Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
ВіДЕО
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Незаконна агітація в «день тиші» в Чернігові - відео
 Незаконна агітація в «день тиші» в Чернігові - відео

Незаконна агітація в «день тиші» в Чернігові - відео

Нема нічого приємнішого для сильних світу цього, ніж порушувати закон і знати, що тобі нічого за це не буде. У Чернігові без цього також не обійшлося.

Такі порушники президентських виборів "виплили" і в кількох мікрорайонах нашого міста, яке ще знало Магдебурзьке право. А тут...

Агітація у різних кінцях міста. До речі, подібне порушення було і на минулих виборах президента.

Побачимо, наскільки масовим це явище буле в Україні. І які наслідки матиме.

Коментарі (10)

Отжежгадотвратительный | 2014-05-25 18:16

У меня в подьезде висит Юлькина листовка. Весь подьезд ходит мимо а "усиленно агитируется" ))) от жеж ....выползет такое и воняет и воняет. Как клоп. Неужели не ясно что пролетает твоя работодатель как фанера ??Ну не успели снять --чего истеришь--там с 2-метров даже не понятно чей это плакат.

рус | 2014-05-25 11:52

руськи льотчики сьогодны тренуються поражать наземны цили биля кордоныв Украины-если это правда то путя точно психично больной он шо не понимает что он воюет не с яцеником и турчиновым он издевается над простыми украинцами которые к бендере не имеют никакого отношения да они возенавидят его до его идоха

спостерігач | 2014-05-24 23:09

Спостергач2
спостерігач
Юрій
від політичних партій ніколи нічого не отримували і не зверталися! ви б ще цей популізм в листі почитали!
щодо вас - це значить, що хтось з членів виборчої дільниці в такий спосіб "підзаробляє"

Юрій | 2014-05-24 23:05

Спостергач2
спостерігач
А що робити мені, коли я ще не пенсіонер, а мені принесли? Пригадав, звертався за консультацією до юриста у 2о09 році. А пенсіонери , мабуть, колись за допомогою чи чимось ходили.

спостерігач | 2014-05-24 22:55

Спостергач2
раз за рибу гроші....то до моєї квартири принесли персональні (!!!з ім'ям і по-батькові) листи від лЮлі (київська адреса БЮТу) із закликом голосувати за неї. Причому листи прийшли чомусь не до всіх зареєстрованих, але лише до пенсіонерів. Виникає питання - звідки в БЮТа ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ГРОМАДЯН??? Це ж ГРУБЕ ПОРУШЕННЯ законодавства, і не тільки виборчого! Після вихідних обов'язково буду звертатися до компетентних юристів аби виявити тих, хто зливає бази даних, і цими базами даних НЕЗАКОННО користується!

спостерігач | 2014-05-24 22:49

Спостергач2
просто проїздили поруч, бачили весь процес, але і гадки не мали, щоб оце народ так тачку на вихідних відпрацьовував :) А якщо у вас там щось вилазить, то, значить, потрібно до вбиральні :)

читач | 2014-05-24 22:10

*** \\\ бан за агітацію///

Спостергач2 | 2014-05-24 21:55

Дуже дивно, Samsung NX Mini 9-27mm Kit White, вгледіли, Toyota Camry 2013 р, теж вгледіли, а номера ні. Мабудь номери зачаровані, або повилазило.

Важливо | 2014-05-24 21:05

Дуже цікаво, яким чином ці правдолюби оминали біл-борди іншої кандидатки?

спостерігач | 2014-05-24 20:43

Бачив я цих знімайл - під'їхали батько з сином на Toyota Camry 2013 р. випуску, батько дістав Samsung NX Mini 9-27mm Kit White, зняв кліп, віддзвонилися і поїхали собі.
Бідними виконавцями Закону хлопці зовсім не виглядали. На жаль, номер автівки не вгледів, можна було б взнати, хто то за правдолюбці.
Щодо проблеми по суті: відповідальність за розміщення реклами несе власник білборду - він повинен своєчасно цю рекламу зняти.
закрити