Останнє оновлення: 23:01 вівторок, 2 грудня
*Імідж
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/218961.html
Вибір чернігівців: До парламенту проходять «Батьківщина», Партія регіонів, «УДАР» та «Свобода»

Вибір чернігівців: До парламенту проходять «Батьківщина», Партія регіонів, «УДАР» та «Свобода»

З 1 по 10 вересня на території Чернігівської області «Сіверський центр соціальних досліджень» провів опитування задля визначення політичних симпатій мешканців області напередодні парламентських виборів.

Респондентам ставили два запитання: «Чи збираєтесь Ви брати участь у виборах народних депутатів України 28 жовтня?» та «За яку б партію Ви проголосували, якби вибори до Верховної Ради відбулися цієї неділі?»

Точно взяти участь у виборах на цей час збираються 67,3% чернігівців. Ще 15,2% опитаних щодо своєї участі вагаються. 17,5% респондентів скоріше за все на вибори не підуть.

«Сіверський центр соціальних досліджень» визначив відсоток підтримки партій, які увійдуть до виборчого бюлетеню, серед усіх опитаних та окремо серед респондентів, котрі найвірогідніше візьмуть участь у виборах. Серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, на Чернігівщині 5-відсотковий бар’єр долають 4 партії: Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина», Партія регіонів, «УДАР» та ВО «Свобода».

Подаємо нижче результати опитування, проведеного «Сіверським центром соціальних досліджень»:

Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» – 24,1% (19,9% від загальної кількості опитаних);

Партія регіонів – 18,0% (14,9% від загальної кількості опитаних);

«УДАР» – 9,3% (7,7% від загальної кількості опитаних);

ВО «Свобода» – 6,4% (5,3%від загальної кількості опитаних);

КПУ – 4,1% (3,4% від загальної кількості опитаних);

«Радикальна партія О.Ляшка» – 2,4% (2,0% від загальної кількості опитаних);

«Україна – вперед» – 2,1% (1,7% від загальної кількості опитаних).

9,3% опитаних (7,7% від загальної кількості) віддали би свої голоси за іншу партію зі списку (за кожну окремо – менше 1,5%).

24,3% респондентів іще не визначилось зі своїм вибором.

Опитування проводилось протягом 1-10 вересня на території Чернігівської області. Зокрема, було опитано мешканців міст Чернігів, Ніжин, Прилуки, а також Козелецького, Ріпкинського, Куликівського, Бахмацького та Новгород-Сіверського районів.

Загалом було опитано 1,2 тисячі респондентів, віком понад 18 років.

Похибка вибірки становить:

- 2,2% для результату понад 20%;

- 1,6% для результату від 10 до 20%;

- 1,1% для результату до 10%.

«Сіверський центр соціальних досліджень»

Коментарі (30)

Гость | 2012-09-20 12:43

Амельченко Василь
Гость Тут не комментировать, а лечить надо, лучше электричеством, это клиника
Да, коллега, согласен с Вами относительно методов. Но как быть с дозировкой и, собственно, силой внушения электричества - возьмем для начала фазу и ноль или, может, сразу междуфазное напряжение? И тоже посоветоваться надо: две фазы брать или датим все три - болезнь-то призапущена...

Operator. | 2012-09-20 12:40

Амельченко ВасильДякую всім за підтримку!
Радикальна партія Олега Ляшка сьогодні має кращий рейтинг. Влада довела свою неспроможність, так звана опозиція без лідера сидить в кущах - одна надія на радикальльні зміни, які піднімуть Україну з колін!
Брехливи рейтинги, які проплачують по черзі одні та інші бояться визнати лідируюче положення команди Радикальної партії Олега Ляшка на Чернігівщині.
Собаки гавкають (коментуйте далі) - а караван іде!
Васю, коли сідаєш на городі навпочепки фотографуватися на тлі картоплі, то хоч краватку знімай :))) А то нафотографувався у блакитному костюмчику із краваткою, як над картоплею сидиш біля бабок - тіпа в народ сходив.
До верстата для чогось підійшов... Так до нього ж інакше підходять - не тим боком! :) І теж в костюмчику.
Коротше, для пореготати фотки зачотні.

Гость | 2012-09-19 18:08

Опрос проводился среди членов ВО "Свобода"

Гость | 2012-09-19 08:49

Амельченко Василь
Тут не комментировать, а лечить надо, лучше электричеством, это клиника

Амельченко Василь | 2012-09-19 00:39

Дякую всім за підтримку!
Радикальна партія Олега Ляшка сьогодні має кращий рейтинг. Влада довела свою неспроможність, так звана опозиція без лідера сидить в кущах - одна надія на радикальльні зміни, які піднімуть Україну з колін!
Брехливи рейтинги, які проплачують по черзі одні та інші бояться визнати лідируюче положення команди Радикальної партії Олега Ляшка на Чернігівщині.
Собаки гавкають (коментуйте далі) - а караван іде!

Гость | 2012-09-18 20:07

Альба, герцог
Трудно поверить что 2,5 процента пи.., голосующие за ляшка

Альба, герцог | 2012-09-18 18:18

Трудно поверить, что 18 процентов опрошенных - идиоты...

адмін-Вал | 2012-09-18 16:26

АлексЗакон " Про вибои.." ст 67 ч. 2 :Інформаційні агентства, засоби масової інформації у разі поширення результатів опитування громадської думки, пов'язаного з виборами, зобов'язані зазначати повну назву організації, що проводила опитування, замовників опитування" ТАК ХТО Ж ЗАМОВНИК
АндрійІнтрнет-сайти не є засобами масової інформації і ніяким законодавством в Україні не регулюються ;)
У статті зазначено, хто проводив опитування.
Більше питання виникає про те, чому в "регіонів" на Чернігівщині такі високі рейтинги?
Алекс
Алекс, забаню за флуд. Інтернет-видання, як його не називай, залишається Інтернет-виданням. Не чіпай, бо позбавлю заробітку на кілька днів - не зможеш пред"явити господарям свою роботу на нашому сайті :)

Алекс | 2012-09-18 16:14

Уважніше читайте : " Високий Вал" Чернігівська загальнополітична газета !!!!!! То що газета вже не є ЗМІ? Отож якби ЗМІ виконало статтю закону і вказало хто замовник опитування, то не виикало б питання "чому в "регіонів" на Чернігівщині такі високі рейтинги?"

Operator. | 2012-09-18 15:17

Operator.Бажаючі можуть занотувати соі адресу сторінку до 31 жовтня :) щоб потім пореготати з цієї жмені локшини від "патужного центру дасліджень" :)))
сепараторпореготати після порівняння з чим? із сфальсифікованим компашкою хама, пахла і кідалова? так скоріше плакати буде треба!
Та я і так пореготав уже, не знайшовши згадки про цей "центнер досліджень" в інтернетах. А ви там уже регочіть від порівняння з чим захочете.

Андрій | 2012-09-18 14:56

АлексЗакон " Про вибои.." ст 67 ч. 2 :Інформаційні агентства, засоби масової інформації у разі поширення результатів опитування громадської думки, пов'язаного з виборами, зобов'язані зазначати повну назву організації, що проводила опитування, замовників опитування" ТАК ХТО Ж ЗАМОВНИК
Інтрнет-сайти не є засобами масової інформації і ніяким законодавством в Україні не регулюються ;)
У статті зазначено, хто проводив опитування.
Більше питання виникає про те, чому в "регіонів" на Чернігівщині такі високі рейтинги?

Олег | 2012-09-18 12:54

аналітику ригіаналу (дивний збіг кореня), краще розкажи хто тебе проплачує

Алекс | 2012-09-18 12:42

Закон " Про вибои.." ст 67 ч. 2 :Інформаційні агентства, засоби масової інформації у разі поширення результатів опитування громадської думки, пов'язаного з виборами, зобов'язані зазначати повну назву організації, що проводила опитування, замовників опитування" ТАК ХТО Ж ЗАМОВНИК

Алекс | 2012-09-18 11:52

ЧитачА як же місцевий ляшизм?
Чому малувато йому дають сацолагі?
А як шустери і кісєльови надриваються...
згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку вересня 2012 року, Радикальну партію Ляшка підтримали би 0,6% виборців.

Читач | 2012-09-18 11:21

А як же місцевий ляшизм?
Чому малувато йому дають сацолагі?
А як шустери і кісєльови надриваються...

Експерт | 2012-09-18 11:15

Свабоднай шустерізм і зомбізм лохів продовжується...
На кой ляд вибори взагалі якщо саціалогія усьо вирішила.

сепаратор | 2012-09-18 09:50

Operator.Бажаючі можуть занотувати соі адресу сторінку до 31 жовтня :) щоб потім пореготати з цієї жмені локшини від "патужного центру дасліджень" :)))
пореготати після порівняння з чим? із сфальсифікованим компашкою хама, пахла і кідалова? так скоріше плакати буде треба!

Алекс | 2012-09-18 09:31

Существуют три вида лжи: ложь, наглая ложь и статистика. There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics

Operator. | 2012-09-18 09:17

Бажаючі можуть занотувати соі адресу сторінку до 31 жовтня :) щоб потім пореготати з цієї жмені локшини від "патужного центру дасліджень" :)))

от кутюр | 2012-09-18 08:15

Все освещаемые совещания в политических клубах очень схожи с демонстрацией высокой моды. Модели на модельках зашибись, а на улицу в них не выйдешь, куры от смеху подохнут. Для закрытых заведений с избранной публикой такие наряды. Слишком далеки вы от народа, а ему уже все по...

монархист | 2012-09-18 07:56

Пора царя батюшку назначать на 300 лет, чтобы скорее передохли все псевдоученые политтехнологи, политологи, политические коментаторы, политические обозреватели и считатели рейтингов. Во, сколько жирных паразитов развелось. Нет выборов нет паразитов-деньгососов!

Не тішся, Інночко! | 2012-09-17 23:21

ИннаВсе вірно , нема ніякої структури під назвою Сіверський центр соціальних досліджень. Від того і дуже дивний "вибір чернігівців". Свобода з таким завищеним відсотком))) Мені відомі інші цифри , але це мабуть власники даного інтернет ресурсу себе тішать.
Йди краще потішся на проплачені рейтинги на УП, де ригам малюють 27%, а Свободі ледь не 3%. Правильно написав попередній коментатор - у ригів його нема взагалі. Тому малюйте скільки хочте. Тут він у Свободи теж якийсь песимістичний.

Пророк | 2012-09-17 22:24

Люди добрі в парламент повинні прийти ті люди,які віддавали свободу і життя за добробут цюєї країни.А якщо до влади прийдуть бандити,то майбутнього ні в нас ,ні в наших дітей не буде я сподівають, що мене розуміють усі.А тепер що до ваших спорів.Трішки порився в Інтернеті і таке вам скажу,ВО Свобода набирає за чотирьма різними даними від 11 до 30% це залежить від регіону країни.

Не верю | 2012-09-17 22:23

Не может у рыгов быть рейтинга вообще, после такого беспредела .

Andrew | 2012-09-17 21:23

Инна, а я знаю, что у СВОБОДЫ даже больше чем 6.5 % . Данные достоверные, рассказал человек, который работает в центре Разумкова. Вот так

Анна | 2012-09-17 20:52

Инна
Чим би власник не тішився, аби зброя не заржавіла (:)

Инна | 2012-09-17 20:48

Все вірно , нема ніякої структури під назвою Сіверський центр соціальних досліджень. Від того і дуже дивний "вибір чернігівців". Свобода з таким завищеним відсотком))) Мені відомі інші цифри , але це мабуть власники даного інтернет ресурсу себе тішать.

Сокіл | 2012-09-17 20:09

Це вже схоже на правду, принаймі не заказуха ригів...

стратег | 2012-09-17 19:57

аналитик
А хто написав коментар?

аналитик | 2012-09-17 19:04

Что это очередная аналитическая структура - «Сіверський центр соціальних досліджень». Ни имени ни фамилии. Отсутсвует ссылка на сайт или контактное лицо. Кто проплатил кампанию?.


































































































































закрити