Останнє оновлення: 11:15 середа, 28 жовтня
Відкриття
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / В Чернігові відкрили гіпермаркет "Епіцентр". ФОТО, ВІДЕОрепортаж
В Чернігові відкрили гіпермаркет Епіцентр. ФОТО, ВІДЕОрепортаж

В Чернігові відкрили гіпермаркет "Епіцентр". ФОТО, ВІДЕОрепортаж

23 вересня до Дня Чернігова відбулася офіційна церемонія відкриття гіпермаркету будівельних матеріалів "Епіцентр". Площа мега-магазину, побудованого рекордними темпами біля окружної дороги, складає 24 тисячі квадратних метрів.

Окрім будівельних матеріалів, магазин торгуватиме побутовою технікою.

Гіпермаркет наразі працевлаштував 380 чернігівців, які отримуватимуть київську зарплату.

Червону стрічку перерізали засновник компанії "Епіцентр", секретар Київради Галина Герега, голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко і голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник.

Керівництво міста на офіційній церемонії присутнім не було.

Магазин почне свою роботу 24-го вересня о 8-й годині ранку.

Коментарі (13)

Василий | 2011-09-26 12:24

Зореслава
В ВЕНЕ уже обнаглели - дальше некуда, но ничего не поделаешь - там же бывшая комсомольская "братия" правит, Анечка Романова свои законные "откаты" тоже получает. Хотелось бы, что бы цены были ниже не только в день посещения губернатора и Ко, но что-то наталкивает на мысль, что скоро они поднимутся до уровня ВЕНЫ и БУДМАЙДАНА.

Полина | 2011-09-26 10:16

ну открыли себе с оркестром, да и открыли..ладно... А по ценам да, купили хорошую посуду Luminarc и постельное бель, которое и так там дешевле и выбор больше, чем в других магазинах, да ещё и со скидкой 25 процентов! Экономия вышла - 400 грн:)

Зореслава | 2011-09-25 21:24

Я теж несимпатик українських нуворішів і їхніх мегаторгових точок, але щодо асортименту і цін у коментарях нижче, трохи незгодна. Все місто обшукала, дізнаваючись про потрібний мені побутовий масляний радіатор. Скрізь самі китайські. Той, що потрібен, ВЕНА обіцяла завезти, але по 1000 гривень. В Епіцентрі знайшла по 450+ широкий вибір моделей, що навіть від несподіванки поставив у ступор )))).

сам себе | 2011-09-25 11:28

революціонер
Так они же людей боятся. Не дай Бог букетом в морду... Вот сами себе праздники и устраивают. И ничего в том магазине, кроме интересующихся ценами, нет. Тоже, что и в "Вене", включая цены.

Константин | 2011-09-24 14:28

Алекс.Как то не как. Ждал большего. Цены одинаковые как везде, уж могли бы на открытие сделать и дешевле. Выбор только в дорогом сегменте, но позвольте неужто Чернигову нужен мега выбор тарелок по заоблачным ценам или крутые гидромассажные ванны?
Я думал, намного лучше это все будет. Сколько раз в такие магазины ходил — было намного лучше, но на этот раз как-то не удалось. Во-первых, товаров мало, магазин — не очень… :)
  По теме - конкуренция ещё никогда не вредила потребителю.
Если не будет спроса - или закрывай магазин, или снижай цены, демпингуй.

Алекс. | 2011-09-24 13:59

Как то не как. Ждал большего. Цены одинаковые как везде, уж могли бы на открытие сделать и дешевле. Выбор только в дорогом сегменте, но позвольте неужто Чернигову нужен мега выбор тарелок по заоблачным ценам или крутые гидромассажные ванны?

Константин | 2011-09-24 12:58

Наостанок, хто спiлкуэться з Мельником, порадьте, хай придбаэ достойне взуття, а не, я прошу вибачення, колхознi черевики з китайською подошвою та гумовим каблуком, хай не ганьбить Чернiгiвщину, хоча б, як у пана Хоменко.
Ця неповага до взуття спостерiгаються на всiх його фото.

Константин | 2011-09-24 12:53

Я так розумiю, то чоловiк Гереги, котрий маэ трохи бiльше мiльйонiв, нiж сама Галина Федорiвна. Його образ, окуляри та чепурнi туфлi говорять про те, що вiн зневажаэ свинопасiв, його зsбрались коло нього та його статкiв, плюе на всiх Хоменкiв, Мельникiв та iнших дiячiв.

Константин | 2011-09-24 12:34

Я перепрошую, по-перше, хто цей клоун у Окулярах? Це не Хоменко, не Мельник, та й на Герегу вiн не схож.
Второй вопрос, я так понимаю, господин Хоменко, пася в всех рейтингах губернаторов задних учится технологии пиара, ходит на открытие предприятия пласт, вот магазин открыл, каким боком Хоменко к Эпицентру?
Почему на открытии ночных пунктов продаж пивной жижи не присутствует Мельник с Хоменко?
Детский сад.

Правдоруб("Глибокий рів") | 2011-09-24 10:31

А чекам на 5 тисяч були раді,
Напевне ті, хто зараз біля влади.

Правдоруб(\ | 2011-09-24 08:54

Ти бач, шановні, що створили,
Усіх людей взяли, та й надурили.
Великий магазин на день раніш відкрили.
І сумно стало щось мені,
Велике діло розпочате із брехні.

революціонер | 2011-09-24 08:11

Відкрили магазин без присутності людей, самі собі оркестр замовили, все в дусі сучасної влади

Alex_PS | 2011-09-24 00:00

Это какой то идиотизм для избранных был?
закрити