Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Інтерактив / Анонс
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Інтернет-конференція з головою Чернігівської облради Наталією Романовою

Інтернет-конференція з головою Чернігівської облради Наталією Романовою

Наталія РомановаІнтернет-конференція з головою Чернігівської обласної ради Наталією Романовою відбудеться 13 липня 2006 року з 12.00 до 13.30 на "Високому Валі" в рамках проекту “Підготовка аналітично-дискусійних програм з проблем Чернігівського регіону”.

Тема розмови: «Зміцнення органів місцевого самоврядування та політична реформа».

Попередні запитання щодо зміцнення органів місцевого самоврядування  Чернігівщині та політичної реформи  ставте будьте ласкаві  у полі "Коментарі"*.

* Повідомлення, які містять прямі образи, нецензурні вислови, не стосуються теми або є анонімними, видалятимуться без попередження.

Коментарі (8)

Олександр Ломако | 2006-07-13 11:14

Наталія Андріївна!

Громадянська мережа "ОПОРА" вдячна Вам за підтримку нашої позиції стосовно недопустимості будівництва РЛС біля Чернігова. Чи була яксь реакція центральних органів влади стосовно повторного звернення облради?

пані ірина | 2006-07-13 08:29

пані Наталія просимо вашого втручання з приводу вирішення питання профосмотрів дітей середнього та молодшого віку (1-8 класи) в школах області. Їх не проводять. Такі ж осмотри було б гарно проводити і в дитячих садках. Краще попереджати хворобу ніж її потім лікувати.

Света | 2006-07-12 22:59

 Почему между Вами и губернатором пробежала черная кошка? Почему Вы его не прилашаете на сессию? Может потому, что фирма Олега Ляшко не выиграла тендер на реконструкцию-строительство участка дороги Копти -Бачевск?

Юрій | 2006-07-12 22:53

Обласний театр - це властність області. Чому там дійшло до голодування? І чому Лаврик і Ви спільно не вплинете на ситуацію? Адже це і є місцеве самоврядування. Чи ні?

Kuk | 2006-07-12 22:49

Чому депутати Верховної Ради з БЮТ Ляшко і Куровський наполягають відібрати цільові гроші з бюджету на будівництво артезіанської свердловини в Чернігові в районі КСК? За їх запитом перший зам голови ОДА Василенко вимагає відмовитись від грошей Чернігів. А там, на КСК, дуже погана вода за показниками.

Це нагадує, як облрада не хотіла виділяти цільові гроші на ремонт чернігівських доріг.

За що БЮТ і більшість в облраді так не любить Чернігів?

земляк | 2006-07-12 22:46

Уважаемая пани Наталия! Решится ли вопрос с актёрами театра? Простит ли облсовет Чернигова растрату государственных денег директору театра? Наверно отделается строгим выговором с получением очередной награды и новой должности руководителя какого либо ужреждения культуры!

Не пишу по-украински в знак протеста с безумным национализмом!

Олексій Дашевський | 2006-07-08 09:01

На сайті Чернігівської ОДА станом на 8.7.2006 повідомляються, що головою облради є Ковальов В.О. (http://regadm.cg.ukrtel.net/cgi-bin/valmenu.sh?p0401.html)

Ваші плани стосовно висвітлення роботи облради (інших місцевих рад) в інтернеті (на власному сайті чи сторінці).

ZYMA | 2006-07-07 21:57

Пані Наталю!

Як Вам працюється з "великим комбінатором" від чорного піаку Обушним? Адже багатьом відомі його зусилля по відстороненню Вас від реального впливу на обласні справи.
закрити