
Народне віче на Красній площі Чернігова – пряма трансляція
Народне Віче та збори всіх депутатів Чернігівщини від опозиційних сил та громадських організацій відбудуться сьогодні о 12:00 на Красній площі в Чернігова.
Перед тим, з 11:30 відбудеться хода від Мегацентру центральними вулицями міста до Красної площі. Зараз протестувальники в приміщенні обласної ради.
Що відбуватиметься, ви можете спостерігати у правому верхньому куті сайту «Високого Валу».
Нагадаємо, обласний штаб національного спротиву затвердив план проведення Віче:
- на чолі з депутатами різних рівнів.
12:00 - на Красній площі проходитиме Народне Віче та зустріч з народними депутатами України Валерієм Дубілем, Олегом Ляшком, Сергієм Аверченком, Русланом Марцинківим та іншими.
Як повідомляв «Високий Вал», у Чернігів прибула «беркутна» підмога з Одеси. Народне віче чернігівська міліція лякає провокаціями та «коктейлями Молотова».
Про вибухові провокації , які були 25 січня в Чернігові можна почитати в матеріалі, натиснувщи на це посилання "Високого Валу".
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 18261 |
Коментарі (39)
КАП_ец | 2014-02-19 21:50
НЕ сидіть біля телевізору просто... Майбутнє за вами! Ви ладні вершити свою долю!
сама собі | 2014-01-28 02:22
РЕФЕРЕНДУМ. Людино добра краще було б не чути тобі, що з найдемократичнішого зроблять, , якщо не завадять ті , що ВІРНО служатать ЗАКОНУ.
МОЖЕ ЦЕ ПРОСТО СТРАШНИЙ СОН?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЩОБ ПОВЕРНУТИСЬ ДО КОНСТИТУЦІІ 2004 року ТРЕБА ПРОВЕСТИ РЕФЕРЕНДУМ ( зрозуміло,що найдемократичніший) -так сказала Ганна Герман.ХІБА ВІН ПРОВОДИВСЯ,КОЛИ ВІД ЦІЕІ КОНСТИТУЦІІ "ВІДХОДИЛИ"? І ЧИ МОГЛА ГАННА ГЕРМАН ТАКЕ СКАЗАТИ ?
МАБУТЬ НАСНИЛОСЬ............ЗГАДАЛА ПРО ПРАВНИКІВ- ПАТРІОТІВ
ОТ І МАЕШ.
С.Соломаха | 2014-01-27 22:59
При цьому ви в знак протести ще обливаєте себе бензином щоб самоспалитися. але не встигаєте запалити запальничку...
Генерал Михайлик досить брехати про події 25 листопада 2013 року на чернігівському Євромайдані.
Адже виконавці не зачитвали решення, а оголосили , що будуть складати якійсь акт. І не зробили цього до того як почалося нищення майна і наруга більш 80 бугаїв над декільками беззахисними людьми, в т.ч. жинкками.
Таке не вибачається...
украінка | 2014-01-27 22:31
А в той час Люди гинуть, Людей ні за що кидають до в.язниць.катують...
ЗАМІСТЬ ТОГО ,ЩОБ ЗАХИСТИТИ СВОЮ СВОБОДУ СТРАЖДАЮТЬ НА ТЕМУ ",КОМУ ДОСТАНЕТСЯ ВЛАСТЬ ГРИШКЕ ИЛИ МИШКЕ ?"
МОЖЛИВО КРАЩЕ ШУКАЙТЕ ПРАВНИКІВ-ПАТРІОТІВ , ШУКАЙТЕ МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ДЕМОКРАТІІ, БО ДИКТАТУРА-ЦЕ СМЕРТЬ І"МИШЕК" І "ГРИШЕК І всіх разом взятих. ВИБАЧТЕ, НАКИПІЛО.
владу | 2014-01-27 21:28
Я про те про що сказано. ПРО ТЕ ЩО ХТО КАЗАВ ,ЩО НЕ БУДЕ ДЕРЖАВА
РОБИТИ БОРГИ РОБИТЬ ІХ ЩЕ БІЛЬШИМИ!!!!!!!!
А РЕГІОНАЛАМ НІХТО З НАРОДУ І НЕ РАДИВ БРАТИ БОРГИ ТИМОШЕНКО НА СЕБЕ, ЧОМУ ВОНИ НЕ ДАЛИ ІЙ МОЖЛИВІСТЬ З ТИМИ БОРГАМИ РОЗІБРАТИСЯ, БУЛИ В ОПОЗИЦІІ ТАКИ,...ЩОСЬ НЕ ЛОГІЧНО!
МОЖЕ ЗОЛОТИХ УНІТАЗІВ ЗАХОТІЛИ?
Махмуд | 2014-01-27 21:25
Влад | 2014-01-27 21:21
да что такое говоришь,дорогой | 2014-01-27 21:14
Владу | 2014-01-27 21:12
Читаючи коментарі страшно просто повірити в те як багато людей
бажають і надалі крутити калейдоскоп , де скельця -"ВІЧНІ ДОСТОЙНИКИ". Багато дійсно достойноі молоді .Дайте ім хоча б можливість щось змінити. НІ ТРЕБА ДИКТАТУРА!!!!! СТРАШНО!!!!!!!!!!!!!!!!!
Влад | 2014-01-27 21:05
Дубіль же від Тимошенко, яка брала кредити в т.ч. під пенсії в ін.ком. банках під 20% і ціна газу для України зробила найвищу в Европі та....І їм очолювати громаду...Та він кінець кінцем з регіоналами також в "десна целується" (це для тих, хто маніакально ненавидить ПР)
Влад | 2014-01-27 20:46
Гражданину | 2014-01-27 20:38
за кордоном долярчиків ,вірніше з іх залишків після придбання золотих унітазів! Який ви наівний ! Поцікавтесь яка сума боргу Украіни висить над вашою головою! І це не кінець... І знову таке знайоме "де будете".?"чим будете ?" А де будете ви? Очолюйте громаду і прапор ВАМ у руки!
друг | 2014-01-27 16:33
Олег | 2014-01-27 16:22
Истина | 2014-01-27 16:10
Максиму | 2014-01-27 15:26
Я | 2014-01-27 15:21
Истина | 2014-01-27 15:01
Вы все правильно говорите!!!
Банду ГЕТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otvet | 2014-01-27 14:57
Макс | 2014-01-27 14:55
Истина | 2014-01-27 14:54
В какой из евростран дети ходят голодные?
Коммунальные услуги в Польше, Болгарии на уровне наших! Вы бывали в этих странах? Цены на продукты как у нас.
Это единственные аргументы?
Тут идет речь уже не о Евросоюзе!
Почитайте устав Партии Регионов у них тоже ведь по политике - евроитеграция (черным по белому).
Причем здесь "по городу невозможно ходить" , в ТАКОЙ стране невозможно жить, где президент с экрана говорит:
-----"Я не привык чтоб меня нагибали" !
журналисту на его вопрос по поводу Межигорья: " Я Вам незавидую....!"
Его братки прихватили уже всю страну, СПДшники уничтожены, средний бизнес уничтожен, економика бьется в последних конвульсиях, НО НЕТ ЖЕ Азиров с экрана опять нас лохов убеждает: ЕКОНОМІКА стабільна, ПІДПРІЄМСТВА працюють, ВВП ростьоть!
Этим все сказано! СЛЕПЦЫ!!!!
Владимир | 2014-01-27 14:48
Аноним | 2014-01-27 14:25
Истина | 2014-01-27 14:08
Мені соромно за таких як Ви!!!!! Вашу країну грабують, людей убивають, а Ви за безлад переживаєте, звісно безлад це головне!!! Безлад у НАШИХ головах!!!
Сидите на зарплаті 2000-2500, вважають Вас за бидло, а Вам і нехай, зато усе стабільненько. Нащо ж... свою підіймати і йти кудись, а тут посиджу інтелігентнінько! Уся кабінетна "отрижка" СССР має йти геть або на пенсію!!!
Віка | 2014-01-27 13:48
Истина | 2014-01-27 13:44
Янукович братков-титушек позвал, это в его стиле, это его суть. Он же не привык, чтобы ЕГО НАГИБАЛИ!))))))))))))))))) Ничо еще и не так наклонят!
Еще только начало!!!!
Люди МОЛОДЦЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аноним | 2014-01-27 13:31