Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Політика / Імідж*
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/201128.html
Політик Сергій Тігіпко: «Україні потрібна «сильна рука». ФОТО

Політик Сергій Тігіпко: «Україні потрібна «сильна рука». ФОТО

У Чернігівській області 19 жовтня з одноденною робочою поїздкою перебував відомий політик Сергій Тігіпко.

Його візит до Придеснянщини розпочався із спілкування з головами місцевих територіальних громад в Чернігівському обласному музично-драматичному театрі. Сергій Тігіпко відразу зазначив, що, ініціюючи дану зустріч, він не ставив політичної мети.

- Органам місцевого самоврядування добре видно стан справ у державі. Продовжують занепадати міста і містечка, невпинно вимирає українське село. Причина одна - у місцевої влади відсутні важелі впливу, немає коштів на реалізацію місцевих програм. Нинішній уряд всі негаразди у державі списує на світову економічну кризу. Але давайте подивимося на наших найближчих сусідів білорусів, або на Азербайджан. Незважаючи на кризу, у них є зростання ВВП. У нас - 25% його падіння.

На думку Сергія Тігіпка, найбільшою помилкою українського політикума було прийняття п'ять років тому змін до Конституції, в результаті яких Україна з президентської держави перетворилась на парламентську. Це спричинило безвладдя, зростання корупції, занепад економіки і зубожіння значної частини населення.

- Нам потрібна сильна президентська влада! Це допоможе вийти із загальнодержавної кризи. Всі проблеми, які сьогодні маємо: сільське господарство, банківська система, пенсійна реформа, комунальні послуги - цілком можна вирішити, якщо зламати існуючу систему. Сьогодні не вистачає політичної волі і сильної президентської руки.

Як Сергій Тігіпко бачить вирішення питання створення сильної владної вертикалі? Перш за все, змінами до Конституції, які б повернули владу в руки президента. Цього можна досягти або більшістю у Верховні Раді (300 плюс 1 голос), або загальнодержавним референдумом.

Що стосується місцевого самоврядування, то політик зазначив, що місцева влада повинна стати центром ініціативи:

- Вам не треба дивитися на Київ. А центральна влада у свою чергу повинна спускати частину повноважень униз, на місцях має залишатися і частина податків.

Відповідаючи на запитання голів місцевих територіальних громад, Сергій Тігіпко також зазначив, що в Україні потрібна ще й адміністративна реформа, яка б залишила за райдержадміністраціями контрольні функції, а місцевим радам дала повноту виконавчої влади.

Торкнувшись проблеми розвитку бізнесу, підкреслив, що його гальмує безліч дозволів, узгоджень і ліцензій. В Україні сьогодні нараховується 2365 видів діяльності, які повинні ліцензуватися. В жодний з нормальних країн такого немає.

Зупинившись на Чернігові, Сергій Тігіпко навів приклад об'єднання "Хімволокно".

- Чернігівські хіміки не можуть продати свою продукцію в Росію, бо між країнами погані стосунки. А "Дніпрошина" в цей час закуповує хімічні складові для власного виробництва (ідентичні тим, що виробляє "Хімволокно") в Білорусі. То при чому тут світова криза?

По всіх сучасних проблемних позиціях української економіки маємо колосальні перспективи, але не використовуємо їх. І щоб виправити стан справ, зовсім не потрібні великі гроші. Достатньо мати сильну вертикаль влади і сильного президента.

Незабаром у готелі "Придеснянському" в обласному центрі відбулась прес-конференція політика Тігіпка для журналістів, на якій він говорив про особливості президентської виборчої кампанії 2009-2010 р. Ось деякі з його відповідей на запитання.

- Якими ви бачите перспективи розвитку земельного ринку?

- Щоб цей ринок запрацював, потрібно скласти відповідні умови. Найголовніші з них - це наявність реєстру і Земельного банку, через який мають проходити всі операції із землею.

- Які коливання валютного курсу очікуються у 2010 році?

- Гривня має бути стабільною. Валютні ресурси Національного Банку складають 28 млрд.гривень. Гривневий курс повинен повернутися до 7,7 за доллар, а після виборів він може зрости.

- Чи підтримуватиме вас на виборах СПУ?

- Ні, ми не змогли виробити "формулу підтримки", до того ж, існують ідеологічні розбіжності. "Базовою" буде Трудова партія України. Великої необхідності в допомозі інших партій я не відчуваю.

- На вашу думку, зі скількох турів складатимуться виборчі перегони?

- Одного буде замало, трьох - забагато. Думаю, вистачить двох турів. Вважаю, що майбутні вибори пройдуть у спокійній обстановці.

Цього ж дня Сергій Тігіпко відвідав Бахмач, де на центральній площі міста поспілкувався з бахмаччанами. Які проблеми найбільше хвилюють місцевих жителів? Зростання комунальних платежів, алкоголізм, повернення вкладів колишнього СРСР. Сергій Тігіпко також передав міському голові Олегу Поліщуку обладнання для освітлення вулиць . Це обладнання загальною вартістю 100 тисяч гривень - не подарунок Сергія Тігіпка Бахмачу. Він лише залучив до цієї справи інвесторів.

Прощаючись з бахмаччанами, Сергій Тігіпко сказав:

- Я повертаюсь у політику, бо хочу впливати на ситуацію в Україні. Потрібно, щоб нам пощастило з президентом. З цього все починається...

Коментарі (18)

Sergggg | 2010-11-24 22:00

Слыш, Тигипко, мы не против СИЛЬНОЙ РУКИ - той, что вывернет ваши ВОРОВСКИЕ КАРМАНЫ и вернёт в экономику страны украденные тобой и такими же, как ты, державные деньги. Потрясти вас - вот и снова наполнится казна, вот это и будут НАСТОЯЩИЕ ЭКОНОМИЧЕСКИЕ РЕАЛИИ! ! ! Народ, вернём НАРОДУ НАРОДНЫЕ деньги!!!!!

Doroshenko | 2010-08-01 17:54

«Сильная Украина» - это партия реформаторов и новых лидеров. Город Запорожье за долго до местных выборов украшен бигбордами прославляющими Тигипка и его карманную партию "Сильная Украина". А самый интересный слоган на бигбордах , это: «Сильная Украина» - партия реформаторов и новых лидеров. Если кто не знает о партии и ее лидере ничего, то посмотрев на наружную рекламму, он поймет, что это партия одного лидера - Тигипка, других фигур там не видно. Я, как бывший экономист КБ "Приватбанк" знаю не по наслышке о формирование менеджерских качеств Тигипка на должности председателя правления банка, как лидера и реформатора. Лидерские качества Сергея Леонидовича в начале 90-х годов формировались за счет установления в системе КБ «Приватбанк» палочной системы в организации труда рядовых специалистов. Фактически экономисты там работали, как рабы на галерах и руководители филиалов ежедневно промывали им уши словами : «под вами земля должна гореть, иначе на ваше место прийдут другие.» А реформаторские качества Сергея Леонидовича формировались за счет минимизации налогооблажения заработной платы сотрудников системы КБ «Приватбанк». В те времена все работники этого банка львиную долю своей зарплаты получали в виде банковского депозита, который тогда не облагался налогами. Читать далее в "миф о сильной Украине" на /www.gromrada.org.ua/index.php?option=com_fireboard&Itemid=70&func=view&catid=6&id=206#206

пенсионерка | 2010-07-07 05:00

Конечно. нам надо не сильная власть давить людей . а сильная воля, идея и стремление к лучшей жизни для всех. И надо к России присоединяться , это будет лучшим выходом из вакуума в котором мы живём. Этим всем чинушам надо иметь над собой сильную руку, чтобы они меньше воровали , разбазаривали бюджетные деньги и выписывали законы под себя, любимых - по30 тыс материальной поддержкии - это при нищенском существовании народа на 800 гр в месяц ! И хотят ещё при такой ситуации повысить рождаемость ! Вам миллионеры много детей НАПЛОДИЛИ ? ОНИ толко наплодили МНОГО БЕЗРАБОТНЫХ ! В Белоруссии нет ни одного миллиардера , поэтому страна процветает, там денежные средства равномерно распределяются между всеми людьми. А у нас, если появился новый миллионер , значит , закрылась очерёдная фабрика. Надо думать и о сельской молодёжи , что-бы не бежала в города , надо бы открыть ФИЛИАЛЫ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ для среднего звена в их сельской местности. Надо Сельский банк открыть обязательно , который бы не загибал больших процентов для сельских тружеников и не наживался- бы беспардонно, как делают другие банки, а помогал- бы в их нелёгком труде и инвестиуионный климат нормальный ввести , без коррупции, этим чинушам всё мало, никак не угомонятся. Вот ИМ- ТО и НУЖНА СИЛЬНАЯ РУКА , ЧТОБЫ ДЕРЖАЛА ЧИНУШ и ИХ РУКИ ПОДАЛЬШЕ ОТ ГРАБЕЖА НАРОДНОГО ДОСТОЯНИЯ ! А народу нужна стабильность во всем и поменьше всяких драконовских НАЛОГОВ!

Андрей | 2009-11-21 23:31

Opery
ВасяПосмотрите на это доброе лицо гражданина Тигипко.
А теперь я процитирую К. Маркса: "Нет такого преступления, на какое не подет капитал, ради 300% прибыли".
Мировой кризис сделали банкиры, которым мало была бабла, дак они стали перезакладывать недвиж имущ., и до перезакладывались до того, что мы щас имеем. И это еще не весь прикол, дальше больше: всемирный банк спасает "бедных банкиров" давая им деньги на поддержание бизнеса. Вот это точно ПРИКОЛ дак ПРИКОЛ. Тоесть чуваки зажрались, офигели так, что стали открыто спекулировать, всех загнали в долги, обрушили мировую экономику и потом спасай их бедных. По-моему их нада в тюрьму садить с конфискацией имущества.
Ну посчитат сколько людей в мире умрет от недоедания, от отсутствия должного мед. обслуживания и соотвественно с этим ущербом вынести наказание банкирам. Ну в украине тоже самое, тоже банки спасают, хотя садить нада. Так что о банковской совести сказано все емкой цитатой политического и экономического классика К.Маркса.
В Украине все то же, тока действующие лица другие, помельче. Есть 2 вопроса:
- а что делаеет и делал 18 лет Тигипко во власти, если он такой сильный то чего еще не навел порядка (ведь его оттудава никакими калачами не выманешь)?
- и действительно он рвется туда что бы заботиться о нас? с банкирской совестью-то?
  P.S. Совесть банкира это калкулятор работающий от тепла свежевыбитых с кредитора процентов.
http://tigipko.com/Candidate вот тебе биография там же почитаешь где был и что делал Тигипко. И хватит уже старое поминать, не было во власти Тигипко 5 лет и к чему мы пришли к полному хаосу. Он не стал стоять в стороне а идет в Президенты чтоб спасти такие как твои шкуры!

Бахмачанин | 2009-10-26 10:48

обладнання для освітлення вулиць подарил, а кто его установит???

Ніна | 2009-10-22 20:35

ГАК А ЩО ЗНОВУ РАЗОМ **ЕНКО І **ШНИЙ ???
    ТО ЗА ТАК ???
     Фото двадцяте зверху.
ЩО за ЕНКО і за ШНИЙ, на фото дві морди що були при помаранчевій владі. ***

простий Українець | 2009-10-22 19:49

В далекому 1991 Україна мала дуже гарні перспективи на майбутнє. Пройшов час, казка так і залишилася "БЫЛЬЮ" , але не для всіх - з'явилося ціла кучка багатіїв, таки собі "чесних трударів" які невідомо звідки стали не те що заможними, а багатіями – мільйонерами, і це не якісь там "маленькі і ліниві Українці". Не одне таке "ВОНО" їздить по всій країні і вчить всіх як треба жити, а «САМО» вже приглядає де чого ще вкрасти. І такий збіг, знову самий "чесний" і знову "банкір", хоч і бувший. Ось вже для киян один вже такий "чесний" банкір відкрив всю правду життя, що тепер порядній людині соромно кудись приїжджати в гості в інше місто - сміються люди, другий, зайчик – вундеркинд, із простої скромної сім'ї, живе теж скромно, в зовсім не престижному місці, у такій собі хатиночці, як раз поряд, теж за дивним збігом обставин, з таким же "скромним і відомим профффесором", третій, теж бувший банкір бігає від одних до інших і поливає своїх бувших соратників брудом, і не тому що М…хайло, а один, перевершив їх всіх усіх, зумів наплювати в очі всьому Майдану. Для таких немає нічого святого, ще зовсім недавно він прислужував тричі "не винному" і «не пахану» і «не ґвалтівнику», який теж звісно тепер рветься у президенти, а сьогодні такий собі "рубаха парень", ну і звісно "просто так" готовий зробити для Народу все, а для цього, звісно за свої гроші, не вилазить з шпальт ВВ і "бігмордів" по всій країні.
  

Аналитик | 2009-10-22 16:54

Читач
Вася
Вася, дарагой, И. Коломойскому видимо просто очень нравятся "сильние мужики" и поэтому он финансирует, кроме фашиста О.Тягнибока, еще и комсомольца С.Тигипко.
Это и ежу понятно, Вася, поработай над стрелками...

Константин | 2009-10-22 16:16

Смешно. Я уже говорил, Тигипко - только рассказывает. И рассказывать удачно, как раз выбирает тему, все отлично. Только рассказывать и делать две большие разницы, как говорят в Одессе. Тут нужно четко понимать, что, для того, что бы изменить конституцию, нужно договариваться с паламентом, каким образом понятно? Кому какие министерства, кому какие навправления для дерибана.
То-есть, даже если господин Тигипко мессия, то при большом желании у него ничего не получится, какие бы руки не была, так-как их выкрутят в миг, так-как 18 лет мистер Тигипко отсиживался. Нет команды, нет вопросов. Более того, вспоминает, кто возглавлял предвыборный штаб некого Януковича, тогда, кандидата в Президенты. Сопоставляем, чем сейчас занимается технический кандидат - Тигипко. Задача, как можно больше раскритиковать и оттянуть голос. Всё. Видно как на ладони.

Вася | 2009-10-22 13:28

Читач
Ну дак хоть 1117 кг, какое -это имеет отношение к коментам?
Не переводите стрелки с обсуждения темы пожалуйста....

ГАК | 2009-10-22 12:47

    А ЩО ЗНОВУ РАЗОМ **ЕНКО І **ШНИЙ ???
    ТО ЗА ТАК ???
     Фото двадцяте зверху.

Читач | 2009-10-22 10:39

М.Бродский : " Рассказываю. В январе–феврале этого года Коломойский пригласил меня с женой к себе в гости в Куршавель. Мы ужинали. Там присутствовали Вадик Шульман с девушкой, Тигипко с женой и с детьми, Коломойский с женой, зятем и сестрой. "
"Когда пришло время, я позвонил Боголюбову, Тигипко, Шульману… Говорю: "Ребята, я не могу созвониться с Коломойским. Через неделю встреча. Вот что делать?" Они сказали, что готовы меня взвесить и подтвердить Коломойскому, что я действительно похудел. Я встретился с Серёжей Тигипко. До конца спора оставался один день. Мы купили в аптеке весы, я взвесился. Встал в шортах и в майке. Серёга смотрит, а там 117! Серёжа говорит: "Всё, вопросов нет".
  ("Українська правда")
Без коментарів.

Garry | 2009-10-21 17:13

Скільки ж у цієї "сильної руки, що ніколи не крала" бабла, якщо вона (він) не злазить зі шпальт, екрану, ефірів і т.д. Ще один "месія..."

Вася | 2009-10-21 15:46

Opery
Посмотрите на это доброе лицо гражданина Тигипко.

Економіст комсомольцю | 2009-10-21 15:17

Але давайте подивимося на наших найближчих сусідів білорусів, або на Азербайджан. Незважаючи на кризу, у них є зростання ВВП. У нас - 25% його падіння.
    Скільки металу і хімії, на які впали ціни у світі і попит, експортує Білорусь і Азербайджан ? Нуль %.
  Тігіпко, не сміши людей. Таку лапшу вішай своїм комсомольцям.

Вася | 2009-10-21 15:10

Opery
Ну дайте хоть немного пострадать в старом комунистическом строе. Дайте там пожить по скотски с низкими ценами, без политиков с нетрадиционной ориентацией (поголовно), нгу нафиг оно мне нужна ваша гребаная демократия, дайте позагнивать спокойно в совке. Там ДАЖЕ рок тусовка была, а щас одна попса мокрощелочная, лиш бы не забывал слюни сглатывать и верить политикам, вешающим лапшицу нам науши. А демократия что? Суть - порожняк, как обсуждали при союзе на кухнях так и продолжаем это делать. А что может вы можете попасть на прием к Соколову? А раньше могли настучать куда нада и поимели бы мэра города. А щас тока мер всех и имеет, ну да у него руки сильные, а у нас тока зады от этого сильнеют, мы все крепчаем...
Ну просто слов нету какой дибилизм. Как это может прийти один человек с сильной рукой и навести порядок? Вы ж взрослые люди и нужно давать себе отчет. Там нужна команда. И команда там есть. Сидит уже 18 лет и кровь пьет... Думаете там слабые руки? А чего это мы их оттудава выкинуть не можем столько времени? Вот подумайте над этим.

Opery | 2009-10-21 14:08

Дійсно, та людина з сильною рукою може й пережила багатьох. Але чи жила вона взагалі по-людськи? Спочатку війна, потім комуністичне рабство, зараз профашистський компрадорський режим по відношенню до своих громадян нелюдів Ющенка - Тимошенко - Янукровича. Так потрібна сильна рука при владі, але чесна і порядна. Потрібна сильна вертикаль у владі. А кому з олігархів та вертикаль потрібна?

Oper | 2009-10-21 13:52

На фото я побачив людину з сильною рукою. Сильнішої людини годі й шукати. Хто не здогадався - можу навіть сказати, на якій фотографії. Вона 14-та згори. Ото рука так рука! Пережила війну. Пережила генсеків. Переживе і президентів.


































































































































закрити