Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Звєрєв очолив «Громадянську солідарність» на Чернігівщині
 Звєрєв очолив «Громадянську солідарність» на Чернігівщині

Звєрєв очолив «Громадянську солідарність» на Чернігівщині

Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв обраний головою обласної організації партії «Громадянська солідарність» на конференції партії.

Делегати конференції обрали і заступників - Олексія Москаленка і Віктора Полонського.

Секретар — Валерій Самосват.

До політичної ради обрали 9 партійців, а до президії — 5 чоловік (Звєрєв, Полонський, Москаленко, Самосват, Підлипська).

Контрольно-ревізійна комісія — троє людей.

Після обрання Звєрєв одразу виголосив наймодніший «тренд». Він затаврував «кланово-олігарні партії", бо вибрав іншу партію:

-Це партія кадрових офіцерів, це партія ветеранських організацій, це партія простих людей, які організовувались без участі олігархічного капіталу і намагалися йти в українську політику.

Детальніше - на відео

Фото і відео Олега Головатенка

Коментарі (28)

лампа | 2015-04-12 15:28

Лампі
Спасибі, але .... Я не Господь, я -раб.

Лампі | 2015-04-02 19:07

  У Вас цікаві коментарі,але не треба дивитись з верху на коментарі ближніх своїх, бо навіть Господь на нас зверху не дивиться , адже ГОСПОДЬ
СЕРЕД НАС. Чи не так?

Микола | 2015-03-30 21:55

Конкретна інформація щодо розкрадання лісу на Ніжинщині є у міліції і прокуратурі. Але вони проти облради не будуть "глибоко копать" без вказівки зверху. Зверталися уже до Президента, ГПУ,СБУ, кругом суцільна корупція.Пробуємо тиснути громадськістю.
Додаткову інформацію готовий надати по тел.(097)865-15-15
Слава Україні!
Микола НАУМЕНКО, Ніжинське об`єднання "Майдан"

украинец | 2015-03-30 20:44

патріот
ув. патриот, Вашего кумира зверева знаю со студенческих лет и авторитетно заявляю, а не " судите и судимыми не будете" ,это не в " народе" г8оворят , а Божья заповедь

Семенівець | 2015-03-30 10:55

Микола
Прокуратура
по Семенівському району 6 кримінальних справ щодо незакооних вирубок лісу, і свідчення є і фігуранти. Вироків тільки немає. Імпотенція правохоронної системи чи що? Тільки колишній прокурор Луговий вивіз з району тьму лісу та побудував собі в Борзні "дачку"

лампа | 2015-03-29 21:54

Патріот
Вітер Яка тупість.... це партія патріотичних сил Украіни, створена ще на початку 2005 року. Вона ніколи не мала стосунків з сателітами.
ЗЯМА
лампа
Доброта
Поиграем в буриме? Тогда...
Закрою дверь.
Закрашу окна,
чтоб взгляд иной и солнца луч,
не отыскали к двери ключ.

Прокуратура | 2015-03-29 21:29

Микола
А можна щодо знищення лісів заради наживи Мельничуком і Донцем детальніше, пане Миколо? Може і факти знищення зазначених лісів у Вас є?Раді б почути, дуже просимо їх озвучити, як саме Мельничук і Донець знищують лісі?Ласкаво просимо до нас, шановний пане !

Доброта | 2015-03-29 20:45

Патріот
Вітер Яка тупість.... це партія патріотичних сил Украіни, створена ще на початку 2005 року. Вона ніколи не мала стосунків з сателітами.
ЗЯМА
лампа

 В одно окно смотрели двое…
Смотрели двое — два в одном,
Один подумал — «всё чужое»,
Другой ответил — «ЗДЕСЬ МОЙ ДОМ !

лампа | 2015-03-29 19:46

Патріот
Вітер Яка тупість.... це партія патріотичних сил Украіни, створена ще на початку 2005 року. Вона ніколи не мала стосунків з сателітами.
ЗЯМА
Да, Ваша правда, ещё и "лисы брещут на щиты".

ЗЯМА | 2015-03-29 19:00

Патріот
Вітер Яка тупість.... це партія патріотичних сил Украіни, створена ще на початку 2005 року. Вона ніколи не мала стосунків з сателітами.
По справах їх судимо про них - ЧИ НЕ ТАК ???
     А не краще буде сказано : Не патріоти, а КОТИ ...

лампа | 2015-03-29 18:55

Так, "партія патріотичних сил Украіни", але при Зінченку, а після його смерті "піртія кому, кому?". А у Звєрєва з Зінченком тільки й спільного, що літера З. Дрібнуватий Звєрєв проти Зінченка.

лампа | 2015-03-29 17:35

Останні коменти нагадують витяги з шкільних творів учнів 5-9 класів.

Вітер | 2015-03-29 16:10

Патріот
Яка тупість.... це партія патріотичних сил Украіни, створена ще на початку 2005 року. Вона ніколи не мала стосунків з сателітами.

Чим я живу.... | 2015-03-29 15:14

 Я мрію про безхмарне небо , і небо без війни.. НАРОД І АРМІЯ ЄДИНІ!!!.....Перш ніж засуджувати когось, візьми його взуття і пройди його шлях, спробуй його сльози, відчуй його біль... Наткнися на кожен камінь, об який він спіткнувся. І тільки після цього можеш сказати, що ти знаєш - як правильно жити...

патріот | 2015-03-29 14:17

Шановні !!! всі хто реагує на все негативно так і живе,з усіх хто давав коментар я впевнений ,що і пальцем не поворухнув,щоб посприяти на краще.Як кажуть в народі не суди і судимим не будеш,і не виставляйте себе клоунами.Слава Україні!!! Звєрєв М.В потужна,сильна рішуча,і головне патріотична людина,побільше таких керівників і життя буде краще!!!!

Патріот | 2015-03-29 13:26

Нагадаю Громадська солідарність була куплена Вен*ю так як від громадських організацій заборонили брати участь у місцевих виборах. Враховуючи що громадська організація Громадська думка була схожа з назвою Громадська солідарність то остання партія була придбана бізнесом для виборів.
 В подальшому на виборах до ВР зазначена партія грала роль сателіта ПР.Слід відзначити що зазначена партія мертва і фактично діє тільки в одному регіоні так як фінансується місцевим бізнесом.

Експерт | 2015-03-29 12:39

Інформація для роздумів:
  ВИБОРЧИЙ СПИСОК кандидатів у депутати Чернігівської міської ради
від Чернігівської міської партійної організації Партії «Громадянська солідарність», висунутих на зборах цієї організації політичної партії, що відбулися 27 вересня 2010р.:
  Романова Анна Анатоліївна
  Трахтенберг Валентина Михайлівна
  Сехін Віктор Олександрович
  Бережний Віктор Миколайович
  Должикова Ірина Олександрівна
  Серебрянський Леонід Іосифович
  Іваненко Олена Іванівна
  Голець Віталій Віталійович
  Сорока Ірина Сергіївна
  Вусата Діана Миколаївна
  Вовк Павло Іванович
  Рейко Марина Миколаївна
  Радченко Генадій Михайлович
  Душин Андрій Володимирович
  Волковницька Тетяна Миколаївна
  Базілевський Олексій Олександрович
  Горшков Сергій Григорович
  Коваленко Олена Миколаївна
  Губко Ігор Михайлович
  Гончаренко Сергій Васильович
  Соколюк Вадим Олександрович
  Шеша Сергій Миколайович
  Бронзов Олександр Сергійович
  Вознюк Тарас Володимирович
  Козир Алла Вікторівна
  Сураєва Валентина Миколаївна
  Боровицький Юрій Сергійович
  Литвиненко Олександр Михайлович
  Чернова Вікторія Миколаївна
  

КОТИГОРОШКО | 2015-03-29 12:38

 Господи ! И почему у людей столько зависти? ЕСЛИ ВАМ НЕ НРАВИТСЯ ЗВЕРЕВ, ТО ЗАЧЕМ ВЫ ТРАТИТЕ МИНУТЫ СВОЕЙ ДРАГОЦЕННОЙ ЖИЗНИ
НА ОБСУЖДЕНИЕ ЕГО ЛИЧНОСТИ !!! ПРОХОДИТЕ МИМО И МОЛЧА !!!

лампа | 2015-03-29 08:02

Черниговец
Дійсно, цікава партія - порятунок політичних авантюристів. Цією партією і Анна і Наталія Романови користувались. Цитую:" 30 січня 2011 року у селі Старий Білоус Чернігівського району обиратимуть депутата районної ради. По одномандатному мажоритарному виборчому округу №39. Цей округ і є село Старий Білоус. У ньому проживає 2040 виборців. Колишня голова обласної ради Наталія Романова приймає участь у цих вибораї від політичної патії «Громадянська солідарність".

андрій | 2015-03-28 23:12

Яке їхало, таке і надибало!!!
Звєрєв звичайний зрадник.
Хто не пам'ятає - "Громадянська солідарність" партія Вени.
І ще на виборах 2010 ця партія виконувала роль сателіта партії регіонів.
Ганьба Звєрєву!
Гнати його з посади в облраді!!!

Черниговец | 2015-03-28 22:57

Стоп, а некому это партийное название ничего не напоминает? а? 2010-й год уже забылся? проект Романовой "Громадська думка" под каким названием в бюллетенях был? не "Громадська солидарнисть" часом? :)
это уже интересно)

Микола | 2015-03-28 21:32

Мабуть готується до виборів. Нічого вагомо так і не зробив за рік керівництва. Згадує знову про Майдан, ідеали якого зрадив.
 А по обласному радіо і в газеті "Деснянська правда" розказує казки про боротьбу з корупцією. Хай краще розкаже як КП "Чернігівоблагроліс", яке підпорядковане облраді (керує Мельничук і Донець) знищує ліси заради наживи.
P.S.По таким давно в`язниця плаче. Думаю не довго залишилося. На все приходить час розплати.
Слава Нації! Смерть ворогам!
Микола НАУМЕНКО, Ніжинське об`єднання "МАЙДАН".

Експерт | 2015-03-28 19:37

Без коментарів.

ЗЯМА | 2015-03-28 19:03

   Що за партія така ???
   Зовсім, зовсім ніяка !!!
   В ПР не був ?
   По зраді - ТИ не будеш в раді...
    
    

Семен Палій | 2015-03-28 17:25

Да - а - а - а - а! У Миколи зовсім чердак знесло.

лампа | 2015-03-28 17:21

Ну, настоящий полковник. Подобрали перебежчика на свою голову.

чернігівець | 2015-03-28 16:30

питання до новоспеченого голови партії, яке відношення ти маєш до кадрових офіцерів, от уже ж ***, прости, господи.

Глядач | 2015-03-28 16:25

Німб над головою Звєрєва чудовий)))) Свічок довкола не вистачає) Головатенко - найкращий фотограф!
закрити