Останнє оновлення: 08:40 вівторок, 27 жовтня
Прикольний факт
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Хто рекламує туристичний Чернігів? Тільки не влада?
Хто рекламує туристичний Чернігів? Тільки не влада?

Хто рекламує туристичний Чернігів? Тільки не влада?

Ми любимо цілими днями нічого не робити, покласти ноги на стіл, утупитися в екран нашого великого ящика і пити тільки напої місцевого виробництва. Саме так і роблять справжні патріоти Чернігова.

Зараз основною фішкою для нас є перегляд телеканалу „Погода”. Класна штука. Дивишся в ящик і бачиш, як десь тепло, незважаючи на пізню осінь. Або подорожуєш, завдяки телевізору, по Європі і світу.

О! Ти диви, Чернігів показують по теліку на цьому телеканалі!

Така класна дівчина з флейтою! Чудовий ролік!

Це, мабуть, влада розмістила на телеканалі „Погода”! А за які гроші?

Ми мало не повисмикували чуби одне одному. Я йому доводив, що це розмістила влада, а він мені – бізнесмени. Побилися об заклад і дзвонимо у владу заступнику Чернігівського міського голови Анні Романовій.

- Так після того, як телеролик „Чернігів відкритий для гостей” переміг на загальноміському конкурсі, ми його розіслали на всі телеканали із проханням розмістити. На канал „Погода” також, мабуть, посилали, – розповіла заступник мера.

Але, виходить, після того, як розіслали, ним ніхто не цікавився. Тобто з із загальноукраїнських телеканалів ніхто не дзвонив і не падав на коліна – „Дайте нам ролик з дівчиною, що грає на флейті!”

Дивно, а як же телеканали могли самі транслювати ролик?

Чудес не буває. Нема у нас в Україні благодійників, які ухопляться і почнуть транслювати гарне творіння.

А може це Оксана Тунік-Фриз, яка причетна до цього ролика розмістила його на телеканалі „Погода”?

- Ми розсилали телеролик на всі телеканали – України і в області, - розповідає пані Оксана, - Знаю, що телеролик взяли на Львівському телебаченні. Мої друзі розповідали мені – бачили його там. Можливо і телеканал „Погода” теж взяв. Мене тішить, що цей ролик цікавий для телевізійників. І сам Чернігів цікавий в туристичному плані.

Однак, Оксана Володимирівна не підписувала угоди на трансляцію і не розміщувала його в ефірі.

Так який же містер „Ікс” нарешті з’явився у Чернігова, який щодня багато разів звертається „Ласкаво запрошуємо до Чернігова”. Хто цей Інкогніто?

Розслідування триває.

Михайло і Федір ПЯТНИЦЬКІ спеціально для нового „Високого Валу”


Промо-ролік Чернігова на всеукраїнських... при помощи svoboda-fm

Коментарі (25)

Слим | 2011-12-02 18:33

ЧерниговецДавайте быть честными.
Туник-Фриз не один год была гуманитарным замом.
И где тогда были ролики?
Где тогда была такая безмерная любовь к городу?
Все это от большой зависти! и не больше!
Вася
Бу-га-га... еще про фонтан забыли и про поликлинику на Шерстянке...
... и сегодня в каждой дырке ну чисто безДВОЗДМездно учавствует

интерес | 2011-12-01 22:13

вы не поверите, но там все гораааздо серьезней чем мы думали)))
видел ролик по ТэВэАй в праймтайме!!!

маестро | 2011-11-30 12:55

Да, такого пиара Чернигова в национальном маштабе наш город не видал со времен маньяка с лопатой.

Лицарка | 2011-11-29 22:24

Через два дні побачу, як всі підлизи ОТФ сядуть на одне місце. Ні для кого не секрет , що ОТФ розпочала передвиборчу кампанію до Верховної зРади України.

Мікола Дерепупенко | 2011-11-29 22:15

Знающий
Знающий прав на все100.Рекламисты100 пудов причетни.Канальчик выбран не просто так.Это не интер и не 1+1- для лежебок.Погода выходит в аэропортах ( типа воздушные ворота страны), ж/д вокзалы и все макдональсы Украины.( на сайте ПогодаТВ).В точку попали.Ролик для туристов, те что дома не сидят а идут и едут. Прикинь сколько народу по всей Украине увидят.Респект и уваже!!!Молодцы!

katy | 2011-11-29 20:38

ааааа)
седня в маке видела чуть бургером не подавилась)))
крууууть!!!!

vanya | 2011-11-29 18:59

а реально!
прикиньте вчера в метро в КИЕВЕ!! ехал ролик увидел
и просто аФигел.
вот как работать надо!

П.Іванов | 2011-11-29 10:21

Для рекламування туристичного Чернігова елементарно потрібно побудувати пятизірковий готель, а так що ролік рекламує: калюжу Остапа Бендера?

Знающий | 2011-11-29 10:06

На самом деле ни ОТФ ни б.у.ГД не имеют отношения к размещению этого ролика.Думаю,что редакция ВВ знает кто насамом деле его разместил.Читаю коментарии и смешно становится как люди которые к размещению на канале Погода этого ролика не имеют отношение пытаются на шару пропиариться.Напоминаю что ОТФ получила за ролик деньги,А г.Романова имеет к нему отношение только из-за места на котором сидит (не восприньте место сидения буквально).
Для редакции - о размещении ролика поинтерисуйтесь в О.Чернова рекламное агенство "Скарлет"

чернігівець | 2011-11-28 17:55

путешественница
найголовніше, що про наше місто десь надають інформацію для туристів України! Лайте кого хочете, але інформація пішла - справа зроблена. ОТФ у цьому ролику не світиться, а чого її пинати, якщо Вона знайшла для ролика його справжнє застосування - честь і хвала.

Наброда | 2011-11-28 13:49

ОТФ, як Ви її називаєте, далеко далеко не ідеал. А та "бландінка", що араз на посаді - то наш сором.

ХКРАМИ | 2011-11-28 12:08

путешественница
авториТелеролик в Жулянах транслює телеканал "Погода" :))
Нет, не Погода

автори | 2011-11-28 11:44

путешественница
Телеролик в Жулянах транслює телеканал "Погода" :))

путешественница | 2011-11-28 11:32

Ролик еще видела в аэропорту Жуляны. Просто ролик хороший и качественный, вот поэтому и показывают... возможно и без специального промо или денег... Сами понимаете, не весь эфир выкупают, а заполнять надо ежеминутно. Они и выбирают красивую динамичную картинку.

Вася | 2011-11-28 11:29

X
авториОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"
Вася
автори"Думаю" не значить "знаю". Вона сама сказала , що не підписувала договорів на трансляцію
Так я и не настаиваю. Но ролик -то она сняла? Ролик транслирует еще и аэропорт Жуляны. Вы в курсе?

автори | 2011-11-28 11:07

X
авториОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"
Вася
"Думаю" не значить "знаю". Вона сама сказала , що не підписувала договорів на трансляцію

Вася | 2011-11-28 10:45

X
авториОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"
Она "причетна" к тому, что этот ролик существует, она его снимала. Это уже достойно уважения. да и размещала наверно она. Я так думаю.

Вася | 2011-11-28 10:42

ЧерниговецДавайте быть честными.
Туник-Фриз не один год была гуманитарным замом.
И где тогда были ролики?
Где тогда была такая безмерная любовь к городу?
Все это от большой зависти! и не больше!
О какой зависти вы пишете? Так позавидуйте и вы, сделайте что-то для города, так как это сделала Туник-Фриз. Итог работы ОТФ не только в роликах о Чернигове, а в востановленном Дворце культуры Химики, завершенном ремонте 2 муз школы, замене нафталинового руководителя школы искусств, расширение 1 музыкальной школы и т д. По каждому заведению культуры можно рассказать, что было сделано за время работу Оксаны Владимировны. Работники культуры вспоминают Туник-Фриз как лучший период для культуры города за последние десятки лет. Пообщайтесь с людьми, они вам расскажут.

Вася | 2011-11-28 10:32

XОй, не надо тут снова из Фриз делать героиню. Мы ведь помним и то, как она, будучи гуманитарным замом, "под мухой" магазин закрывала. А сейчас всем трубит, что у нее масса работы "за кордоном", и в столице она на расхват. Какую кадру потеряли,а?
Вы пишете полную чушь. К сожалению это нормальная практика для Чернигова.

автори | 2011-11-28 10:03

X
ОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"

X | 2011-11-28 09:55

Ой, не надо тут снова из Фриз делать героиню. Мы ведь помним и то, как она, будучи гуманитарным замом, "под мухой" магазин закрывала. А сейчас всем трубит, что у нее масса работы "за кордоном", и в столице она на расхват. Какую кадру потеряли,а?

невідомикй | 2011-11-27 20:47

http://opir.info/2011/11/27/hoda-pamyati-zhertv-holodomoru-u-chernihovi-26-lystopada/

Черниговец | 2011-11-27 12:49

Давайте быть честными.
Туник-Фриз не один год была гуманитарным замом.
И где тогда были ролики?
Где тогда была такая безмерная любовь к городу?
Все это от большой зависти! и не больше!

Ruslan | 2011-11-27 12:14

Вся грязь в кабинетах)))))))))))))))))

маршал Тито | 2011-11-27 11:12

Ролик классний. Чернигов выглядит по европейски. Грязи не видно.
закрити