Останнє оновлення: 21:50 вівторок, 16 вересня
Втрата
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Пішов з життя Володимир Тандура
Пішов з життя Володимир Тандура

Пішов з життя Володимир Тандура

Сьогодні пішов з життя Володимир Миколайович Тандура – не тільки історик і політик, а й організатор чернігівських навчальних закладів.

У Чернігівському національному педагогічному університеті він створив Інститут перепідготовки, створив Фармакологічний факультет при тому ж університеті.

На даний момент він розбудовував на високому науковому рівні інститут післядипломної освіти імені Ушинського.

- На жаль, пішов з життя з організаторів вищих навчальних закладів Чернігівської області, яких ми шануємо. Ця людина переймалася проблематикою війни. 18 вересня на науковій конференції, яка відбувалася на базі його університету він говорив про Корюківську трагедію і постійно наголошував, що ця тема повинна бути краще розроблена. Володимир Миколайович зробив великий внесок в розбудову державу і української науки. Як історик хочу наголосити, що він надзвичайно багато зробив для розвитку вищої школи і історичної науки, - прокоментував «Високому Валу» сумну звістку чернігівський історик, представник Інституту національної пам’яті Сергій Бутко.

Коментарі (33)

МАГ | 2013-09-24 01:14

Ми навчалися в одному корпусі Київського університету ім Шевченка. Велика справжня Людина пішла від нас. Його не змінили ні звання, ні посади.Глибоко сумую і співчуваю рідним і багатьом друзям. Справжній колега і життєлюб. Царство тобі небесне. І в роботі, і в будь-якому товаристві щирий,добрий, таким і залишився навіки. Анатолій Мазур.

Бывшая студентка | 2013-09-23 20:53

Пример настоящего Человека, всегда мудр, добр, отзывчив. Очень, очень жаль! Искренне скорбят много знакомых и незнакомых мне людей, а это значит, что преждевременно ушел один из самых достойных... Соболезнования родным. Светлая память.

Елена | 2013-09-23 12:25

Царство небесне,навіть погода покращилась і сонечко вийшло в знак того,що він був Сонцем...

Товстый А. А. | 2013-09-23 00:56

  Ушел Владимир Николаевич... Мой преподаватель в Черниговском
пединституте им. Т.Г. Шевченко, а позднее, мудрый старший товарищ, друг. Бесконечно светлый, добрый,оптимистичный человек.
 Огромно количество
людей, которым он помог решить всяческие проблемы и неурядицы. Будучи на разных административных должностях, всегда оставался открытым, доброжелательным,отзывчивым. Даже в обычном разговоре с ним, каждый раз чувствовалось,что нет неразрешимых вопросов. Не верится, что больше никогда не услышу его слегка ироничный голос...Ушел Человек, и в мире,как и в душе, образовалась
пустота, которую нельзя ничем заполнить. Осталась память и добрые
дела.
 Владимир Николаевич, спасибо, что Вы были в этой жизни и в моей в
том числе. Я буду помнить...
  Светлая память.

Сергій Анатолійович | 2013-09-22 20:11

Сумно, гірко, боляче від такої звістки... Володимир Миколайович був світлою людиною, яких так мало на цьому світі. Вічна Вам пам"ять і Царство Небесне.

Тетяна Михайлівна і її сім’я | 2013-09-22 20:05

Згасла яскрава, життєрадісна зірка, передчасна смерть обірвала життя однокласника, друга дитинства Тандури Володимира Миколайовича. Хай Бог Тебе прийме в сади свої райські і пухом хай буде земля.
Висловлюємо свої щирі та глибокі співчуття родині покійного і розділяємо Ваш невимовний біль втрати.

Татьяна | 2013-09-22 19:58

Пусть земля Вам будет пухом, а среди людей Вечная память

Однокласники Журавської ЗОШ | 2013-09-22 19:54

Висловлюємо щирі співчуття Раїсі Тандурі та її дітям з приводу передчасної смерті Володимира Миколайовича Тандури, нашого однокласника, вірного друга, щирого товариша. Вклоняємось доземно його світлій пам’яті, глибоко сумуємо разом з родиною. Нехай Господь прийме його у своє Царство Небесне. Земля покійному пухом, легкий спочинок, а Вам нехай дарує Бог життєві сили, щоб перенести це горе.

Анатолий | 2013-09-22 19:10

Светлая память светлому человеку!

Наталія Білоусова | 2013-09-22 18:22

Велика втрата. Пішла із життя ЛЮДИНА з ВЕЛИКОЇ букви. Дякую Вам за знання, тепле спілкування і підтримку, Володимире Миколайовичу!

Ирина и Евгений | 2013-09-22 15:48

Владимир Николаевич был добрым и внимательным человеком. Он всегда пытался помочь людям, несмотря на обстоятельства.
Таким мы навсегда его запомним: добрым, отзывчивым, умным и рассудительным.
Вечная Вам память, Владимир Николаевич!

андрей тандура | 2013-09-22 15:15

спасибо всем за поддержку...наш Папа и муж видит все Ваши соболезнования...мы, его два сына, дочь, вдова, благодарны всем Вам! Царство Небесное и Вкчная ему память..

андрей тандура | 2013-09-22 15:11

спасибо всем за поддержку...наш папа видит все Ваши соболезнования...мы, его два сына, дочь, вдова, благодарны всем Вам! Царство Небесное и Вечная ему память..

андрей тандура | 2013-09-22 15:07

спасибо всем за поддержку...наш папа видит все Ваши соболезнования...мы, его два сына, дочь, вдова, благодарны всем Вам! Царство Небесное и Вкчная ему память..

Сергій К-й | 2013-09-22 14:51

Вічна і світла Вам пам'ять, Володимире Миколайовичу. Ось уже півтора десятка років мене зігрівають слова, які Ви колись сказали у відповідь на мої категоричні сумніви - про різницю між освітою і освіченістю... Ви назавжди залишитеся островком істинної людської мудрості, освіти й освіченості. Світла пам'ять...

Ірина | 2013-09-21 21:46

Це був єдина адекватна і справедлива людина, яку я знала в педагогічному університеті. В тому страшенному болоті він був просто струменем надії, що колись цей "навчльний заклад" стане достойним. Але вчасно пішов звідти, зрозумівши, що це безнадійно. Дійсно шкода таку прекрасну людину. Світла пам’ять...............Я приголомшена.........

one | 2013-09-21 19:32

Царствие небесное. В другой стране жил бы и жил, а тут - .... Слов нет.

владимир | 2013-09-21 18:57

очень жаль прекрасный человек вечная память

Наталия З. | 2013-09-21 18:10

Дорогой Владимир Николаевич!
Встреча с Вами всегда была радостью, а Ваш уход стал горем.
Вы - один из лучших людей, которые были в моей жизни.
Спасибо Вам за это.
Помогайте нам с небес.
ВЕЧНАЯ ВАМ ПАМЯТЬ!

А.П. | 2013-09-21 15:04

В 2005 р. Володимир Миколайович представляв мене на посаду голови РДА,Спогади про нього тільки найкращі. ВІчна йому пам'ять.

Коллега | 2013-09-21 14:33

23.09.13 в зале филармонии с 11.00 до 12.00 - прощание с Владимиром Николаевичем Тандурой.

Наталия | 2013-09-21 14:08

  Один из лучших людей, которые могут встретиться на жизненном пути и оставить в памяти найлучшие воспоминания. Владимир Николаевич - человек с добрым и отзывчивым сердцем. Не знаю. кому бы он не помог в трудные минуты. Жизнелюб с открытым сердцем - творить добро во благо людей!!! О таких и говорят: "Вечная память".

Коллега | 2013-09-21 13:15

 Владимир Николаевич - необыкновенный человеколюб!!! Не могу написать: " Был...". Пока разум не осознал, что его нет. Для всех. кто его знал - боль утраты.

слава | 2013-09-21 11:35

ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ

Наталія | 2013-09-21 11:19

Вічна пам`ять.....Гарна людина, дійсно завжди був людяний до людей - на всіх посадах, які обіймав. Співчуття близьким та рідним. Справді - "Першими йдуть найкращі...!"

Товарищ | 2013-09-21 11:04

Прощайте, Владимир Николаевич! Я буду помнить Вас всегда. Спасибо за время проведенное с Вами...

Анатолій Шацький | 2013-09-21 09:55

Вічная пам`ять...Царство Небесне...Прощай. Друже....

Драмтеатр | 2013-09-21 07:03

Вічна пам'ять...

не Вал | 2013-09-21 00:53

Царство йому Небесне... вічна пам`ять...

Андрей Терещенко | 2013-09-21 00:42

Прекрасный человек. Эрудит. Дипломат. Педагог.

Сергій Биконя | 2013-09-21 00:38

Світла пам'ять про цю Людину надовго залишиться серед нас.
 Співчуття і витримки родині
  

коллега | 2013-09-21 00:22

Скорбит весь мир,это человек с Большой буквы.Почему они уходят,так рано...

Сергей Приймак | 2013-09-20 23:11

Лучшие уходят первыми!
Глубокоуважаемый Владимир Николаевич, мы будем помнить о Вас! Соболезнования супруге, детям
закрити