Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Атрошенко склав мандат народного депутата
Атрошенко склав мандат народного депутата

Атрошенко склав мандат народного депутата

Народний депутат України Владислав Атрошенко не хоче працювати у Верховній Раді.

Про це він повідомив на власній сторінці у Facebook.

«Написав та зареєстрував заяву про складення повноважень народного депутата України. Переконаний, в країні повинні відбутися позачергові вибори! Про них потрібно не говорити, а не боятися йти на них та чесно звітувати про свою роботу» - пише народний обранець.

 

Коментарі (16)

СК-й | 2014-06-22 15:29

Мабуть, посрався зі своїми піарастами, бо допустили на "ВВ" можливість появи коментарів. Слава Україні!

bukf | 2014-06-21 22:20

***
/// ТУТ БУЛА ВІДВЕРТА БРЕХНЯ, ЯКА НІ НА ЙОТУ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ. ТОБТО ТУТ БУЛА ВІДВЕРТА ПРОПАГАНДА. БАН. ///

Лампа | 2014-06-20 22:47

ну и морда!

Не в посаді справа | 2014-06-20 22:08

Ніяка не посада, просто впевнений, що не проголосують бо буде прецедент, а вони усі зараз насмерть чіпляються за мандати щоб не допустити розпуску. Ситуацію оцінив, от і написав заяву , я красавчег, а депутати не хочуть голосувати, я нє при дєлах

місцевий | 2014-06-20 20:38

Сеня
нажаль, це явно піар. і на 100% зрозуміло,що цей "таварисч" вже підготував собі плацдарм для наступу, чомусь вважаю, що це буде всеж Чернігів. сподіваюсь, люди вчаться на своїх помилках (я про виборців)

Сергей | 2014-06-20 16:11

Піар не пройде! Єдина "Свобода" щось корисне робить ...а БЮТ і Удар тільки піараться щоб на наступних виборах не 20% набрати а 50. Я вже про КПУ і ригів не говорю...

месть | 2014-06-19 23:00

ДОМИК НА ЯМАЛЕ НАДО ПОСМОТРЕТЬ ЖДИ ГОСТЕЙ АТРОША

масаны | 2014-06-19 22:57

Народ не допустим этого хитропопого слизняк хочет кудато залезть мое предложение в товорняк и на Артемовск а там его встретим и там давай прочиши по ушам может по балде получиш

Олежа | 2014-06-19 19:17

Все знают, что что крышует Атрошенко Петро Порошенко.

Геннадій | 2014-06-19 11:59

Чернігівщині соромно за таких як Атрошенко, Рудьковський, Куровський, які після виборів зрадили і перебігли до ригів.
Планує знову на якусь посаду. Гнати в шию.Відібрати горілчаний завод, В село на ферму.

Serg | 2014-06-19 11:38

Ой какой он "хороший", *** рвет оставить мажоритарку, если уберут на выборах лапу сосать будет, думает что все забудут про партию рыгов.

Слава Україні | 2014-06-18 23:03

хороші "піарщіки" у атрона ( *** та ін заробітчани), але тепер набагато важче надурити людей. треба розуміти зміни, що відбуваються в нашій державі. слава Україні!

АФГАН | 2014-06-18 22:18

Скользкий тип опять хочет сухим с воды выскочить не верте люди этому ***.Пускай только гдето окажется на вилах выносить будем. *** опять чтото задумал чтоб пропияриться и до корыта дорваться БОГ НЕ ФРАЕР ЕГО НАКАЖЕТ

Семен Палій | 2014-06-18 21:03

Якщо Атрошенка позбавлять депутатських повноважень (за його заявою) - вибачусь за всі коментарі відносно його.
Слава Україні!

Вячеслав | 2014-06-18 17:17

СеняДумаю, пиар ход. Вот мол мне стыдно в такой Раде работать. Реально, думаю Атрошенко ждет назначения на должность, которая требует сложения депутатского мандата. Возможно на губернатора Черниговской области, а может и в столицу......... Время покажет.....
Полностью с Вами согласен. И скорее это будет столица, так как Чернигов его не примет...