Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
он-лайн
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Атрошенко в прямому ефірі відповідає про Україну, Крим і Чернігівщину
Атрошенко в прямому ефірі  відповідає про Україну, Крим і Чернігівщину

Атрошенко в прямому ефірі відповідає про Україну, Крим і Чернігівщину

Народний депутат України Владислав Атрошенко проводить прес-конференцію в Чернігові.

Ви можете спостерігати її в прямому ефірі.

Зокрема, щодо подій у Криму, він сказав, що спілкувався з багатьма впливовими депутатами півострова і висловив 2 версії:

«За подіями в Криму стоїть криміналітет. А також інша версія.

За подіями може стояти і один із кандидатів у Президенти України, який покаже як «розрулить» ситуацію і одержить підтримку там», - сказав він.

Є і російський сценарій. Путін програє у боях за Крим:

"Вооюючи за Крим, Путін може програти президенську кампанію", - сказав Атршенко.

ВІн додав, що у Росії люди уже несуть покришки. Поки що Путін заарештував 200 людей, але це ще квіточки.

 

Коментарі (12)

знаток | 2014-03-02 18:11

*** и брехло расскажи как ты свечку на 5 углах промутил возглавляя ОДА

странник | 2014-03-01 21:37

Да, какой пиар - недавно на собраниях в селах говорил что МАЙДАН это зло - а теперь он герой вместе со всеми

Gjkbnbr | 2014-03-01 19:40

Русские уже идут!
Пора опять перекрашиваться)

Serj | 2014-03-01 12:15

Люди добрі робіть висновки, прийшов час вмикати мозок перед тим як обирати ПРЕДСТАВНИКІВ від народу, не владу а ПРЕДСТАВНИКІВ, Влада належить народу і вони повинні це відчувати!!!

Семен Палій | 2014-03-01 07:35

я не можу зрозуміти: як після того, як ти зрадив своїх виборців можна вилазити з нори і давати , якісь поради? Ти зрадник! запам'ятай це. От прийди завтра на Віче, на Красну площу, там тобі дамо оцінку твоїй зраді.

Валерий | 2014-02-28 21:27

А ещё, могут залететь зелёные человечки с Марса и стыбрить Черниговский район! Выступление ни о чём, но пропиарился! Атрошенко, ты зря думаешь, что в Чернигове люди глупее тебя! Мы не богатые как ты, но мы не шакалим как ты! Ты не устал бесконечно мимикрировать? Советую, уйди пока. Твоё появление вызывает у людей раздражение! Дальше они будут тебя ненавидеть!

Лампа | 2014-02-28 19:56

Атрошенко, если бы ты знал, какая ты ***, *** - лживая, *** адская, прошу тебя - откуда вышел туда и изыди!

Лозина | 2014-02-28 19:30

Як красиво надув щоки - "спілкувався з багатьма впливовими депутатами півострова ".. І починає переказувати плітки. Тут все такі тупі і сліпі, і не знають, що в Криму орудують російські військові. Краще б він взагалі не висовувався...Його політична кар'єра - закінчена.

??? | 2014-02-28 19:27

А де гречка і отрута від колорадів?

сторонній | 2014-02-28 18:51

"Культурні люди" выносят сор из избы (Верховной Рады)?Может более культурным поступком было бы сложить мандат и не "сотрудничать"
с такой сякой Верховной Радой. А про 300 депутатов ВР референдум то
проводили помнится... Но главно,что ПАТРИОТ ЧЕРНИГОВА!
С этим Чернигов можно поздравить...

Матвей Морозов | 2014-02-28 18:23

майдан незалежности в Киеве необходимо застроить зданиями и жилыми домами,а мятежники - предстать перед судом.

Василь | 2014-02-28 17:31

Заезженный пиар, противно слушать
закрити