо я свій "савдепівський світогляд" як і "викладач" розширюю не за тим словником? щось тут з Вашою логікою не гаразд. Українська мова така мабуть бідна, що незнайшлося у української просвітянської організації відповідника, потрібно було звернутися за допомогою до Василя Хведоровича, чи після поїздки в Штати, за його вказівкою, Ви нас буде тепер новим словесним викрутасам вчить?

патріот | 2011-02-01 23:08

Читач
баригаТак я жлоб, і мене чомусь від цього совість не гризе )))) " вчитимуть БЕЗКОШТОВНО", як же безкоштовно, як тридцять гривень треба здати. )))
і у мене питання до прес-центру ЧМГО МП... "....а кожен аплікант також зможе дізнатись.." аплікант - це тіпа я? : ))))
Викладач
ох і нетямущий "викладач", треба розширювати свій савдепівський світогляд !
слово "apply" з англ. перекладається як "звернутися", а "апліканти" - це ті, хто подав заявку.
  

Євгеній | 2011-02-01 22:54

ШеваА хто викладачі?
Назву поки що тільки одного - Василь Чепурний, головний редактор "Сіверщини".
Напиши нормально з ким ти вже домовився, а з ким ще уточнюєш теми і час викладання!

Викладач | 2011-02-01 22:41

ШеваБарига, а хто тоді має за все платити?
Я за нього відповім. Платити повинен той, хто отримав чималі гранди від американців, якраз для таких справ. А дехто хоче зекономити собі у кишеню... Зазвичай у нашій країні саме так робиться.

Шева | 2011-02-01 19:53

Барига, а хто тоді має за все платити?

Викладач | 2011-02-01 16:43

Читач
баригаТак я жлоб, і мене чомусь від цього совість не гризе )))) " вчитимуть БЕЗКОШТОВНО", як же безкоштовно, як тридцять гривень треба здати. )))
і у мене питання до прес-центру ЧМГО МП... "....а кожен аплікант також зможе дізнатись.." аплікант - це тіпа я? : ))))
Прес-центр ЧМГО «Молода Просвіта» тулить "розумні" (як їм здається) слівця куди треба і не треба. Від цього самі розумнішими не стають. От смішними - так, стають.
:)))))

барига | 2011-02-01 15:49

Читач
Так я жлоб, і мене чомусь від цього совість не гризе )))) " вчитимуть БЕЗКОШТОВНО", як же безкоштовно, як тридцять гривень треба здати. )))
і у мене питання до прес-центру ЧМГО МП... "....а кожен аплікант також зможе дізнатись.." аплікант - це тіпа я? : ))))

Євгенка | 2011-02-01 11:10

А які перспективи відкриває ця школа? За 8 занять журналістом не станеш

Викладач | 2011-02-01 10:47

ШеваА хто викладачі?
Назву поки що тільки одного - Василь Чепурний, головний редактор "Сіверщини".
І єдиного. Треба ж Ваську відробляти (відмивати) мериканські гранти. Правда, незрозуміло, як туди присмоктався дурник з МП.

Шева | 2011-02-01 08:11

А хто викладачі?
Назву поки що тільки одного - Василь Чепурний, головний редактор "Сіверщини".

Владислав Савенок | 2011-01-31 22:06

барига
Починаємо вчити безкоштовно: не "феліжанка" , а "хвуліжанка" :))

Читач | 2011-01-31 22:00

Жлоб-барига! Та НАВЧАННЯ в усьому світі коштує дуже великих грошей, не 30 гривень. Тебе ж, дуба, вчитимуть БЕЗКОШТОВНО. Може, чомусь навчать.

барига | 2011-01-31 21:22

на тридцять гривень аркуш паперу, ручку і феліжанку кави? круто! а гроші куди відправляти, на якийсь рахунок? чи на місці чек випишуть? а можна зі своїм термосом, ручкою і блокнотом? так хочеться журналістом стать

цікаво | 2011-01-31 15:08

А хто викладачі?
закрити