Последнее обновление: 09:51 вторник, 4 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
АНОНС
Вы находитесь: Политика / Чернигов / Акция "Прочь Табачника!" состоится в Чернигове
Акция Прочь Табачника! состоится в Чернигове

Акция "Прочь Табачника!" состоится в Чернигове

25 марта, в четверг, в 16.00, в рамках всеукраинской кампании «Прочь Табачника! Остановим антиукраинское наступление на образование и науку» состоится акция протеста против назначения Дмитрия Табачника на должность Министра образования и науки Украины.

Мероприятие начнется на Красной площади, пешей поступью от Черниговского областного академического театра им.Т.Шевченко.

Оттуда студенты с плакатами пройдут по городу в Черниговский областной совет.

Пикетчики будут требовать от местной власти принять обращение к Президенту Украины, главе Верховной Рады Украины, Премьер-министру Украины с требованием уволить министра образования и науки Украины Дмитрия Табачника с занимаемой должности как лицо, которому ненавистное все украинское.

Организаторы: «Студенческая Свобода», Автономное сопротивление, ЧЕО Украинский Студенческий Союз.

Пресс-служба Черниговской областной организации ВО «Свобода»

Комментарии (15)

Бандера | 2010-03-27 12:39

За Радянську Україну!
Якщо люмпен-голота і босота, що присягнула чужинській орді і не зрадила цій присязі, виявляє таку щирість, це дуже добре.
Тільки мої предки - чернігівський князь Михайло і його боярин Федір, які на відміну від вас кривавій орді не присягали. Яка ширилася за рахунок випитої крові мого народу. Так само мій предок - Данило Галицький, який отримав першу перемогу над монголо-татарами на відміну від Алєксандра Нєвского, який побіг у прийми до Хана Батия. І Русь-Україна тоді займала значно більшу територію ніж зараз. І Лєнінів-Бланків-Сталіних-Джугашвілі сюди ніхто не запрошував після акту злуки Великої і Західної України. Цю мрію народної єдності оспівував не криваві кати і німецькі повії (керманичі підординських вассальних територій), а великі Шевченко і Франко. Але це таке... Не перед такими розсипається бісер.

За Радянську Україну! | 2010-03-27 12:23

Вкрай незгоден. Тільки бандерівці зразу при незгоді з їхнім рішенням хапаються за кулемета ( чи правільніше сказати за СКОРОСТРІЛА?). Саме Великий Сталін приєднав землі Галичини, Буковини, Закарпатської України в лоно єдиної Української держави! Походи військ Катерини –ІІ дозволили приєднати землі Причорномор’я і Крим та землі Рівненщини і Тернопільщини та Волині. Саме без Росії не було-б нинішньої України!
А зрадник і окупант скоріше ви і ваші прибічники. Чернігівщина моя земля! Це мої пращури захищали рідну землю пліч від шведів і *** Мазепи у 18 столітті! Це мої прадіди в загонах Тимофія Черняка звільняли рідну землю від синьожупанників, стійко трималися, боронивши завод «Арсенал» від катів Коновальця. Це мої діди визволяли рідну землю від гітлерівсько - ОУнівських ***! Я в лавах Радянської Армії присягав на вірність Радянському Народу ( мабуть точно також як і ви) і залишився вірним присязі на відміну від вас. Так хто з нас зрадник і окупант. Я чи Ви? А Д.Табачник на відміну від Тягнибока саме і є патріот Українського народу, а не печерних нацистів та буржуїнів!

Бандера | 2010-03-27 11:10

За Радянську Україну!
Тобі, радянський зраднику і окупанте, пояснюю. На території Західної України найжорстокіше звірствували червоні радянські банди починаючи з 1939 року, кидаючи за ґрати у першу чергу місцевих комуністів. І аж до 60-х років - банди НКВС, яким чинила опір УПА за масової підтримки мирного місцевого населення. І не справа зрадників мусолити про канонічність, яку московська церква, що пішла в розкол у 1448 році, начепила собі на лоба не гірше за провідників Московського ханства. Які чіпляли собі на лоба ярлики своїх ординських зверхників.

За Радянську Україну! | 2010-03-27 07:02

Цікаво висловлюються новоявлені нацисти із фашистсько-тягнибоковської «свободи». Але вкрай не шановні пани, дайте відповідь хто найбільше звірствував на території окупованої фашистами України, хто палив білоруські села? Дійсно ті ваші «борці за свободу» вояки шухевича та *** бандери, які но совість служили ***. Вони-ж вбили і генерала визволителя Києва, того хто раніше переломив хребет гітлерівцям на «Курській дузі» - Ватутіну.
А справжня свобода України, без канонічного православ’я ( українську автокефалію не визнав і Вселенський Патріарх Варфоломей на підтримку якого так сподівався новітній мазепа-Ющенко), без союзу братерських народів України, Білорусі та Росії неможлива. Ніколи, ще так не пригнічувалась свобода українця, як за часів «померанчової» чуми!!!

admin | 2010-03-26 21:36

М.Щорс
admin
ОлегВ Ізраїлі зрадників героями не визнають. Батькі держави це хто??? Єндрю та Марта? А може мама з ЮЕСУ? Мітингують дійсно запроданці та ті хто не бажає працювати.
Звичайно. Якби в Ізраїлі якийсь зрадник чи запроданець назвав половину євреїв не євреями, навряд би він залишався громадянином цієї країни. Не кажучи вже про мрії бути міністром. Звичайно, від України Ізраїль відрізняє те, що ця країна постала посеред пустелі з такого собі "єврейського УПА". Принаймні армія оборони Ізраїлю ЦАХАЛ - це така собі формалізована місцева копія УПА. Звичайно, якось не модно згадувати, що перші ізраїльські військові човни побудували у фашистській Італії. Це так, між іншим. А міністрами і провідниками держави стали провідники "банд", які займалися "терористичною діяльністю" проти союзників-англійців.

Олег | 2010-03-26 20:20

М.Щорс
admin
В Ізраїлі зрадників героями не визнають. Батькі держави це хто??? Єндрю та Марта? А може мама з ЮЕСУ? Мітингують дійсно запроданці та ті хто не бажає працювати.

admin | 2010-03-26 09:46

М.Щорс
Якби в Ізраїлі якийсь представник Хамасу нашкрябав щось подібне на івриті на адресу батьків держави і її героїв, чи довго б жив такий коментар? :)

М.Щорс | 2010-03-25 23:16

Д.Табачник один із мужів, які змогли відкрито виступити протии юЩенковських нацистів, тих хто спаплюжили історію, хто прославляв бандерівських ***, хто *** мазепі нишком подалі від народного гніву встановлював пам’ятники. От і гавкає із соїх нір всяка жалюгідна погань. Мабуть хоч зараз із шкільних підручників приберуть похабні пики *** шухевича і такого-є *** бандери, а спільні славетні діла трьох братерських народів будуть належним чином висвітлені!

Крым | 2010-03-25 18:37

Подготовлены документы, призванные лишить табачника должности. Качаем, заполняем, отсылаем, Табачника с должности снимаем!
http://www.krym.tv/?p=146

Вас ист дас? | 2010-03-25 14:20

555
"Як ви вже дістали всіх зі своїми мітингами. Заспокойтесь і дайте працювати. Мітингують ідіоти і недоучки продажні"
     Рейхскомиссар Украины
     Эрих Кох

Дощ | 2010-03-25 10:41

 2 - 555
От і причитав вислів ідіота!

росич | 2010-03-25 09:07

555
ідіоти мовчать. протестує еліта.

555 | 2010-03-25 08:50

Як ви вже дістали всіх зі своїми мітингами. Заспокойтесь і дайте працювати. Мітингують ідіоти і недоучки продажні

бандерівець | 2010-03-25 08:25

ні, попишемо за чиїсь шекелі, бо ж нам начхать що буде з Україною, чи не так? це лише початок загальної акції по Табачнику. про наступні кроки почуєте!!!

Махновець | 2010-03-24 23:28

І що, ПОРЕПЕТУЄМО за чіїсь КРЕЙЦЕРИ та розбіжемось? А караван вже пішов!
закрыть