
Кучма, прости за дорогу Київ-Чернігів. Буде революція! (відео)
Чернігівщині довго будуть ікатися часи правління двох попередніх президентів. Звісно. Таких доріг, які були побудовані за царювання Леоніда Кучми у нашій області більше не буде.
А як класно, до Давилович, вибачте Данилович, любили бувати на батьківщині аж у Новгород-Сіверському районі. І віддавали перевагу швидкій їзді кортежами адміністрації президента по автотрасі через Чернігів.
Данилович не був балуваним і не зловживав перельотами на гелікоптері чи вертольоті, як жевжик-новообраний депутат в окрузі № 207 Ігор Рибаков, обраний у 2012 році за нез’ясованих у суді обставин. Цей одеський обманщик електорату жодного разу не побував в окрузі після виборів, а до ТОГО плював на дороги і літав на вертольоті в округ.
Зараз, дивлячись на міжнародну трасу Київ-Чернігів, з виходом на Нові Яриловичі, водії не знаходять слів, а лише матюки. Краща ситуація поки що з автотрасою з виїздом на Москву повз Батурин, яку побудували за Ющенка. Але ж до неї треба ще доїхати отакою дорогою.
Наступна революція буде в Україні не помаранчева! І не податковий майдан!
Наступна революція буде в Україні дорожньою!
І її піднімуть усі водії країни, а їх підтримають пасажири, яким нічого втрачати, крім копійок у пошуках роботи і безкінечних переїздах.
Це буде кінець влади, яка знімає і шкуру з українців, і колеса, і ноги уже кілька років.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 15187 |
Коментарі (23)
Operator. | 2013-02-14 22:04
Як ні крути, як не верти - все одно по "кратерах"!
Игорь | 2013-02-14 00:40
Избиратель | 2013-02-13 22:37
margo | 2013-02-13 22:21
Кстати | 2013-02-13 20:15
55555 | 2013-02-13 16:15
Констанитн | 2013-02-13 16:11
Касательно вопроса о количестве автомобилей. Все понимают, что государство Украине деградирует на глазах и блага концентрируются в руках малого количества людей путем коррупции. Что для этого сделали в других государствах? Ввели презумпцию виновности для чиновников. Стоит проверить только недвижимость, автомобили, яхты, предприятия - чиновник должен сам доказать, что они куплены на законные деньги. Ведь куда уходят коррупционные средства? Это квартиры, дома, премиум авто, яхты, самолеты, предприятии и заводы. Всё это четко проверить, включая близких родственников и членов семьи чиновника, кумовей и так далее. Есть Брабус - докажи, что он куплен законно, он жены? Откуда жена взяла деньги? Выиграла? Покажи документы. И всё. Если собственность в оффшорах – имеешь время зарегистрировать ее в Украине, сделал это не на себя, а на кума – у кума спросят, откуда деньги, или расскажет, или пойдет за решетку. Если не вывел регистрацию из оффшоров – 3 месяца и переходит к государству где реализуется на аукционе не имени Януковича.
аква | 2013-02-13 15:47
Семен Палій | 2013-02-13 14:11
Вася | 2013-02-13 13:56
25 | 2013-02-13 13:42
Черниговец | 2013-02-13 11:08
Тарас | 2013-02-13 11:04
На мою думку, дороги - це не настільки важливе. Що більше доріг - то більше авт, а авта - це мажори, висока смертність на дорогах, шкідливи викиди у атмсоферу, нищення природи та війни у світі за нафту.
Замість доріг, першочергово треба піклуватись про збільшення робочих місць в Україні, про здоров’я Українців та збереження природи Україні замість ув’язнення землі, трави у асфальт. У розвинених країнах автомобілі втрачають популярність. Всіх благ
Однако! | 2013-02-13 10:47
А залетный из Одессы-мамы - это на родине Кучмы в Новгород-Северском районе.
Не ПР | 2013-02-13 10:26
АнтиПР | 2013-02-13 09:22
Сергій Павленко | 2013-02-13 09:13
Але мої колеги до Чернігова їхали... 3 години! Дорога з Києва ще "крутіша"
Олексій | 2013-02-13 08:58
ага | 2013-02-13 08:48
революцій не буде. не здатні.
"настоящіх буйних мало" (с)
Рома | 2013-02-13 08:47