Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
До дня Соборності України / Фоторепортаж
Ви знаходитесь: Політика / Україна / День Соборності: "Пришел, положил, ушел". ФОТОрепортаж
День Соборності: Пришел, положил, ушел. ФОТОрепортаж

День Соборності: "Пришел, положил, ушел". ФОТОрепортаж

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку на Валу зібралися чернігівці під різними прапорами – малиновими, жовто-блакитними, помаранчевими.

Представники влади міста та області, делегації на чолі з головою ОДА Володимиром Хоменком та обласної ради Наталією Романовою поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, а також до каменя борцям за волю України.

Коментарі (20)

папангин | 2009-10-21 13:11

ай-яй-яй-яй

Тарас | 2009-01-28 14:03

Не слід шукати автора брудних коментарів. Вона всім відома-нахабна, цинічна "чорна пані" (до речі, далеко "не ц...ка"). Це її почерк - не сумнівайтесь! Віддячила, називається! От тільки що її бісить? Може у свою брудну постіль чоловіка не затягла? От і сатаніє від цього!

Елена | 2009-01-22 14:53

Сергій Соломаха
Не смешите народ, среди тогдашних коммунистов было больше трудолюбивых и порядочных людей, чем среди вас -патриотов теперь. Куда ни глянь, везде патриоты обманывают друг друга, обгаживают друг друга и прикрываются Рухом. Мы уже не такие глупые, как вы думаете. Нет уже того Руха, которым вы прикрываетесь. Его имя куплено для достижения определенных высоких постов и других целей. Сергей, вы либо очень дешево работаете, либо у вас сегодня болит голова, не виноваты радянські герої, которые гибли за своих сограждан в том, что они жили в то время, а не сейчас, и что назвали их современники именно так. И вы не имеете права требовать забывать их. Ну, а негодяев хватало во все времена, только тогда они были все в одной партии, а теперь в разных, но принцип остался тотже.

Олег Головатенко | 2009-01-22 14:51

Чернігівчанка
"Общество наше, не то, в котором мы все состоим, а то, которое образуем..." (М. Жванецький).
-------------------------------------------
Якщо ваше звернення "Пане Олеже..." стосується особисто мене (що дивно, насправді, сподіваюся ви з кимось мене плутаєте), із задоволенням відповім.
Вчили мене у чернігівській школі №30, 4 роки у Чернігівському радіомеханічному технікумі, і 5 років - у Чернігівському державному технологічному університеті. Скрізь успішно. Тому запитання "Які вчителі навчили вас, що демократія є синонімом бруду, образ, ганебного ставлення до Батьківщини та її громадян" поставлене (якщо я правильно зрозумів) не за адресою в принципі.
Навпаки, користуючись якісним результатом самодресури під час здобуття вищої освіти, зробив можливим виникнення багато років тому "Високого Валу". Саме тоді, коли це було економічно "невигідно" і недоцільно з точки зору новітнього "прагматичного підходу до створення бізнес-проектів". Спочатку зробив все, щоб ВВ був яскравим інформаційно... Зараз знаходжуся у шкурі менеджера, який думає про "бутерброди" для колективу журналістів і особливо не втручається в редакційну політику.
На ВВ кожний може висловитися або відкрито і щиро, навіть (не повірите :)) опублікувати свою статтю, якщо вона того варта, або абсолютно анонімно у коментарях під ніками "hool" або "Чернігівчанка":).
Отже, в Інтернеті більше свободи, ніж ви думаєте. Інша справа - як нею користуватися і до кого висувати претензії. Думаю, адміністратор правий, коли видаляє нецензурну лексику і протизаконні заклики. В інших випадках жодної цензури бути не повинно. Тим більше, принцип "дабы дурь каждого видна была" таки працює. А автори "бруду" іноді навіть стають відомими, підтверджуючи істину "все таємне колись стає явним".
Наприклад, якщо хтось "цей бруд виносить на люди"... чи то на адресу ВВ, чи то на адресу Олега Шеремета, і не має сміливості підписатися власним ім"ям-прізвищем, то такі коментарі навпаки, скоріше позитивно характеризують того, кого намагаються анонімно звинуватити. Якісне звинувачення не може бути анонімкою, тому ставитися до нього варто не інакше як з гумором.
І ще... Особисто мені тезка Олег Шеремет як людина дуже симпатичний і, якщо хочете мою особисту думку, мені самому неприємно бачити рівень наїзду на його адресу у коментарях.
Але мушу вам зауважити принципово: наше щастя не в хороших людях при владі і не в тому, як ми їх обираємо, а в тому, як ми обмежуємо їхню владу.
Щодо "назви даного матеріалу", то дзеркало не винне. Якщо дії влади наразі викликають у суспільства відразу до святих речей (пам"ять про Голодомор, Соборність тощо), то замість "кивати на дзеркало" варто б ретельніше придивлятися до відображення у ньому, смиренно налаштовуючи себе на конструктив.

Сергій Соломаха | 2009-01-22 13:15

Найбільша ганьба усім "патріотам у вишиванках" за останнє фото, які десятиляттями крокують до Шевченка по Алеї радянських героїв. До речі, 7 з 8 цих героїв були активними душителями-руйнівниками УНР і заклятими ворогами незалежності України.
Каменюка встановлена рухівцями у 1992 році - чи єдина монументальна ознака зміни в Чернігові радянської влади на "українську". Крім хиба що знесення леніна на з/вокзалі(на Шерстянці біля клубу ще бовваніє чомусь золотого кольору вождь) і герба СРСР з поштампу .

МАсяня | 2009-01-22 12:54

Чим далі, тим цікавіше. А хто замовив Шеремета? Чи не його недавні друзі та подружка? Агов, добродії?

Чернігівчанка | 2009-01-22 12:45

Особисто я нічого не знаю про Шеремета чи інших, неприємно інше: або у нас на Чернігівщині народ переважно невихований і..., або просто ВВ читає "обмежена" публіка. Пане Олеже, мені дуже цікаво дізнатися, хто цей бруд виносить на люди? Яку ви маєте освіту, в якій школі вас так навчили та виховали. Які вчителі навчили вас, що демократія є синонімом бруду, образ, ганебного ставлення до Батьківщини та її громадян. Людина має право на будь-які погляди, але це не означає, що можна отак просто ображати інших. Ви ж самі на виборах голосували за цих людей, а тепер шукаєте винуватих. А стосовно назви даного матеріалу: Високому Валу зганьбити будь-який захід нічого не коштує. Ви вважаєте це професійно?

hool | 2009-01-22 11:00

з такою пачкою як в нього він солідний, спору нет.

адвокат | 2009-01-22 10:53

ABС
Аркадій
шеремет - нормальний солідний чоловік. а такі коментарі пише хтось із затятих ворогів або суперників

Аркадій | 2009-01-22 01:04

ABС
Ой, пані пишна та гарна! Губернатор - більш - меньш! А от ШЕРЕМЕТ :))))))) - просто смішно на нього дивитися! :) Як його випускають в люди?

Джонік | 2009-01-21 20:19

иллюзияПатріоти! Дивіться БЮТу - нема...Є "Наша Україна", але їм це не допоможе! Є новий Єдиний Центр - це уже добре...А до чого тут соціалісти...? Вони, якщо чесно кажучи, як чиряк на задниці...!
А у нихї охвіс недалеко. Пришли -зігрілись! :)

AlexPS | 2009-01-21 18:19

иллюзияПатріоти! Дивіться БЮТу - нема...Є "Наша Україна", але їм це не допоможе! Є новий Єдиний Центр - це уже добре...А до чого тут соціалісти...? Вони, якщо чесно кажучи, як чиряк на задниці...!
А с Единым центром мы не наступим на теже грабли?

иллюзия | 2009-01-21 18:00

Патріоти! Дивіться БЮТу - нема...Є "Наша Україна", але їм це не допоможе! Є новий Єдиний Центр - це уже добре...А до чого тут соціалісти...? Вони, якщо чесно кажучи, як чиряк на задниці...!

ABС | 2009-01-21 17:52

Ну, голова ради між ними, як "ц*лка" української політики....

Заголовщик | 2009-01-21 15:25

AlexPS
Ну це вже ви жорстко загнули :)

AlexPS | 2009-01-21 14:33

Заголовок в тему. Я бы написал так: "Пришол положил, ушол на гамделик в филармонии"

сучасниця | 2009-01-21 14:16

зима цього року справді гарна, просто надзвичайно чарівна. яскраві квіти на фоні сірих памятників і посрібнених дерев виглядають просто надзвичайно!!!

Шева | 2009-01-21 13:56

Так все і відбувається, в "добрих" комуністичних традиціях. Я за ці роки зрозумів одну річ, якщо за організацію святкування беруться на вищому державному рівні, то все буде зроблено через одне місце.

Сергій | 2009-01-21 13:20

"Пришел, положил, ушел" - дійсно бридко, читаючи заголовок інформації на "Високому Валі" про День Соборності України.

бридко | 2009-01-21 12:32

Село і люди
закрити