Надати приміщення Тягнибоку завадила підготовка до танцювального шоу
Чернігівська міська рада не змогла надати приміщення міського палацу культури для зустрічі з виборцями лідеру ВО «Свобода» Олегу Тягнибоку в суботу, 28 січня оскільки в цей день в приміщенні весь день відбувалася репетиції танцювальних колективів.
Про це сайту "ПіК" повідомив заступник чернігівського міського голови Станіслав Віхров.
Віхров також додав, що відповідь «свободівцям» збирався надати 25 січня. (Нагадаємо, що зустріч Тягнибока була призначена на 28 січня)
«До мене 3 -4 січня надійшов запит з проханням надати приміщення . Я просив представників «Свободи» почекати поки я розберусь з ситуацією. А потім дивлюся в інтернеті вони вже написали, що міська влада не хоче надати приміщення Тягнибку».
«Ми були готові сприяти наданню іншого приміщення для зустрічі», - запевняє Віхров.
Нагадаємо, що ВО «Свобода» заявила, що чернігівська влада зірвала зустріч з Тягнибоком.
Відповідну заяву оприлюднила прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода".
Також чернігівська "Свобода" подала звернення до прокуратури та СБУ з приводу зриву міською радою зустрічі мешканців міста з Олегом Тягнибоком.
Зустріч чернігівців з Олегом Тягнибоком мала відбутися 28 січня у приміщенні міського Палацу культури. Задля проведення зустрічі націоналісти неодноразово усно й письмово зверталися до керівництва Чернігівського міського Палацу культури та заступника Чернігівського міського голови Віхрова С.Г. щодо оренди актової зали Палацу культури. Однак на усні звернення надходили беззмістовні відповіді, а письмові звернення ігнорували.
Вирішення питання навмисно затягували, тому приміщення не було надано вчасно. Поведінка чернігівських посадовців призвела до зриву зустрічі з політиком – заявили "свободівці".
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7990 |
Посилання до теми:
31.01.2012 "Свобода" залила каток в Прилуках
29.01.2012 Тягнибок переконував, що влада як вогню боїться «трьох опозиційних колон». ВІДЕО
29.01.2012 Ніжинська міліція «розпустила руки», переплутавши патріотичну акцію з маршем футбольних фанів? ФОТО
28.01.2012 "Свобода" претендує на один мажоритарний округ Чернігівщини
28.01.2012 Тягнибок про дончан: "Чем дольше правит Янукович, тем больше я люблю Бандеру"
28.01.2012 Тягнибок: Режим Януковича хитріший, цинічніший і з ресурсом
28.01.2012 Тягнибок: Поведінка чернігівської влади є хамською


































Коментарі (23)
Нашему человеку | 2012-02-03 16:20
Треба дивитися в корінь а корінь в економіці!
Наш человек | 2012-02-03 14:11
1. Заяву подают не Соколову, а Вихрову. Почему?
2. Зал не дают и отказывают в последние дни перед планируемой встречей.
3. Всё это выплёскивается на страницы, как минимум, интернета.
Результат:
1. Соколов - чистенький, но дело сделано (руками Вихрова).
2. Есть прекрасный и дешёвый повод для пиара - как, "злочинна влада" отказала в помещении, сорвала "зустріч з політиком" !!!
Ну пришло бы 2-3 сотни маргиналов, ну и что?
А так можно бить в шаманские бубны, что их обидели. А народ любит обиженых властью.
3. Это всё делается в городе, где этому западенскому "политику" и его "силі" ничего не светит как минимум в ближайшие 5 лет.
4. Свобода (читай местные "керманичі") денёжки съекономили на аренде зала, тысчёнок 3-4.
Резюме.
Власть в очередной раз оказала поддержку своему детищу - Свободе.
2.Тягнибоку світить Перемога.
3.Подумайте чому.
это констатация фактов:
все национальные демократы и иже с ними (Рух и его клоны, УНП, КУН и прочее) серьёзно потеряли позиции.
Что Тягнибок (или его ставленники) в Чернигове победит на следующих выборах в В. зРаду - это из области фантастики.
А что будет дальше - знают только на небесах.
....
Вы можете возразить, что Тягнибок и его Свобода, это не те, это совсем другие.
Но, они что с другой планеты или другого государства?
Они, что не люди со своими потребностями, желаниями? У самого Тягнибока квартира в Киеве (получил, когда был депутатом - не отказался), машина типа джипа. И это то, что навиду.
А есть ещё окружение и партия. "Свита делает короля".
..
Откуда в холопском Быдлостане появится СВОБОДный человек, истинный и всеукраинский вождь, а не очередной царь рабов?...
Да и чем они себя зарекомендовали в тех трёх областях, где пришли полностью или частично к власти?
"Мова", УПА, Бандера, антикоммунизм - это понятно, а что дальше?
Западные области - традиционно дотационные, экономически слаборазвитые, с высоким уровнем безработицы.
Или нас хотят приравнять к ним?
Не згодний | 2012-02-03 12:39
1. Заяву подают не Соколову, а Вихрову. Почему?
2.Тягнибоку світить Перемога.
3.Подумайте чому.
Липа | 2012-02-03 11:18
Абрам | 2012-02-03 11:12
1. Заяву подают не Соколову, а Вихрову. Почему?
Поддержку действительно оказали, хотя, может, и по глупости.
Наш человек | 2012-02-03 10:52
1. Заяву подают не Соколову, а Вихрову. Почему?
Майже не брехун | 2012-02-03 10:47
Скорая помощь | 2012-02-03 10:08
Типові вигуки школоти.
За свої гроші? Ну, не торкаючись питання "звідки?", запитую: де це вказано в матеріалі?
...
"Краще б ти поцікавився, на які такі кошти жирує"
Навіщо цікавитися? Я і так знаю.
из фильма "Иван Васильевич меняет профессию".
...
На Ваш вопрос "За свої гроші? Ну, не торкаючись питання "звідки?", запитую: де це вказано в матеріалі?"
.
в тексте статьи есть такой ответ:
.
"Задля проведення зустрічі націоналісти неодноразово усно й письмово зверталися до керівництва Чернігівського міського Палацу культури та заступника Чернігівського міського голови Віхрова С.Г.
щодо оренди
актової зали Палацу культури".
.
Читайте внимательно.
Сергій | 2012-02-03 00:09
Типові вигуки школоти.
За свої гроші? Ну, не торкаючись питання "звідки?", запитую: де це вказано в матеріалі?
...
"Краще б ти поцікавився, на які такі кошти жирує"
Навіщо цікавитися? Я і так знаю.
Garry | 2012-02-02 10:38
ЯСЕН | 2012-02-02 10:16
Аватара | 2012-02-01 18:42
Ляля | 2012-02-01 15:14
Іван Кампо | 2012-02-01 14:35
Скорая помощь | 2012-02-01 14:11
...
А по сути:
- городской дворец в удобном месте, в центре города;
- там уже проводилась встреча с О.Т.;
- по оперативной информации, были случаи отказа предоставить помещение и не только О.Т. (боится народ соваться в политику хоть краем носа и за свою ... переживает).
.
Вопрос на засыпку - если зал понадобится провластному человечку, откажут?
партийный танцор | 2012-02-01 13:53
Псих | 2012-02-01 13:28
Олекса _Пекур | 2012-02-01 12:59
Чим закінчилося подібне самодурство для тодішньої влади - відомо. Для чого їхнім ідейним послідовникам знову випробовувати терпіння чернігівців?
Гіпоталамус | 2012-02-01 08:12
Краще б ти поцікавився, на які такі кошти жирує нинішня "влада", купуючи автомобілі за 700-800 тисяч, будуючи гелікоптерні майданчики, та привласнюючи тисячі гекатрів лісу, а народ все більше бідніє,а не вилизував цим гн-ам, хоча мабуть для цього й сидиш. А Свобода не безкоштовно орендувала зал міського палацу. Усі це знають. Так само як і не безкоштовно мали виступати артисти філармонії у Крутах. Але боїться донецька хунта.
Чорний ворон | 2012-02-01 00:32
Сергій | 2012-01-31 23:33
...
"... подала звернення до прокуратури та СБУ..."
Може відразу в ООН?
читач | 2012-01-31 22:24