Последнее обновление: 19:29 воскресенье, 4 декабря
Загрузка...
Найкращі тести
\"Чемодан компромата\" ©
Вы находитесь: Політика / Україна / Ющенко показал отпечатки пальцев Ляшко
Ющенко показал отпечатки пальцев Ляшко

Ющенко показал отпечатки пальцев Ляшко

Президент Украины Виктор Ющенко продемонстрировал на пресс-конференции материалы дела против народного депутата Украины от БЮТ Олега Ляшко.

«Ляшко Олег Валериевич – человек трижды судимый... Это главный распорядитель бюджетных средств в Черниговской области на сегодня, у которого отсидка, конфискация имущества, ну по полной программе все», - отметил Президент.

Ющенко продемонстрировал страницы с фото Ляшко, отпечатками его пальцев.

«Это его отпечатки пальцев? Ног, рук, ушей, по-видимому. Это он?» - говорил Ющенко.

Он также зачитал план индивидуального воспитания осуждённого, а также пути его реализации и результативность.

«Что правоохранительная система считала нужным, чтобы исправить этого человека: привлечь к труду – не удалось. Дальше. Помочь осознать вину совершенного преступления – не удалось. Привлечь к участию в общественной жизни коллектива осуждённых – не удалось. В другой коллектив попал – во фракцию БЮТ», - отметил Ющенко.

«Если бы речь шла об эпизоде, я бы этого не делал, я бы не унижал себя. Мы говорим о системе, как криминализируется украинская власть, кто за этими людьми стоит, какая политическая сила, кто ее проводник», - просуммировал Ющенко.

Комментарии (9)

Влад Савенок | 2010-01-13 15:45

---Президент на зустрічі в Чернігові, де він, зокрема, показував ці "документи", виглядав, м'яко кажучи" не зовсім переконливо. Користуватися роздруківками з Інтернету не зовсім солідно. Але це - дрібниця.
---Він багато разів вдавався до пересмикування фактів, зокрема, і про збір податків наперед, аж за березень 2010 року. Це на його совісті.
---Від нього можна було почути справедливі слова про українські інтереси, які зовсім не в'яжуться діями ... і замовчування власних дурниць, які він натворив.
--- Під час візиту Ющенко на всю силу використав свій адмінресурс, в тому числі у вигляді тиску на свободу слова, бо влаштував "інтерв'ю" так само, як колись проговорювалися "медведчуківські темники".
---Печальне видовище.
----УСІ кандидати в президенти "мочать" державу Україна, прикриваючись тим, що вони за неї борються. Шановний пан Президент не став винятком.
 ---Усі кандидати борються за Україну з безсловесним рабами - народом - гвинтиками для втілення їх амбітних планів.

Влад | 2010-01-13 14:58

Так і є.А керує усіма волоцюгами головний бадюга дідько яничар!Це 100відсотків.А ще воно бидло яничарське лізе у презеденти

sbu | 2010-01-13 14:41

те що Ляшко негідник - знають всі у Верховній зраді, а також його оточення. Відкати за повернуті ПДВ у Чернігівську обл. підприємствам лягли великим ярмом на плечі власнтків. Але йому потрібно жити сьогодні і думати за майбутнє. Молодий стрибунець плигає по Верховній зраді, робить негідницькі виступи, провокує - і все йому сходить з рук. І буде сходити, бо дурників у БЮТі на його зразок мало. Стосовно криміналу - а де проходити школу життя? Ось і навчався, тим більш пактиючі з таким досвідом у пошані у Верховній зраді. Колишній та теперішній керівники кам.міну мають кримінальне минуле і нічого, навроду подобається!
Відносно заяви колишнього президента: агонія перед поразкою і істерія. В усіх його останніх виступах відчай перед великою поразкою. І йому дуже страшно, що він, ставленик помаранчевої революції і надій великого українського народу своєю бездіяльністю ( не беремо до уваги розвиток бджільництва та будівництво всіляких споруд історичного значення за державні кошти) піде у забуття. Бачимо кого обираємо - тих, хто потім нас обирає

Іван Кампо | 2010-01-13 12:48

Ці останні агоністичні вибрики Ющенка - свідчення його статусу - "технічний кандидат від Януковича". Чомусь копію справи Проффесора не показував. Це - рівень колгоспного бухгалтера, а не лідера "моєї нації", як він полюбляє висловитись. Гидко, однако.

ГАК | 2010-01-13 12:00

М.Боюра Ой, здивував п.Президент. А хто цього не знав? А ще всі ми добре знаємо, що Тимошенко підібрала в "мою політсилу" увесь злочинний світ: крадіїв, убивць, педофілів, зрадників різних мастей, а чому? - такими краще управляти. Оберемо Юлю президентом і буде у нас маліна.
А ТИ ТАМ ТЕЖ БУВ ЩО ТАК ОСВІДОМЛЕНИЙ ???

ГАК | 2010-01-13 11:47

     дамо відповідь на питання.
     1. Де взяв і як попали до Ющенка ці документи.
     2. Чому раніше про це не повідомлялося , і якщо президент
     знав то чому мовчав.
     Чи то справжні ксерокопії , адже чітко видно що на
     обкладці написано СПРАВА, але в той час коли була
     порушена кримінальна справа діловодство велося виключно
     російською мовою, і чому дійсний рік народження не
     відповідає тому що написано під фото.
     3. Чи відомо президенту рішення Європейського суду де
     Ляшко по справам визнаний невинним
  

М.Боюра | 2010-01-13 11:20

 Ой, здивував п.Президент. А хто цього не знав? А ще всі ми добре знаємо, що Тимошенко підібрала в "мою політсилу" увесь злочинний світ: крадіїв, убивць, педофілів, зрадників різних мастей, а чому? - такими краще управляти. Оберемо Юлю президентом і буде у нас маліна.

Выктор Рак | 2010-01-13 09:43

Так а кто сомневался что ляшко у..ка?

Serhiy | 2010-01-13 09:36

На жаль, Ющенко тільки коментує "як криміналізується українська влада," , а за час свого президенства так нічого і не зробив, щоб позбавитись криміналітету у владі. Тому цей спіч - докір самому собі.
закрыть