Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Політика на межі криміналу / Пряма мова
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Депутат Володимир Вінниченко: "Крим - український!"
Депутат Володимир Вінниченко: Крим - український!

Депутат Володимир Вінниченко: "Крим - український!"

До "Високого Валу" надійшла неофіційна інформація про те, що депутат Чернігівської міської ради Володимир Вінниченко перебуває у лавах Всекримського руху виборців "За русский Крым".

Ми зателефонували Володимиру Вінниченку і запитали, чи це насправді так.

 – Свого часу мій давній друг, який переїхав жити у Сімферополь, запросив якось в "Однокласниках" приєднатися до цього руху. Але коли я ознайомився з ідеями і програмою руху "За русский Крым", то принципово з нього вийшов, - розповів В.Вінниченко.

Тож з’ясувалось, що, як писав Марк Твен, "слухи о моей смерти очень преувеличены"...

– Для мене "руський" і "російський" - це різні поняття. Сам себе вважаю руським, бо всі ми пішли від Київської Русі, але не росіянином. Я - українець. Переконаний, що взагалі не може бути ніяких суджень і розмов про приналежність Криму, такі розмови не відповідають ані здоровому глузду, ані законодавству України. Крим - український! – сказав депутат.

Додамо, що сама назва Всекримського руху виборців "За русский Крым" як публічний заклик підпадає під дію ст.110 Кримінального Кодексу України:

Ст. 110. "Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України"

1. Умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -

караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, -

караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. 

Коментарі (22)

революціонер | 2009-09-10 13:26

колись один депутат-комуніст, з чернігівських, хоробро сказав на всю Україну, що Крим - "ісконно руская теріторія..", цей регі-анал щось, там, десь, кудись ховаючись вступип, а потім "обтерся"...... відчувається якась регресія серед обрусевших хохлів...

Рабіку | 2009-09-09 15:47

ЛЮДМИЛА КИЕВ
Рабик
За цією логікою, до речі, Ізраїлю належить і РФ, і США ?

патріот | 2009-09-07 14:56

БЮТівецьАй Моська, знать она сильна, коль лает на слона...
Бачу здорово не дає Вінниченко Зінінам, Шереметам, Шаповалам та всім іншим бандюкам-регіоналам, що у губернатора вилізують Партію в місті привласнити, то то вони його так ненавидять. Бояться!... що поробишь, краще б у них вийшло, - цю "мрась", як тут хтось казав, ми би швидко знищили, бо знаємо про всі їх маєтки та всі мільйони, що вони за землю отримали, а про Віні тільки і можно гавкнути що про спортзал.
Хто такий зінін, шеремет або вінніченко поруч з ШАПАОВАЛОМ!!!!!!!!!!!!! Він навіть не регіонал, а уж про бандюка... Побойтеся Бога! ШАПОВАЛ гордість не тільки області, він гордість всієї держави! Перед тим як це прізвище писати, тобі, БЮТівець, треба руки мити, тиждень поститися, а потім хоч грудочку розуму позичити у здорових людей.

КАЗАК МАМАЙ | 2009-09-05 07:52

Чудик, россиянин, это не национальность, как нет национальности бельгиец или украинец. Ты вообще, как национальность определяешь, по окончанию фамилии? Или может потому, в городе или в сэли родился человек. По языку? Черта лысого, селянин с херсонщины не поймет галицкого козопаса, а выучить можно любой язык, даже феню. В одном автор прав. Краина должна иметь название и если стесняетесь исконного - Русь, придумайте другое, но не называйте краину украина, У это не название.

Азер | 2009-09-04 10:06

ви гаварите о какой-то експансии, а я вам скажу, что в Чернигове, вах, нашим братьям азерам уже давно роздают российские паспотра и делают ето через консула, наш брат, Алиева.
какой Крим, граждане хахли, вайна начньотца с Чернигова.
Ви не думали над тем, к чему пол года назад отключали радиолокационние станции в Черниговской и Сумской областях, не думали почему нашего брата с гордого Кавказа стайот все больше и больше? - за год-два убедитесь!

Налоговый инспектор | 2009-09-03 20:07

БЮТівець
Ковно-камент
Ага, так кинул ну шо капц просто. Все в этой кампании на него такие злые остались, шо один из её владельцев до сих пор с ним Вискарик бухают по праздникам. Зинин, придумай шо то поприличнее или у твоего боса Шеремета мысли кончились или у твоих финансовых босов "Вены" денег не хватат на классную чернуху?

Ковно-камент | 2009-09-03 16:05

БЮТівець
Я вас умоляю, если бы только спортзал))) От гири мозг не выростет, а тем паче совести не добавится! Кто в курсе, как Вова начинал свою трудовую деятельность, работая бухгалтером в одной ныне не маленькой компании, такой себе "...группе". Так вот поперли его оттуда за то что кинул собственную контору на офигенную по тем временам сумму)))! Так что с тех пор поубавились аппетиты или инстинкты тырить подзаглохли? Нет! Вовке спать ночью невмоготу, к власти реальной хоцца, а то без него все порастырят! Вот и мутит воду. А на счет ненавидят в партии, ну что поделаешь, гогно хоть в оранжоидный цвет, хоть в бело-синий поркрась-на вкус одно и то же будет. Пусть радуется, что не выгоняют-пригодится еще подтереться...

БЮТівець | 2009-09-03 15:37

Ай Моська, знать она сильна, коль лает на слона...
Бачу здорово не дає Вінниченко Зінінам, Шереметам, Шаповалам та всім іншим бандюкам-регіоналам, що у губернатора вилізують Партію в місті привласнити, то то вони його так ненавидять. Бояться!... що поробишь, краще б у них вийшло, - цю "мрась", як тут хтось казав, ми би швидко знищили, бо знаємо про всі їх маєтки та всі мільйони, що вони за землю отримали, а про Віні тільки і можно гавкнути що про спортзал.

Рабик | 2009-09-03 15:15

автору привіті дійсно крим завжди був руським, а не москальським, бо москалі навіть не знають значення слова "русь" і до окупації 1944 року практично там не жили, а русичі-рутенці-українці жили там завжди і навіть в часи кримського ханства їх була там більшість.
Рабик
Oper
Дык я ж не отрицаю.
Рубль тоже что в обменниках,что у "коней"(менял) летит-мама не горюй.

Oper | 2009-09-03 15:10

автору привіті дійсно крим завжди був руським, а не москальським, бо москалі навіть не знають значення слова "русь" і до окупації 1944 року практично там не жили, а русичі-рутенці-українці жили там завжди і навіть в часи кримського ханства їх була там більшість.
Рабик
Бачив як у супермаркеті на узбережжі Криму покупець на касі спілкувався з персоналом українською. І нічого, гроші взяли і навіть не понюхали, як пахнуть!

Богдан | 2009-09-03 15:08

Ганьба зрадливі і підступні"Партії Регіонів".Треба гнати їх як скажених псів

Алена | 2009-09-03 14:57

соратник по партии
Бу-га-га! Вова, сделай лицо поменьше и к тебе потянутся избиратели (те, которые еще не знают какая ты мр-сь, впрочем и как ваша вся быдло-партейка).

Рабик | 2009-09-03 14:44

автору привіті дійсно крим завжди був руським, а не москальським, бо москалі навіть не знають значення слова "русь" і до окупації 1944 року практично там не жили, а русичі-рутенці-українці жили там завжди і навіть в часи кримського ханства їх була там більшість.
Да-да,именно так.
(Шепотом Редактору:"Позовите доктора!")
  Жадные необразованные нищеброды?
"- Мне кажется, что интеллект у людей понижается. Хоть небольшую сумму, но на экскурсию можно найти. И самое главное – в этом году не было России и Белоруссии, ехала Украина, а это не наши клиенты."
http://kafanews.com/index.phtml?link=1&nn=12549

Олександр ІІ | 2009-09-03 14:31

РЕГИОНЫ-БЫДЛО
Во-во!

соратник по партии | 2009-09-03 14:27

Вова, поменьше говори, в том числе и глупости, а почаще посещай спортивный зал. Станешь фотогеничнее...

автору привіт | 2009-09-03 14:11

і дійсно крим завжди був руським, а не москальським, бо москалі навіть не знають значення слова "русь" і до окупації 1944 року практично там не жили, а русичі-рутенці-українці жили там завжди і навіть в часи кримського ханства їх була там більшість.

Редактор новин | 2009-09-03 14:04

ЛЮДМИЛА КИЕВ
Рабик
Гадаю поняття власності як такої заслуговує на окрему статтю.
Воно перевернуте, збочене. Так же, як наприклад поняття "гроші"... І багато інших :(

Рабик | 2009-09-03 14:02

ЛЮДМИЛА КИЕВ
Следуя Вашей логике,Украина принадлежит Израилю?

ЛЮДМИЛА КИЕВ | 2009-09-03 13:33

На этой неделе слушала выступление директора Московского института по инвестиционной политикеточно названия не назову.но они разрабатываютгосударственную экономическую политикуТема выступления Россия и страны СНГ.возможность реставрации Союза.Так он заявил.что главное для России-это экономическая экспансия.захват.Тогда каждое суверенное государство становится собственностью России. Пример он привёл как раз Крым.сказав .что практически все предприятия Крыма уже являются собсьтвенностью России.А вы рассуждаете о какито политических союзах.ТОВАР - ДЕНЬГИ - ТОВАР пока во главу каждой партии не станет этот тезис. мы будем катиться в пропасть.национальная идея плюс нищета приводит только к агрессии

РЕГИОНЫ-БЫДЛО | 2009-09-03 13:33

Але коли я ознайомився з ідеями і програмою руху "За русский Крым", то принципово з нього вийшов, - розповів В.Вінниченко.!!!!! ТОЕСТЬ СНАЧАЛА ВСТУПИЛ КАК В Г-НО, А ПОТОМ МЛЯ РАЗОБРАЛСЯ И ВЫШЕЛ! ОФИГЕННО, ВИННИ! ТЫ ЕЩЕ В ПАРТИЮ "П-РАСОВ ВСЕЯ РУСИ ВСТУПИ" И МОЖЕШЬ НЕ ВЫХОДИТЬ-ТАКИМ КАК ТЫ ТАМ ПОНРАВИТСЯ!

Бондарев Олександр | 2009-09-03 13:17

Украинец
Розкрий очі, шановний, вже правлять Черніговом і не тільки.

Украинец | 2009-09-03 13:02

"Саме себя считаю русским" - вот диагноз Партии регионов. Украинские ценности и национальные интересы, история и само государство для них - лишь ширма и прикрытие их дерибана. Как в Чернигове, так и по всей стране.
Не дай Бог, чтоб такие "винниченки" правили городом или страной
закрити