Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
кулуарно / і я - не я, і хата не моя...
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Партія сказала "надо" - Соколов отвєтіл "Єсть!". Як в Чернігові "таємно" підвищили ціни на проїзд

Партія сказала "надо" - Соколов отвєтіл "Єсть!". Як в Чернігові "таємно" підвищили ціни на проїзд

Після свого скромного нерозголошуваного вступу до Партії регіонів чернігівський міський голова Олександр Соколов вирішив діяти більш рішучо - "подякувати журналістам за увагу" перед розглядом не зовсім зручного питання про підвищення цін на проїзд у міському транспорті на виконкомі міської ради.

"Понятлівиє", але ображені представники місцевих ЗМІ встали і вийшли, а чемний мер після успішного підвищення цін на проїзд опублікував на сайті міськради заяву, у якій пояснив, що журналісти неправильно зрозуміли усю глибину його галантності.

Докладніше - у сюжеті журналіста телеканалу "Дитинець" Ігоря Левенка:

Коментарі (11)

Саныч | 2011-05-18 22:38

Еще одно "покращення" жизни...
Ну, неужели так сильно хотелось получить очередной откат? Ведь уже не первый год у власти, может хватит гребти? Уже наверное и себе и детям и внукам есть.

Правдоруб ("Глибокий рів") | 2011-05-18 18:45

Вспоминаю иногда тот тяжелый случай,
Как бы в меры я пошел, пусть меня научат.
Научили, но беда тут же поджидала,
Господа есть господа, ну а есть кидала.
Как бы кинул раз, второй, хорошо выходит,
Как бы в партию вступил, здорово, подходит!
Жизнь все лучше, веселей, как бы, с каждым годом,
Так и надо, так и жить, с нашим то народом.
Так простите,господа, если ненароком,
Повернется жизнь и к вам вовсе не тем боком.
Как бы видели глаза, что тогда купили,
Так и жрите во весь рот, не гоните пыли!

Шеп15 | 2011-05-18 12:51

Обнаглел ты, Сашко уже до краней степени. Будут гнать тебя с твоими собратьями сраной метлой. Очень скоро!

юра | 2011-05-18 12:24

Не правы, вы Олександр Владимирович, не правы. Не настраивайте против себя журналистов. А то от "покращення життя" все и так обозленные.

Антон | 2011-05-18 11:48

Что же это за журналисты такие, которых так легко, как школьников, выставили за дверь? Это просто тряпки!

Эксперт | 2011-05-18 10:35

Мер Чернигова наверное не знает, что вопросы, ремаемые в здании горсовета и Кабмина разные. В органе власти тайных и служебных от жителей города вопросов изначально быть не может. Или у него юристы-двоечники или факт скрытия корупционных действий налицо.
Скорее своими "фразами" он дискредитирует премьера, говоря, что на него равняется. Донецким может не понравится.

Сергій_Трегубенко | 2011-05-18 02:42

Якби чернігівці обрали собі слугу, він би слугував їх інтересам. Натомість, мудрий чернігівський народ побажав мати над собою начальника.
Рабство гарне тим, що рабам не потрібно напружувати собі голову всілякими складними суспільними питаннями - швиденько проголосував, і нехай в обранця голова болить.
Звісно, потім той обранець інколи дістає своєю поведінкою і рішеннями, але ж розумовий спокій виборців коштує дорожче!

Константин | 2011-05-17 23:22

Мова Соколова схожа на Добкiна.
Правильно он сказал - берём пример.

Operator. | 2011-05-17 22:47

Мова тов. Соколова дуже схожа на мову одного мого какби знайомого, теж какби великого "рєшалу" :)))

Патриот | 2011-05-17 22:43

Зак кого голосовали - то и имеем. А если по честному, то лоббисты подорожания просто намекнули на откат первому. И процесс пошел.

капец... | 2011-05-17 22:26

Что тут скажешь?
Негодяи.
закрити