Останнє оновлення: 17:05 четвер, 6 лютого
Фальшиві цінності
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / «Глямурно» лежимо, дівчата! ФОТОвиховання
«Глямурно» лежимо, дівчата! ФОТОвиховання

«Глямурно» лежимо, дівчата! ФОТОвиховання

Так уявляє собі дозвілля сучасна молодь.

Ріка Десна, Чернігів. Неділя 6 червня 2010 року.

«Високий Вал» нагадує: вживання наркотичних речовин, навіть легальних, підвищує ризик загибелі під час активного відпочинку на воді.

Коментарі (14)

Макс | 2010-06-26 19:47

Пане Редакторе, я давав оцінку даній ситуації виключно у контексті порушень юридичних або моральних норм. А ще конкретніше, відповів на коментар Oper'а.
Ні в якому разі не виправдовуючи таку поведінку в людному місці, особисто я вважаю, що публічне її обговорення (без відома "фігурантів") також є свого роду порушенням моральних норм. Проте, все ж таки менш тяжке, бо скоюється задля проведення виховної роботи, як Ви висловились. За дєржаву абідна, розумію. Мені також, проте надаю перевагу обїективному розгляду ситуації. Бо якось вже бува трохи нудить від тотального засилля у подібних темах занадто "правильних" коментарів надзвичайно "правильних" людей з побажаннями "скорєє сдохнуть".

Редактор новин | 2010-06-26 19:05

доброжилатель
Chi
Oper
Макс
"Приватне життя" де, у натовпі?! "Приватне життя" буде, коли в намет заховаються. А так - звиняйте, проводиться виховна робота :)

Макс | 2010-06-26 11:16

доброжилатель
Chi
Oper
Такі самі моральні порушення полягають у публікації у вільному доступі фотографій приватного життя людини, без її згоди.
З приводу того, куди дінуть пляшки: ну тут взагалі логіка неперевершена! Так само можна вважати вбивцями всіх тих, кого хоча б раз сфотографували зі зброєю в руках.

111 | 2010-06-08 18:18

Кстати,не совсем корректно выставлять фотографии людей без их ведома,а тем более потом обси...рать.

4444 | 2010-06-08 16:08

та пусть пьют и курят, быстрее сдохнут, а нормальные будут жить и будет нормальный генофонд нации

Oper | 2010-06-08 08:40

доброжилатель
Chi
Oper
ChiТак тут вообще нет никакого нарушения. Ведь фотограф не сфотографировал момент как они пьют. Так что не факт что они пили это пиво, может быть они бутылки собирают из под пива а потом сдают.
Das ist Fantastisch! :)

Chi | 2010-06-08 01:39

доброжилатель
Chi
Oper
Так тут вообще нет никакого нарушения. Ведь фотограф не сфотографировал момент как они пьют. Так что не факт что они пили это пиво, может быть они бутылки собирают из под пива а потом сдают.

Oper | 2010-06-07 23:48

доброжилатель
Chi
та при чому тут порушення юридичне, коли наочні порушення моральні?
До речі, питання на засипку: вони ці пляшки куди потім дінуть?

нормальный | 2010-06-07 22:48

один полупокер сфоткал, остальные бекают как бараны

Chi | 2010-06-07 22:39

доброжилатель
А в чем собственно нарушение? Вы статью 178 КУпАП читали? Пляж не входит в список запрещенных мест где нельзя распивать алкогольные и спиртные напитки. Только не надо писать что это общественное место, во первых ни в одном законе нет определения термина общественное место, во вторых в статье 178 КУпАП идет речь о распитии в запрещенных местах а не в общественных, и приводится список этих мест. Пляж в этот список не входит.

Политтехнолог | 2010-06-07 20:31

Интересно, на первых фотках девки сами столько пивка ужрали? без мужской помощи? если да, то капэц)))) а потом такие девахи хотят найти себе нормального мужика....ну, какой нормальный полезет на бабу, от которой так воняет пивом....фу бля...

доброжилатель | 2010-06-07 20:13

а где же любимая милиция что б за распитие пива прихватила????

Воланд | 2010-06-07 17:29

Геноцид-це норма для сучасного *суспільства*.

ТАО | 2010-06-07 17:29

Ох и дуры девки...
закрити