Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
ВІДЕО
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / " Правий сектор" пікетує управління міліції Чернігівщини
 Правий сектор пікетує управління міліції Чернігівщини

" Правий сектор" пікетує управління міліції Чернігівщини

Активісти «Правого сектору» разом з іншими громадянами закликають чернігівців змістити з посади начальника обласного управління міліції Олега Демченка.

Вони наполягають, без врахування думки громадськості, без врахування думки особового скаду УМВС та без люстрації відбулося кулуарне представлення так званого нового начальника УМВС України в Чернігівській області

Вони наполягають, що всіх поставили перед фактом: без люстрації, всупереч думці громади нам прислали чергового варяга - харківського міліціонера Демченка, який до останнього закликав боронити владу Януковича.

Оце перша частина трансляції:

 

«Ми не відступимо від ідей Майдану, ми за демократичні призначення і врахування думки чернігівців. Ми - за зруйнування схем кришування нелегального бізнесу і прозорість роботи міліції (через новосформовану громадську раду)! Завтра чекаємо всіх небайдужих. Часу залишилося мало! До зустрічі на барикадах!» - звертаюсь активісти до чернігівців.

Пряма трансляція:

 

Учора , 19 березня Олег Демченко приступив до виконання своїх обвов"язків начальника міліції Чернігівської області:
 

Коментарі (14)

Лозина | 2014-03-21 16:41

Лозина
Хочу МИРА
А на спокійне життя я не раджу найближчим часом розраховувати. Вибачте за незручності, ми перебудовуємо країну і суспільство!

Хочу МИРА | 2014-03-21 12:10

Лозина
Вот именно, не дают спокойно жить!!! Простым людям, горожанам. Разворотили, а теперь мозги в кучу собрать не могут! если головой подумать, то станет ясно,что ниодин человек, который имеет работу и содержит семью, месяцами стоять на майданах не будет. Если крови еще хочется, то через своих братков пусть вычислят, куда первые лица с добром своим свалии и там порядок наведут или слабо? Те, кто вину свою чувствовал, те давно свалили а деньги свои еще "до того как" из страны вывезли. И что? Это называется - дайте хоть кого-то растерзать, удовлетворить своё ЭГО.

Лозина | 2014-03-21 08:38

Судячи по тих невдоволених криках, який підняли на адресу Правого Сектора, хлопці на правильному шляху. Комусь вони не дають спокійно жити. Хтось вже сильно розслабився в затишному кріслі. Ні, дорогі, нічого у вас не вийде. Країна вже інша, люди вже інші. Вас, нова влада, змусять слухати людей. Ви обіцяли всі призначення погоджувати з народом. Вже двічі на віче люди сказали своє слово. Ви все ще не чуєте? Доведеться повторити голосніше.

Просто Олег | 2014-03-21 08:10

Да гнать эту ср*нь под названием "Правый сектор". Кто такие, чтобы диктовать права? С каких это пор силовые структуры советовались при назначении руководства с бандформированиями и босотой разной типа "громада", "майдан" и т.п. Смешно! Впрочем понятно,- бабки нужно отрабатывать...

місцевий | 2014-03-21 00:32

це вже перебор, разом з українськими правими почали збиратися нацисти!!!?????! або це фікція?,... і під виглядом націоналістів діє агентура кремля, для того щоб очорнити ідею боротьби українців за свої права,..... лідер правого сектора Владислав Литвин, як він себе назвав на пресконференції в ОДА являється офіцером Тризуба, символіка ВО Тризуб -http://initiativenational.blogspot.com/2012/06/blog-post.html. як ми бачим цілком відрізняється від прапора який присутній на пікеті "правого сектора", це білий прапор з хрестом в колі, що говорить по цьому вікіпедія http://ru.wikipedia.org/wiki/Превосходство_белых ....Цього "охвіцера" Литвина до цього часу ніхто не бачив і не чув в Чернігові, тепер вони як прищ на лобі, і видалити не можна, і існувати разом соромно... і весь цей правий сектор цілковита химера, під час подій в Київі вони сиділи на 5 поверсі, і оберігали самі себе, як відомо жоден з них не постраждав, але тепер це майже бренд, така собі пужалка для всіх...але давайте повернимось до логіки, такі тонкощі, як символіка та риторика поведінки, які відрізняють українських націоналістів від неонацистів могли тільки непобачити в кабінетах ФСБ , і це так схоже на поведінку "місцевих" русофілів, які спалили прапор ФК "Шахтара" в Донецьку, переплутавши з прапором УПА. будьте пильні, іде війна..

Достали | 2014-03-20 23:38

Достали! Правый сектор- лентяи и бандюки. Какой еще нормальный человек, имеющий семью и работу будет этим заниматься. И в национальную гвардию они не хотят, да многих из них и не берут, из-за бурно проведенной молодости...

Раскусили | 2014-03-20 21:23

Свидетель и Местный - заказные

Ирина Гусак | 2014-03-20 18:30

Я вас поддерживаю , местные это лучше, так ив нашем Н-С тоже засланые из других . Мы за что стояли на Майдане ? Нам опять навязывают кого то . Не злий Майдан.

Горожанка | 2014-03-20 17:25

Если бы прислали львовского или полтавского кадра, мы бы посмотрели, что за человек. А что донецкий, что харьковский доверия не вызывает. Будет выполнять заказ, а не долг свой.

Тоже местный | 2014-03-20 17:20

МестныйПора запрещать правый сектор, т.к. это есть противозаконное бандитское формирование.
+100500 и как можно скорее, а то из за них страну разорвут

ТРОЛЯКА)) | 2014-03-20 16:52

СвидетельЯк мерзотно дивитись , що ця голота витворяє. Зібрались й хто? 15 дітей у формі, Бойправ (ну цього ми давно знаємо) та пара бандюків. Голота налетіла, навіть не чула того керівника УМВС...навіщо його тоді викликали? Цивілізовано зібратись не можете?!?! Стадо нероб. Від вас та Європа вже шарахається...Ні...Правий сектор - перший ворог до становлення державності.
Похоже
ну ты и окисленый))

Похоже | 2014-03-20 16:48

СвидетельЯк мерзотно дивитись , що ця голота витворяє. Зібрались й хто? 15 дітей у формі, Бойправ (ну цього ми давно знаємо) та пара бандюків. Голота налетіла, навіть не чула того керівника УМВС...навіщо його тоді викликали? Цивілізовано зібратись не можете?!?! Стадо нероб. Від вас та Європа вже шарахається...Ні...Правий сектор - перший ворог до становлення державності.
что два последних коммента от самого демченки...

Свидетель | 2014-03-20 16:40

Як мерзотно дивитись , що ця голота витворяє. Зібрались й хто? 15 дітей у формі, Бойправ (ну цього ми давно знаємо) та пара бандюків. Голота налетіла, навіть не чула того керівника УМВС...навіщо його тоді викликали? Цивілізовано зібратись не можете?!?! Стадо нероб. Від вас та Європа вже шарахається...Ні...Правий сектор - перший ворог до становлення державності.

Местный | 2014-03-20 16:32

Пора запрещать правый сектор, т.к. это есть противозаконное бандитское формирование.
закрити