Последнее обновление: 09:51 вторник, 4 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
он-лайн
Постоянная ссылка: http://newvv.net/politics/region/234468.html
Кадидаты и...  дороги. Дебаты в округе № 206 - трансляция

Кадидаты и... дороги. Дебаты в округе № 206 - трансляция

Гражданская сеть ОПОРА в партнерстве с Дискуссионным клубом «Экспертное мнение» и Общественным телевидением провели мероприятие при непосредственном участии некоторых кандидатов в народные депутаты по избирательному округу № 206.

Дебаты проходят между несколькими кандидатами на место парламентария, которые отвечают на семь вопросов.

 

Комментарии (12)

лампа | 2014-10-21 14:34

лампа
Прошу мене вибачити за дурість. Ганно, і не сподівайся, Чернігівщина тебе не прийме! Підрости і наберися мудрості, ти зі своіми штабістами справитися не можешь, а зазіхаєш на всю краіну! Іди і думай!

Революционер | 2014-10-19 16:41

 Девушка видно с луны упала раз такие вещи про Коржа пишет.Простые черные технологии конкурентов Алексея.

Ольга | 2014-10-19 09:46

Какой Корж???? И двух слов связать не может!!!!

Василь | 2014-10-18 14:14

Люди зрозумійте що не гроші правлять миром а честь і гідність.Шукайте серед Чернігівців достойного кандидата.Все в ваших руках.Думайте розумом.

лампа | 2014-10-18 11:42

Та, годі вже вам оббріхувати Ганну. Вона на порядок вища за співрозмовників. Майте мужність це визнати. Я **** це розумне і мужнє дівча.

Роман Авраменко | 2014-10-18 00:27

Черниговец, команда Коваленко, це п'ять тисяч жінок по всій Україні - активісти 39 жіночої сотні. Анна створила сотню на Майдані. З початком війни сотня допомагає воїнам в АТО. Також вона стала радником міністра оборони (як Бірюков-фенікс). Ініціювала створення Материнської ради при міноборони. Можу ще продовжити. І - так, я в її команді. Але це не робить опубліковану вище інформацію неправдою

Корень | 2014-10-17 21:02

Должны договорится никогда не поздно но только за коренного Черниговца и только так.

Василенко | 2014-10-17 20:09

І в результаті переможе Атроха. Як завжди, розпорошаться голоси! А могли ж домовитись і разом працювати на перемогу одного кандидата !!! Сім гетьманів........

Светлана | 2014-10-17 16:40

Правду кажуть в державі грошей нема а якісь дівчата хочуть нас забалакати.Яка сотня?Товстосуми хочуть зняти куш на округ завести невідомо кого.

? | 2014-10-17 15:47

скільки коштів викидається на вітер бездумні речи-встречи бигморді подкупи гречки гасання на дорогих іномарках по округах а бідним солдатікам і їсти нічого і вдіть нічого -во государство

Черниговец | 2014-10-17 14:54

Аня каккая твоя команда?Большие дяди денежным мешком?Сама хоть понимаешь что говоришь куда ведут и где находишся?Думаю у тебя Буче проблем не мало.

Революционер | 2014-10-17 14:41

Не вооруженным глазом видно что лидер дебатов Алексей Корж.Удачи тебе Леша.Слава Украине!


































































































































закрыть