Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Інтерактив
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / АНОНС: Інтернет-конференція з мером Чернігова Олександром Соколовим відбудеться 20 лютого

АНОНС: Інтернет-конференція з мером Чернігова Олександром Соколовим відбудеться 20 лютого

Соколов20 лютого з 15 до 17 ч. на “Високому Валі” відбудеться Інтернет-конференція з міським головою Чернігова Олександром Соколовим

Перше спілкування міського голови з читачами “ВВ” у режимі on-line відбулося 13 лютого. Така форма діалогу громади з публічними політиками стала першим прецендентом у Чернігові і встигла викликати певний резонанс серед жителів міста.

Оскільки далеко не на всі питання вдалося відповісти 13 лютого, міський голова вирішив продовжити цю практику і зробити таке спілкування регулярним.

Олександр Соколов звертається через Редакцію “ВВ” до чернігівців з проханням не просто ставити гострі запитання, а й самим пропонувати теми наступних Інтернет-конференцій.

Запитання, які надійшли на 15:00 20 лютого:

Коментарі (29)

Виктор | 2006-02-20 13:56

Уважаемый мер. Обманываете вы когда нибудь или нет?

Афганец | 2006-02-20 12:32

Ваше отношение к ветеранам-афганцам?

Информация Софьи Сернгеевны, не отвечает действительности, т.к. лишь некоторые из Афганцев вошли в списки социалистов, а не все, как это хотят представить.

Абрам Пирог | 2006-02-20 11:55

После избрания в мэры, смените ли Вы главного архитектора города??!!??

Историк | 2006-02-20 11:49

Какие именно меры предусмотрены городскими властями для развития туристической сферы в Чернигове?

Петя | 2006-02-20 11:44

Что планируеться городскими властями для привлечения инвестиций, и в каких сферах??

Мама | 2006-02-20 11:42

Господин мєр, я как мама интересуюсь, естли у горсовета программа развития детского и юношеского спорта. Єта проблема состоит в том, что развиваются в основном платніе секции.

Тренер | 2006-02-20 11:40

Що саме планується при реконструкції стадіона ім. Гагаріна?

Зелений | 2006-02-20 11:29

Чи передбачено подальше озленення міста?

Grin | 2006-02-20 11:27

Ваше відношення до перетворення Чорнобиля на звалище атовних відходів?

Валек | 2006-02-20 11:15

Александр Владимирович, кто же отвечает за расклейку агитационных листовок по городу? Социалисты обвиняют Вас!

Александр | 2006-02-19 23:45

Троллейбусы не проблема, а вот школа на Масанах ОДНА! СОТНИ ребятишек добираются ПАЗиками до 15-й или 11-й. А про детский сад вообще непонятно... - теперь в одной половине здания чихают (поликлиника), а в другой подхватывают. ПОЧЕМУ для такого "спального" района нет нормальной инфраструктуры, ведь примером мог бы служить м-н Рокоссовского?

"Друг" Разумного | 2006-02-19 23:30

Шановний Олександре Володимировичу!

   Що Ви ВЖЕ зробили для вирішення проблеми з опаленням та гарячим водопостачанням мікрорайону біля ЗАТ "МЛІБОР" ?!!

   Після публікації в міській пресі Чернігів чекає !!!

Тролейбусний фан | 2006-02-19 22:20

Ви кожного року кажете, що в новому році буде проведено тролейбусний рух у мікрорайон Масани. То чи буде це здійснено цього року? І ще запитання - нові тролейбуси ПМЗ були придбані за чий рахунок - міськадміністрації чи з коштів ЧТУ, що назбиралися за проїзд з ПАЗиків? Дякую.

Тролейбусний фан | 2006-02-19 22:18

Ви кожного року кажете, що в новому році буде проведено тролейбусний рух у мікрорайон Масани. То чи буде це здійснено цього року? І ще запитання - нові тролейбуси ПМЗ були придбані за чий рахунок - міськадміністрації чи з коштів ЧТУ, що назбиралися за проїзд з ПАЗиків? Дякую.

Ігор | 2006-02-19 18:23

Чи можемо ми сподіватися, що такі Інтернет-конференції з обраним мером Чернігова стануть звичним явищем по суботам? І не тільки з мером, а й з міськими службами? Бо неподобства в місті дуже багато, а спитати з нікого!

Argo | 2006-02-19 13:06

Благодоря Вам рейтинг Рудьковського свейчас выше чем Ваш. Может Вы с Колей договорилися?

Софья Сергеевна | 2006-02-19 13:03

Пойдете ли вы к Рудьковському заместителем, ведь афганцы вступили в соцпартию? Ваш опыт наверняка будет ему полезен.

Вася | 2006-02-19 13:00

Сколько денег из городского бюджета запланировано на ремонты тротуаров?

Микола | 2006-02-19 09:17

Коли буде подудовано сміттєзавод?

Геннадий | 2006-02-19 09:15

Будет ли так же отреставрирован Вал, как это сейчас сделано с Екатериненской?

Жанна | 2006-02-17 18:32

Як ви оцінюєте шанси одного з своїх основних конкурентів Рудьковського?

В.Сердюк | 2006-02-17 17:57

Почему Вы не остановили милицию 26 ноября 2004 года, а в место этого успокаивали депутатов в зале?

Ігор | 2006-02-17 17:55

Чи будете Ви підвищувати комунальні тарифи, як що станете мером? Відповідь прошу надати так чи ні.

Admin | 2006-02-16 17:28

Просимо всіх дотримуватися правил конференції. Нагадуємо - анонімні запитання, повідомлення не за темою, розлогі цитування видаляються без попередження!

Андрей | 2006-02-16 17:23

Почему Соколов соврал на предыдущей пресухе о 26 ноября 2004 года?



Александр Соколов:

"Мною были предприняты все меры по предотвращению использования силовых методов... Я, як міський голова, офіційного запрошення для охорони приміщення міськради не надавав."



Так кто все-таки "пригласил" милицию под горисполком?

Для справки - в материалах суда над Кочубеем есть официальный документ из горисполкома.

Александр | 2006-02-16 15:59

Почему бы не сделать зону отдыха на Магистратском озере? Ведь красивые места, можно облагородить берега чтобы черниговчане могли в выходные спокойно и с удочкой посидеть и отдохнуть.

Хотя не с нишим народом загадят все.

Олексій | 2006-02-15 12:26

Пропоную наступну тему для інтернет-конференції.

 "Місцеве самоврядування в Чернігові: громада учасник вирішення проблем міста, розподілу фінансів. Шляхи реалізації даної програми."

Чернігівець | 2006-02-15 11:49

Кому потрібна ця передвиборна "говорильня"? Тим більше, що мер вже розказав, що все робить "згідно з чинним законодавством".

Сподіваюся все ж таки отримати відповідь, чому місто перетворюється на звалище?

Юрий | 2006-02-15 11:34

Ого как Соколов зашевелился, и соответственно у меня вопрос, пошли ли Вы в отпуск во время избирательной компании? Каждая такая конференция отнимает массу времени от исполнеия прямых обязанностей маера.
закрити