Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Політика / Справи партійні
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/195771.html
3 в 1: Звітні конференції «Батьківщини» в Чернігові

3 в 1: Звітні конференції «Батьківщини» в Чернігові

В Будинку культури УТОС відбулися три звітні конференції партії «Батьківщина». Дві районні (Деснянська й Новозаводська) та міська.

Серед основних питань, які розглядалися на конференції – затвердження голів парторганізацій та вибори делегатів на VII Міську звітно-виборну.

На Деснянську районну в м. Чернігів партконференцію із 87-ми обраних делегатів прибуло 69 чоловік: підприємці, бюджетники, пенсіонери, студенти, працівники. Головою обрали Олега Русіна.

Аналогічна конференція проходила в сусідній залі, де учасниками були члени Новозаводської районної в місті Чернігів парторганізації. Із 76 обраних делегатів прибуло 50 чоловік. Головою став Ігор Новосьол. У конференції взяли участь і 24 запрошених.

На конференціях обрали делегатів на VII Міську звітну конференцію, яка відбулася одразу ж після районних. Обидві мандатні комісії зазначили легітимність зборів. Делегати одноголосно це підтвердили.

Таким чином, із 124 обраних делегатів на звітно-виборну міську партконференцію прибули 99 чоловік.

Присутні обрали бюро партії з одинадцяти чоловік. Керівництво Чернігівською міською парторганізацією делегати доручили депутату обласної ради, афганцю Володимиру Кравченку. Він подякував однопартійцям за довіру і пообіцяв натхненно працювати на благо «Батьківщині».

Мандатна комісія підтвердила легітимність конференції, а делегати одноголосно її підтримали.

часники працювали довго, але ефективно. Вони поставили запитання й розповіли про те, що їх хвилює однопартійцям, які є депутатами міської ради. Тож усе пройшло тихо, спокійно, прозоро…

Коментарі (12)

чоловік | 2009-02-14 13:01

у них у статуті все це треба затверджувати вищестоящою організацією..тобто куровським..... ну і що буде далі ? куровський затвердить наївного кркавченка, якого підставила баба света ???? чи юля вибере замість грошовитого мішка куровського крашені патли баби свети? бред та й годі.......о времена ..о нравы

УРА!!! | 2009-02-13 21:16

Жаба
Наконец то закончится вся эта вакханалия!!!
И будет мир в БЮТе города Чернигова!!!

Жаба | 2009-02-13 16:43

Всем сообщаю Юлия Владимировна только, что подписала приговор баба Свете. Она признала городскую конференцию, где избрали Сущенко головой, легитимной. Долой самозванцев Глущенок, Лебедя, Льодового!

Эксперт | 2009-02-13 15:55

Юрій ПапернийЗаходил только вначале. Не фотографировал. То, что думал уже разместил на "Мониторе". У кого псевдоним - не знаю. Но писали, там где информационный материал правду.
И, последнее. Никто меня не приглашал. Последние десять лет, если есть интересные политические события, неважно, кто их проводит - хожу.
Не надо во всем видеть "заказуху".
Фотографировал, сам лично видел на крыльце Деснянского райиспокома. Ну,а по поводу правды:"Правда всегда одна, так сказал фараон. Он был очень умен и звали его - Паперхамон". Привет Партии регионов.

Кощей | 2009-02-13 13:41

Кощей
Эксперт
Да уж, ото ещё Лебедь да Ледовой фигнёй занимаются, ну да каждый выбирает себе свою позицию...

SeGrey | 2009-02-13 12:47

Це останній штрих у масовому психозі колишнього керівництва міського БЮТу. Непродуманий і не виважений крок. Не дарма їх всіх турнули з керівництва. І про спільні інтереси з ПР знає багато хто. Догралися. І що з ними далі буде?

savenok | 2009-02-13 12:46

ЭкспертСлыш малый, а почему подписываемся так странно. Кстати, на этом "збиговиську" было только два журналиста: А.Шило и Ю. Паперный, ребята кто из вас малый. Или опять Савенок писал под диктовку Дубиля?
Ну, Експерт, не царське це діло бути журналістом :)
я тільки хабарі беру за публікації :)
уже набрався на цілу Леганзу :)
зараз куплю права і скоро буду сам їздити по місту в Леганзі та торгувати направо і наліво висновками Експертів :)

Юрій Паперний | 2009-02-13 12:36

Заходил только вначале. Не фотографировал. То, что думал уже разместил на "Мониторе". У кого псевдоним - не знаю. Но писали, там где информационный материал правду.
И, последнее. Никто меня не приглашал. Последние десять лет, если есть интересные политические события, неважно, кто их проводит - хожу.
Не надо во всем видеть "заказуху".

Эксперт | 2009-02-13 12:25

Кощей
Редеет метла Бабы Яги СС: не было Друцкого и Рубан, отказался прийти Гриц, отсутствовал Велигорский. Так, что редеют ряды "ветеранов"

Кощей | 2009-02-13 12:11

Баба Яга не успокоиться никак)))

Евгений | 2009-02-13 12:11

Поскольку в публикации есть фото, то зразу вичисляем кто "малый". Снимал это чудо только Паперный. Кстати, помощник Маньковского, штатный сотрудник ПР. Почему именно его пригласили освещать так назывемую конференцию. Вот вам дружба Дубиля с регионалами на лицо. Мирошниченко и Дубиль партнеры по бизнесу давно хотят взять Чернигов под контроль, для этого им и нужна баба Света со своим сбродом

Эксперт | 2009-02-13 12:05

Слыш малый, а почему подписываемся так странно. Кстати, на этом "збиговиську" было только два журналиста: А.Шило и Ю. Паперный, ребята кто из вас малый. Или опять Савенок писал под диктовку Дубиля?


































































































































закрити