Последнее обновление: 09:51 вторник, 4 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
Политика
Постоянная ссылка: http://newvv.net/politics/chernigov/227107.html
Черниговские студенты вышли на митинг. Преподаватели-историки против

Черниговские студенты вышли на митинг. Преподаватели-историки против

Черниговские студенты с лозунгами «революция» вышли на улицы города.

Свыше 200 человек собрались в колонну, которая отправилась в выши, чтобы собрать небезразличных и поддержать Евромайдан.

Коваленко Александр Борисович, директор Института истории, этнологии и правоведения им.А.М.Лазаревского и его коллега Юда Лариса Анатолиевна, заместитель директора Института по воспитательной работе запретили студентам митинговать и закрыли их в аудиториях.

Фото телеканала "Детинец"

Комментарии (11)

Лампа | 2013-12-03 07:28

маршал Тито
Ви, як з'ясувалося, дуже близькі до істини. Головорізів заховали за спини новобранців-солдатиків, наших дітей, яких підставали під каміння і пляшки молотова, а згодом, відбірних, тренованих псів, випустили вбивати таких самих дітей, тільки з іншого боку.

небайдужий | 2013-12-02 22:23

Щось камера вчасно з"явилассь....

Ольга | 2013-12-02 19:19

Шановні, перш, аніж викладати на сайті міста таку інформацію варто перевіряти її достовірність!
Як студентка Інституту історії можу сказати, що дійсно, не все в нас так гладко, але писати такі нісенітниці...вибачайте
Йти на мітинг чи ні - це особиста справа кожного
І саме оця особиста думка серед наших викладачів вітається і цінується
Не кривіть душею!
Ніхто нікому не закривав двері, хто хотів піти на мітинг - пішов. І при цьому серед викладачів навіть не підіймалося на обговорення питання чому на заняттях з усієї групи лише 4 людини

микола | 2013-12-02 19:15

Дуже цікаво було б познайомитись з журналістом який опублікував цю статтю......і також подивитися на тих студентівт яких Юда Л.А."закрила " в аудиторіях,... інститут це не місце для агітації ,а навчальний заклад . Перед публікацією інформації потрібно перевірити її вірогідність.

Ванга | 2013-12-02 16:30

Так, було!
На "антифашистський" мітинг Лариса Анатоліївна Юда активненько гнала студенство. Я сам вчуся в універі і знаю це. А сьогодні...ну воно видно

Сам ты провокатор | 2013-12-02 16:30

ВасяНіхто нікого не зачиняв...це я кажу як студент Інституту історії. Всі хто хоче піде після пар на мітинг. І ніхто нікого не зачинить і не зупинить!
Слава Україні! Ганьба провокаторам!
Вася, не пиши ерунды .
После пар митинг уже окончится.

Вася | 2013-12-02 14:55

Ніхто нікого не зачиняв...це я кажу як студент Інституту історії. Всі хто хоче піде після пар на мітинг. І ніхто нікого не зачинить і не зупинить!
Слава Україні! Ганьба провокаторам!

Chernets | 2013-12-02 14:34

Декан Коваленко відверто кривить душею. Якщо хтось пам'ятає, в травні регіонал Чечетов влаштовував відверто політичний "антифашистський" мітинг. Студентів істфаку в примусовому порядку знімали з пар і відправляли туди. Ті, хто не бажав брати участь у цьому фарсі, мали особисту розмову з деканом. А сьогодні він не дозволяє студентам взяти участь в дозволеному Конституцією студентському страйку без жодних партійних прапорів. Різницю відчуваєте?

svidok | 2013-12-02 14:28

Тож давайте зробимо так, щоб коли революція скінчиться, нам не було соромно дивитися в очі один одному. Нехай міліція сумлінно охороняє громадський порядок (і не більше), а МИРНІ демонстранти не провокують міліцію, кидаючи в неї каміння і пляшки з коктейлем молотова. Дорослі люди мають розуміти, що і міліцію, і цивільних деякі "діячі" хочуть використати для своїх політичних ігор. Маймо власний розум, не даймо пролитися українській крові! Не даймо використати нас як пішаків у чужій грі.

маршал Тито | 2013-12-02 13:44

З мимоволі підслуханої розмови.
Їду сьогодні тролейбусом. Розмовляють дві жінки.
- Вчора як побачила, як бідних дітей б’ють, півночи не могла заспокоїтись.
- І тих же хлопців (міліціонерів) теж б’ють.
- Бідні, це ж чийсь син, батько, брат.
- З того боку стоїть теж чийсь син, батько, брат.
Мораль.
В обігу є намагання поставити знак рівності між цинічним катуванням ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖАВИ учасників МИРНОЇ акції , які вже лежать, або тікають, не чинячи ніякого опору, серед яких жінки в тому числі і вагітні, і фізично здоровими хлопцями (не беручи до уваги бійців "Беркуту"), що свідомо обрали професію пов’язану з ризиком, котрі певні у своєму майбутньому, гарантованій медичній допомозі.

Vladislavius | 2013-12-02 13:09

Викладачі взагалі не мають права зачиняти своїх студентів в аудиторіях...


































































































































закрыть