Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Громадські організації пропонують змінити регламент чернігівської міськради

Громадські організації пропонують змінити регламент чернігівської міськради

Чернігівська громадська організація «Освітній центр «Ініціатива» та обласний осередок організації «Демократичний Альянс» направили до Чернігівської міської ради свої пропозиції щодо приведення Регламенту міської ради у відповідність до норм закону «Про доступ до публічної інформації».

Виконком міської ради планує на найближчу лютневу сесію винести пропозиції щодо приведення діючого Регламенту у відповідність до діючого законодавства. Над внесенням змін працює відповідна робоча група з представників всіх фракцій ради.

Під час останнього  засідання цієї робочої групи 3 лютого було прийняте рішення зібрати всі пропозиції депутатів протягом тижня і вже 10 лютого почати їх обговорення. Під час засідання робочої групи депутати висловили готовність розглянути і пропозиції громадках організацій.

Нагадаємо, що Чернігівський освітній центр «Ініціатива» ще  21 листопада 2011 року ініціював проведення круглого толу щодо обговорення змін, які  необхідно внести до Регламенту Чернігівської міської ради для приведення його норм у відповідність вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації». 

Тоді участь в заході взяли депутати Чернігівської міської ради, громадські експерти та місцеві журналісти.

Громадська організація запропонувала внести зміни до дев’яти статей Регламенту. Зокрема, щодо дотримання двадцятиденного терміну оприлюднення проектів рішень Чернігівської міської ради та  оприлюднення всіх рішень міської ради (сьогодні міська рада приховує земельні рішення) , забезпечення  вільного  доступу громадян до засідань комісій та виконавчого комітету міської ради, можливість ознайомлення громадян з аудіозаписами та протоколами  пленарних засідань  міської ради тощо.

Сподіваємося, що  депутати Чернігівської міської ради дослухаються до пропозицій громадських організацій. 

Коментарі (8)

777 | 2012-02-07 21:41

Оце роботу провели: направили пропозиції. Молодці!
На більше ума не хватило. Який закон? «Про доступ до публічної інформації»? Так цей закон мертвий. Його основне призначення довірливих людей розводить. Зверніться в прокуратуру та взнайте скільки протоколів складено за порушення цього закону і скільки суд виніс позитивних рішень. Та ніскільки. Почитайте Вікіпедію, демократія і дамагогія це не одне й теж саме. Ви не правильно назвали свою кантору.
  

Семен777 | 2012-02-07 12:07

666Паша - спецкор по отмыванию американских денег. Молодец, одному поднять такую сумму - это класс. Интересно почитать его отчет для америкосов по использованию денег. 27 штук зелени на сайт - это круто!!!
Головатенко
666
Семен777
666
Ну и что там по ссылке? Если ты стучачок или из СБУ, то не путай этот прес-релиз с яичницей Высокому Валу от президента Обамы :)

666 | 2012-02-07 11:51

666Паша - спецкор по отмыванию американских денег. Молодец, одному поднять такую сумму - это класс. Интересно почитать его отчет для америкосов по использованию денег. 27 штук зелени на сайт - это круто!!!
Головатенко
666
Семен777
Душа у меня не чертова:)) *** вышеуказанной инициативе "мальчиков" в борбе за регламент..
PS.И где же Стук, любитель Черниговских грантоедов? Что не мониторит
http://www.ned.org/where-we-work/eurasia/ukraine. Chernihiv City Youth Organization Educational Centre “INITIATIVE”

Семен777 | 2012-02-07 11:38

666Паша - спецкор по отмыванию американских денег. Молодец, одному поднять такую сумму - это класс. Интересно почитать его отчет для америкосов по использованию денег. 27 штук зелени на сайт - это круто!!!
Головатенко
666
Ох і чортова душа у тебе, 666. Головатенко непричетний до америкосівських грошей з 2007 року. Дихай глибше і жаба попустить. А були причетні тому , що раніше жоден чернігівський бізнесмен не кумекав, що інтернет - це що перспективне.

666 | 2012-02-07 11:26

666Паша - спецкор по отмыванию американских денег. Молодец, одному поднять такую сумму - это класс. Интересно почитать его отчет для америкосов по использованию денег. 27 штук зелени на сайт - это круто!!!
Головатенко
Что Головатенко, тоже в доле по дерибану американских денежек? Ссылку я смотрел на сайте америкосов. Читайте.

Головатенко | 2012-02-07 10:09

666Паша - спецкор по отмыванию американских денег. Молодец, одному поднять такую сумму - это класс. Интересно почитать его отчет для америкосов по использованию денег. 27 штук зелени на сайт - это круто!!!
Я розумію, що дрова в міф потрібно підкинути вчасно. Це звісно не 490 тисяч на "роз'яснювальну роботу населенню" з роздільного збору сміття від "реформування ЖКГ"! :)))))
Про цей грант я не в курсі, але краще всім "інтересантам" поцікавитися пунктами видатків того гранту і строком, на який він розрахований. Після цього як правило усі круті цифри розчиняються у повітрі. Хотів би я подивитися на обличчя тих, хто в цю мороку буде готовий влізти, особливо з числа тих, хто 490 тисяч малює :). Адже на відміну від ЖКГ про звіти там питають як треба.

666 | 2012-02-07 09:58

Паша - спецкор по отмыванию американских денег. Молодец, одному поднять такую сумму - это класс. Интересно почитать его отчет для америкосов по использованию денег. 27 штук зелени на сайт - это круто!!!

знаючий. | 2012-02-06 23:28

 Ініціатива в єдиному обличчі Павла Пущенка та 2 партійців від Дем.. Альянсу створюють ілюзію активності. Для Пущенка зрозуміло - американські гроші - грант від NED на $27,287 потрібно відробляти. http://www.ned.org/where-we-work/eurasia/ukraine. Chernihiv City Youth Organization Educational Centre “INITIATIVE” Сайт http://www.pik.cn.ua створено за грантові гроші - можна і створювати ілюзію активності та спробувати СЕБЕ + 2 Демаляянцівці.Ось три хлопчики вже граються в політику.
  
закрити