Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Скандал
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/233057.html
Чернігівський військовий госпіталь оббрехали з «подачі» Анатолія Мирошніченка?

Чернігівський військовий госпіталь оббрехали з «подачі» Анатолія Мирошніченка?

Скандал довкола Чернігівського військового госпіталю штучно спровокований і має ознаки політичної спекуляції. Про це мова йшла на брифінгу в облдержадміністрації.

На минулому тижні багатьма ЗМІ було розтиражоване повідомлення депутата обласної ради Анатолія Мирошніченка, в якому керівництво госпіталю звинувачувалось у неналежному ставленні до двох поранених у зоні АТО бійців з Прилук.

Повний текст звернення – за посиланням.

За паління хворі не виписуються

Олександр Слєсаренко зазначив, що через подібні повідомлення був завданий удар по діловій репутації госпіталю. Натомість, лікарі зібрали докази своєї правоти. Двоє бійців поступили до госпіталю 7 серпня. Вони отримали поранення у районі селища Металіст 28 липня і проходили лікування у Харкові, після чого їх доставили до Чернігова.

В одного із них – солдата Олександра Шумського були осколкові поранення шиї, грудної клітини та передпліччя. Оскільки 12 серпня термін лікування бійця спливав, лікарі прийняли рішення виписати його і відправити у відпустку для реабілітації.

За словами Олександра Слєсаренка, після консультацій з багатьма фахівцями, у тому числі з головним хірургом Міністерства оборони. 11.08 за його висновком було прийнято рішення виписати для подальшої реабілітації терміном на 15 діб в амбулаторних умовах. За його бажанням можна пройти подальші консультації у головного нейрохірурга Міністерства Оборони. "Але за паління хворі не виписуються". - зазначив Олександр Слєсаренко.

Ніхто з госпіталю Олександра Шумського не виганяв. Бійцю пропонували залишитися лікуватися аж поки не з’явиться машина, яка його забере. Свого транспорту в госпіталю не залишилось, весь відправили до зони антитерористичної операції. Натомість, вони таки знайшли для солдата машину, утім їхати він відмовився.

Агресивна мати приходила лише поскандалити

У той же час лікарі звертають увагу на численні звинувачення і вороже ставлення до них матері Ольги Шумської, говорить Олександр Слєсаренко і пригадує випадок, який трапився під час одного з обходів.

«Ми привіталися і з позитивними емоціями спитали: «Як вам у нас?». На що нас обірвали і з неприкритою злобою. «Мені у вас все не подобається, у вас все погано. Я вам давала сина здоровим, а тепер він поранений». Потім почала погрожувати, що депутати Бондаренко і Мирошниченко, яких вона знає особисто, покарають нас. Ми спитали «За що?». Вона відповіла, що начебто ми не даємо забрати її сина до інституту нейрохірургії міста Києва» . – сказав він.

Утім, забирати до Києва свого сина мати не поспішала і натомість продовжила звинувачувати лікарів у поганому ставленні до пораненого. «Приміром, питала, чому йому не видалили один із осколків у шиї. Головний нейрохірург Міністерства оборони визнав: видаляти їх недоцільно, беручи до уваги загоєні рани.

Прогулянки хворих у Чернігівському військовому госпіталі не обмежуються, проводяться за потребою, враховуючи графіки обходів, процедур та екстремальну спеку зовні. Вікна в палаті відкриті» – зазначив Олександр Слєсаренко.

Анатолій Мирошніченко розкрутив конфлікт, навіть не поспілкувавшись із лікарями

Як підтвердили волонтери, які опікуються пораненими бійцями, до солдатів у госпіталі дійсно ставляться належним чином та безкоштовно забезпечують ліками. У пересуванні нікого не обмежують, головне, щоб солдат був у змозі виходити на прогулянки. А тому у госпіталі обурилися подібними звинуваченнями з боку Анатолія Мірошниченка.

Як зазначив Олександр Слєсаренко, до госпіталю 2 рази приїжджали прилуцькі телевізійники, які намагалися взяти інтерв’ю у солдата. Лікарі припускають, що це було зроблено саме з подачі депутата обласної ради.

«Профспілкова організація чернігівського госпіталю з усім ветеранством впевнена, що це передвиборний піар пана депутата-регіонала Мирошніченка»

За словами Олександра Слєсаренка, депутат обласної ради жодного разу не звертався до керівництва госпіталю з приводу лікування цих солдатів і у зверненні використав лише покази матері одного з поранених бійців. А стосовно звинувачень у відсутності транспорту, Олександр Слєсаренко поцікавився, а чому Анатолій Мірошниченко(відомий в області як благодійник – авт.) за свої гроші не надав госпіталю хоча б маршрутку для транспортування поранених.

Працівники госпіталю написали звернення з усіма наведеними фактами на ім’я голови облдержадміністрації Володимира Івашка.

Коментарі (21)

Патріот | 2014-08-21 15:22

Семен Палій
Форвард
Якщо ви не помітили, то Семен саме про вас казав, цитую: "...нікого не цікавлять поранені Герої. Інтерес викликає: хто з ким спить, хто чергує на КПП, хто де, який ринок загарбав"

Форвард | 2014-08-21 12:06

Семен Палій
Суть якраз в тому, що поки не знімуть царя, поранені в цьому госпіталі не отримають ні належної уваги ні допомоги. Вони царю не вигідні.

Семен Палій | 2014-08-21 09:08

Погоджуюсь з Наталею, вже нікого не цікавлять поранені Герої. Інтерес викликає: хто з ким спить, хто чергує на КПП, хто де, який ринок загарбав. Ганьба!
 І Слава Україні!

Патріот | 2014-08-20 22:43

Форвард
Патріот
Форвард
Форвард
Як ми вже визначились раніше, я ніхто інший, як путін. І де саме ви побачили вислови Слєсаренко? Я висловив саме свою думку, і, щоб не було цих пустих теревень, вкажіть мені конкретне місце з моїх повідомлень, де я збрехав, написав неправдиву інформацію, бо ви вже перейшли зі своїх пустих слів на особистості, а це, як мінімум, не робить вам честі.

Патріот | 2014-08-20 22:39

Наталія, Ніжин
Я чогось знову ж-таки не можу знайти логіки у вашому повідомленні. 1) Якщо прочитати пост зверху, то з нього видно, що бійця пролікували, провели операцію, рана післяопераційна загоїлась, як і будь-який метал, що потрапляє до організму, шматочок (бо наврядчи досвідчені хірурги закладу, що проводив втручання пропустили б значний уламок, виправіть мене, якщо я помиляюсь) не рухається, запальної відповіді на нього немає, комфортому життю він не загрожує, з чого свідчить, що зайве хірургічне втручання - це загроза для життя саме Хлопця, що хотілося б підкреслити, бо це ж шия як-не-як.
Знову ж, покажіть мені частину, в якій я помиляюсь.
2) Якщо матері так принципово зробити своїй дитині ще як мінімум одну операцію, то ніхто ж їй цього не забороняє, хлопцю ж надали 15 діб відпустки, чи я знову десь помиляюсь?

Форвард | 2014-08-20 22:16

Форвард
Патріот
Форвард
Патріот, то не ваша думка, то вислови Слєсаренка, а може й він сам під цим ніком, чи його коханка.

Наталія, Ніжин | 2014-08-20 21:21

Дуже прикро, що поранені бійці у цій дискусії "патріотів" не цікаві. Але ж поранені бійці повинні бути направлені на консультації до інституту нейрохірургії САМЕ ВІЙСЬКОВИМ ГОСПІТАЛЕМ на консультації. А головний лікар"сказав матері забирайте і везіть!!!" Про що ви базікаєте? За що , на якому транспорті і куди конкретно ПОРАНЕНОГО БІЙЦЯ повинна везти мати??? "Патріот" змініть нік, на "холуй слєсаренко", саме із найменшої букви!!!

Патріот | 2014-08-20 15:01

Форвард
Патріот
Форвард
На відміну від вас, Форвард, я висловив свою думку, нікого не засуджуючи, і привів конкретні приклади із власного досвіду. Ви ж лише поливаєте брудом шпиталь, до того ж аргументами із серії "а ось я чув, що Грицько сказав Мазайлу...". І, звичайно ж, варто моїй думці розійтися з вашою, як я перетворився на Путіна.

Форвард | 2014-08-19 22:06

Гончар
Справа не в показусі. Цар госпіталю - психопат. З цього випливає все решта.

Форвард | 2014-08-19 22:03

Форвард
Патріот
Факти є і свідки є, тільки не для цього форуму, і будуть оприлюднені коли прийде час. Наразі ще ранувато. А Патріот пише під диктовку Слєсаренка, а бо такий же цинік як і він, або Путін. За рівнем підлості вони приюлизно однакові, масштаби різні.

Гончар | 2014-08-19 20:54

У вказаному госпіталі лікувався декілька разів.Професіоналізм лікарів дуже на високому рівні.А от керівника вони не поважають і стороняться ,бо всі вони люди досвідчені і розсудливі, а його "дисципліна" - це показуха,яку ніхто не дотримується,але всі ходять під мечем-бути спійманим і видвореним (і лікарі і пацієнти).

Патріот | 2014-08-19 20:10

...
Якщо ви витратите 30 секунд свого часу, то побачите в інтернеті, що Вохор - це воєнізована охорона (затверджена Конституцією України). На мою думку, вони виконують свої функції як слід, до того ж, досить чемно. Особисто мене запитали: хто я, і куди йду. Як на мене, це правильно, бо хтозна хто може прийти, попсувати майно, викрасти ліки для військових, порушити режим, бо, як-не-як, для одужання, хворим часто потрібен спокій. І, все ж, це військова частина.

Патріот | 2014-08-19 19:55

Форвард
Ось знову ви починаєте поливати брудом, змішаний з неприкритою жовчною агресією, без жодних на те підстав, голими, нічим не підкріпленими словами, одну людину.
Як контраргумент, приведу свій приклад: так склалось, довелось полежати в шпиталі, саме в хірургічному відділенні. І лікарі, і медсестри там дійсно чудові, ніхто, вибачте, "в попу не цілував", але відносились по-людськи, а, операційні, в тому числі і нові, з новим сучасним обладнанням, кондиціонерами, роблять в моїх очах командування і медичний персонал, людьми честі, що не гребуть по кишеням кошти, а дійсно працюють на благо свого закладу, на благо пацієнтів

Патріот | 2014-08-19 19:43

Ніжин, Наталія
Якщо чесно, логічні зв'язки побачити в вашому повідомленні дуже важко. Хлопець був проконсультований головним хірургом Міністерства Оборони, людиною авторитетною, а це означає, що цей осколок скоріш за все малесенький і ніякого дискомфорту, чи загрози життю не несе, а зайве оперативне втручання - це ще один ризик для життя хлопця (ставлять же людям металеві пластини і живуть вони щасливо, не знаючи проблем)

... | 2014-08-19 13:49

про що говорити, коли при вході до госпіталю на тебе кидаються дідусі в синіх комбінезонах (ВОХОР так званий)!? Таке враження, що ти в колонію прямуєш. Порівнюючи інші медичні заклади Міноборони з чернігівським, можу сказати, що такого нахабства і КВАЗІдисципліни більше ніде не бачив. Повинно бути якесь людське ставлення. Все ж таки військові люди, а не бид..о!

ми | 2014-08-19 13:23

Мірошниченко просто вирішив попіаритись на людському горі.Скоро люди пригадають цій регіонівській банді,як остонні роки грабували людей та підприемців на підконтрольних їм ринках.Продавали людям торгові місця по 100 тис.грн.Тепер грабує облспоживспілку!Регіонівську банду геть з Чернігівщини!За що ми боролись!?

гриня | 2014-08-19 08:19

Просто "мышиная возня" какая то....

Форвард | 2014-08-19 07:30

"Працівники госпіталю написали звернення з усіма наведеними фактами на ім’я голови облдержадміністрації Володимира Івашка" --
Можете не сумніватись, це "звернення лікарів" написане під диктовку Слєсаренка, далі буде "звернення ветеранів" ним же складене.

Форвард | 2014-08-19 07:24

Репутацію госпіталь давно уже втратив, з тих пір як його очолив Слєсаренко, перетворивши лікувальний заклад у свою вотчину. І порядки там дійсно як на гауптвахті, а лікарі просто підневільні, просто бояться втратити свою досить пристойну зарптлатню. Тому за наказом Слєсаренка їздили навіть у Київ захищати його. Рівень Слєсаренка як командира нуль, рівень госпіталю як лікувального закладу не набагато вище. П'ять оперційних, ха-ха-ха, цікаво, хто там має оперуваи???

Ніжин, Наталія | 2014-08-18 19:42

А нехай той хірург сам спробує "захоче забрати до інституту нейрогірургії". Ганьба таким лікарям, брешуть навіть в умовах війни матерям справжніх героїв? Допоки такі лікарі будуть брехати, допоки всі будуть терпіти ,- брехня буде розрозтатися пухлиною. Де ваша совість? Щоб відмазатись за знущання вирішили пропіаритись?? ТРУТНІ!!! ГАНЬБА!!! Хлопці, УКРАЇНА ЗА ВАМИ!! ннЖИН З ВАМИ!! а ОСКОЛКИ В ШИЯХ НЕХАЙ "ці" горе-лікарі носять.

Песець | 2014-08-18 18:30

За паління таки виганяють, принаймні пару місяців назад виганяли, коли я там лежав. І прогулянки на вулиці обмежувались


































































































































закрити