Последнее обновление: 17:05 четверг, 6 февраля
Загрузка...
Найкращі тести
Законная поддержка терроризма
Вы находитесь: Політика / Україна / Теракт – чья работа? Или Медиа-поддержка террористов
Теракт – чья работа? Или Медиа-поддержка террористов

Теракт – чья работа? Или Медиа-поддержка террористов

Вы уже знаете: в Москве в метро опять бабахнуло. И не раз. Вам уже «любезно» сообщили. С кровавыми подробностями. Тоже не раз. Всеми возможными способами – телевидение, радио, Интернет. Правда же?

Для чего Вам все это сообщали? На кого работали средства массовой информации, показывая Вам труппы в метро? Вспомним: «каждый в меру понимания работает на себя, а в меру непонимания – на того, кто понимает больше... »

Насколько известно мне, погибли 39 лиц и около сотни ранены. Как Вы думаете, организаторы нескольких взрывов на таких объектах, как станции метрополитена в Москве, хотели всего лишь нескольких десятков жертв?

Лимоны и сапоги: что общего?

Вспомним, уважаемые читатели, как нам прошлой зимой местные торговцы пытались продавать лимоны по 40 гривен. А в аптеках «толкали» пилюли какого-то «спецпрепарата» по полтысячи гривен. Кто-то из Вас возможно даже покупал. Почему?

Говорят, этой весной бесстыдные местные торговцы продавали резиновые сапоги по 150-180 гривен. Если действительно продавали по ничем неоправданной цене, то только потому, что кто-то покупали. Почему же покупали?

Нет, ответ не грипп (какой последним был, телячий или кошачий?) в первом случае и вовсе не наводнение в случае втором. Ответ одинаковый: испуг! Только напуганным людям удастся «впариь» кусок марли за 10 гривен!

Кстати, что случилось в результате упомянутых выше ужасов? Обычная зимняя эпидемия гриппа и сухие весенние тротуары в Чернигове, не так ли?

Медиа-спонсорство

Толковые словари так или иначе связывают понятие террора с запугиванием. Но сам по себе взрыв в метро не испугает государство с населением в 140 миллионов. Для того, чтобы кусок взрывчатки размером с батон выполнил именно террористическую задачу, нужная невероятно мощная спонсорская (!) медиа-поддержка.

И террористы, кто бы они не были – спецслужбы РФ или лица абстрактной «кавказской национальности» – ее получают. Абсолютно бесплатно. Наилучшее эфирное время. Главные страницы сайтов. И все это в таких масштабах, что кандидаты в президенты от самых богатых кланов, как говорят, нервно курят в стороне. . .

«Как быстро современная пресса устроит себк пирушку на такой истории? Будет самый большой сюжет от Бостона до Будапешта за два часа. 10 заложников гибнет. . . 20. . . 30. . . Безжалостно. Падают один за другим. Настоящая, откровенная смерть. С компьютерными усовершенствованиями. На фотографиях можно практически попробовать кровь на вкус. . . » – говорил террорист из голивудского триллера «Swordfish».

На кого в таких случаях работают СМИ? Возможно, считают, что на свой рейтинг. Но очевидно, что не на интересы нашего с Вами покоя. Ведь без рьяной, самоотверженной и напряженной работы СМИ над освещением террористического акта он. . . просто не будет оправдывать сам срок «теракт». Превратится на никому ненужный пшик.

«Кодекс мы должны чтить»?

Статья 258-4 Криминального кодекса Украины «Содействие совершению террористического акта» определяет как таковое «вербовка, финансирование, материальное обеспечение, вооружение, учеба лица с целью совершения террористического акта, а так же использование лица с этой целью».

Выходит, что давать деньги террористам – это преступление, которое карается лишением свободы на срок от 3 до 8 лет. А сколько им нужно денег на все про все? Несколько тысяч «зеленых», учитывая московские расходы? В то же время трудно представить, в какие многозначительные суммы обошлась медиа-поддержка этих террористов лишь в Украине. . .


Комментарии (25)

Ггг | 2010-04-14 21:38

Опять какието тегогисты не Говноцентр, так базарчег заминировали. По телефону как обычно, без бомб. Но нас не напугать голой ж...телефоной, да?

Єфімка | 2010-04-09 03:03

Очень пгавильный евгейский матегиалец. Побольше бі таких. ми бы на своих курсах и лекциях столько би гешевта сделали. Спасибо Сироже Стукенштейну. Наш человек

росич | 2010-04-06 10:01

Моряк
ти, мабуть або пересидів там на Кавказі, або прийняв іслам і намагаєшся таким чином оправдати зраду материнської віри. Але швидше за все, ти не морячок, а звичайнісінький нелегал (чи то-пак легал), мабуть біженець. от і розриваєшся тут про Кавказ, про матерів і дітей.Да клав я на чорнож..пих і на таких, як ти. Повертайся в гори і підіймай економіку рідного аулу! 88!

простий Українець | 2010-04-03 22:28

Дуже вірно казав Моряк і всі інші розумні люди, бо навіть сама добра собака буває кусачою, особливо коли з нею не тільки гарикаються, а ще і дуже сильно ображають. Нормальні журналісти, не смакують людське горе. а шукають причину де та "собака зарита" і хто запустив цей кровавий механізм. Це не одиночки психи, бо історія вчить, що серед теростів дуже рідко бувають психи і збоченці. Якщо зайдемо в новий СССР, та ще, не дай Боже, відправимо наших хловців кудись воювати , от тоді лихо прийде і до нас.

Перехожий | 2010-04-03 17:30

А що шановні комуністи скажуть з приводу бомбування царя "Народною волею"?
Це боротьба за краще майбутнє чи той же таки тероризм?
Здається, мухи та котлети повинні бути в різних блюдах...

прохожий | 2010-04-03 14:35

Во всех приведенных примерах задача СМИ одна - получить бабки. Даже сейчас эта статья появилась на ВВ только с целью поднять рейтинг сайта. Журналисты хотят кушать - тоже люди. Вот и все. Чем больше посещений сайта будет - тем больше бабла получит редактор. По аналогии могу сказать, сто посетители сайта поддерживают терроризм ;-))
В целом мнение Сергій СТУК, газета "Чернігівщина" - субъективное. Получив информацию об эпидемии, кто-то будет меньше появляться в общественных местах, и не заболеет.
Кто хотел купить резиновые сапоги - тот купит. Я сам видел девушек в резиновых сапожках в цветочек, гордо расшагивающих по городу. Говорят, сейчас так модно.
А узнав о взрыве в метро, я думаю, перепугались тоже не все. Многие пошли на станцию переливания крови. Говорят, она сильно была нужна пострадавшим...

Serg | 2010-04-02 21:55

Serg
Редактор новин
На 100 відсотків згоден з редактором. Матеріал справді один - пластилін, та важлива тільки одна маленька "дрібниця" - автор, який ліпить із пластиліну. Один автор шедевр виліпить, тобто правду покаже. Інший з того ж пластиліну потвору зробитиь. Мовляв, без жодних причин нахабні терористи вшнипилися в цю бідну нещасну країну. А влада тієї країни біла та пухнаста і жодним своїм порухом не спровокувала появи тероризму.

Моряк | 2010-04-02 21:38

Уроды вы все. Это не численность,это погибшие люди.... О чем вы говорите?????? А Кавказцев понимаю и разделяю... Ща мочат их без розбору....

Редактор новин | 2010-04-02 16:51

Serg
"... громадської думки"
Громадська думка? :) Це ж синонім слова "пластилін"! :)))

Serg | 2010-04-02 16:28

Абсолютно неправильний підхід автора до розвитку подій після теракту. Керуючись вашою логікою, можна дійти до абсурду - якщо журналісти все зроблять “правильно” і промовчать про 30 жертв теракту, то виходить, що терористи мають організувати теракт на 300 жертв, щоб ЗМІ таки помітили їх?! Це ж повний маразм. Причина, а тим більше наслідки громадської думки треба шукати не в пресі, а у тій владі, яка породжує причини тероризму. Кожен сам добре знає, які держави бояться терористів найбільше і чому саме. То до чого ж тут ЗМІ?

Редактор новин | 2010-04-02 14:02

росич
Редактор новинЯкщо вже говорити про організаторів, то слід говорити про організаторів тероризму глобального. А окремі терористичні групи, вважаю, просто виконавці, не свідомі тої гри, у якій замішані.
революціонер
"Коли людина віддає своє життя заради своїх переконань..."
А звідки у людини з'являються переконання?

революціонер | 2010-04-02 13:51

росич
Редактор новинЯкщо вже говорити про організаторів, то слід говорити про організаторів тероризму глобального. А окремі терористичні групи, вважаю, просто виконавці, не свідомі тої гри, у якій замішані.
"організатори глобального тероризму" - це все придумки американців та москалів для виправдання своїх кривавих воених дій, а Ваша думка про несвідомість дій терористів просто хибна. Коли людина віддає своє життя заради своїх переконань, говорить про глибокі причини усвідомлення дії. Тероризм є найбільш дієвим способом впливу на владу або будь якого ворога на якого він спрямований, бо він передбачає саме психологічний фактор впливу, і не сьогодні його видумали мусульмани... і він дуже успішно використовувався в Европі в 19-20 сторіччах. Можна бути прихильником або супротивником тероризму але відкинути те що це дієвий вплив - неможливо, кожна війна передбачає несправедливість і втрати цивільного населення, а якщо це все підігрівається ЗМІ, то це викликає психоз, що і підтверджують останні події в москві. І не забувайте про те, що сама влада може влаштовувати подібні факти, щоб під виглядом блокування розповсюдженню подібної інформації(приклад відіо) прикрити ЗМІ законодавчими актами

Моряк | 2010-04-02 13:48

Моряк
росич
Кавказ не трогай. Ты не отличишь аула от села. Для тебя они все черные. Для меня нет. Потому что я жил там. И ты не видел как мать носила свое дитя розорваное на пополам и голосила) Шо ты можешь сказать??*???

росич | 2010-04-02 13:39

Моряк
Я ще раз повторюсь, людський фактор ніхто не виключає, але в даному випадку ланцюжок веде до відомої силової структури. Невже ви думаєте, що увесь світ враз заговорив би про новий виток тероризму, якби це комусь не було вигідно? Пригадуєте події з Грузієї, Бесланом, "Норд-Остом". Пригадуєте як це вплинуло на політичний розклад Росії? Не настільки кавказці горді і безстрашні і не настільки вони прагунть своєї незалежності. Чомусь при Сталіні ніхто не повставав. Антинародна влада - найперший ворого народу.

Моряк | 2010-04-02 13:04

Гратись в тероризм? А вы не исключаете просто человеческого фактора?. Аналогия - что вы будете делать если русские танки будут утюжить улицы города Чернигова. Вы даже представить этого не можете? Почему? Это все реально. Я знаю что многие выйдут с цветами. Но так же многие будут жечь эти танки и россиян.

росич | 2010-04-02 12:24

росич
Редактор новин
всі прекрасно здогадуються про кого йде мова і кому вигідно гратись в тероризм.

Редактор новин | 2010-04-02 11:55

Юрій
Редактор новин
Юрій
"Ви повідомляли людям статистику ПОМЕРЛИХ від ГРВІ щоб вони не панікували?"
Повідомляли, тому що це офіційна статистична інформація без оціночних суджень на актуальну тему. Саме на основі такої інформації варто приймати рішення подальших дій - у масках по 10 грн. ходити чи посміятися з того. Статистика при цьому показувала, що нічого особливого у показниках смертності не було http://val.ua/202188.html
А є така інформація, як http://val.ua/201773.html - після цього народ подумає, як обирати генделики, страви в них, чи варто взагалі ними користуватися і т.п. Що вже казати про інформацію про наслідки вживання наркотиків - тютюнопаління, алкоголь... Гляди, почитаєте як у 23 чи 30 років гинуть від недопалку по п'яні, та й замислитесь. Хоча б про те, що покурити - треба вийти.

Редактор новин | 2010-04-02 11:41

росич
Якщо вже говорити про організаторів, то слід говорити про організаторів тероризму глобального. А окремі терористичні групи, вважаю, просто виконавці, не свідомі тої гри, у якій замішані.

Моряк | 2010-04-02 10:42

"Любая власть порождает паразитов" Н.И.Махно. По последним данным шахидки взорвавшие себя и людей в Московском метро - вдовы ликвидированых "боевиков". Я не сторонник терактов, и не оправдую эту бойню, но пока русские будут на Кавказе это будет повторятся регулярно. Минталитет местный, знаете ли... Знаю что говорю. Долго жил на Кавказе.

росич | 2010-04-02 10:11

І все-таке, вельмишановний авторе, ви не сказали кому вигідною була медіа-підтримка. Зрештою, можливо, це і правильно, адже розумний читач сам має наштовхнутись на думку хто організатор. Дві заяви Доку Умарова прямо протилежні одна одній. Гадаю, буде оправданої теза: "Заляканим народом легше керувати". Всі пригадують Беслан і мало хто пригадує як змінилось рішення центральної влади призначати губернаторів. Думайте, шановні. Влада - це насильство, а коли влада антинародна - народ має право виправити цю ситуацію.

Юрій | 2010-04-02 08:51

Юрій
Редактор новин
Юрій
Редактор новин
Могли б не задавати це питання, а просто відповісти на моє!

Редактор новин | 2010-04-01 21:57

Юрій
Редактор новин
Юрій
Це Ви знущаєтесь чи справді не розумієте різниці? :)

Юрій | 2010-04-01 17:48

Юрій
Редактор новин
"Статистика для того і потрібна щоб без зайвої паніки видно було що до чого". Без зайвої паніки???Ви повідомляли людям статистику ПОМЕРЛИХ від ГРВІ щоб вони не панікували? Тоді яка відмінність між "статистикою" трупів у Московському метро і померлих від грипу?

Редактор новин | 2010-04-01 17:41

Юрій
Ви напевно дещо переплутали. Статистика для того і потрібна щоб без зайвої паніки видно було що до чого.
Гуртам на зразок "пающіє труси" безкоштовно "розкрутитись" не допомагаємо :) Принаймні я особисто.

Юрій | 2010-04-01 17:14

Дуже цікаво!І що нового Ви нам повідали?Тоді скажіть навіщо ж Ви на сторінках свого інтернет видання, у період епідемії грипу, майже щодня наводили читачам статистику захворюваності в тому числі і летальні випадки?Чи не вносили Ви свою часточку в те, що люди купували ту ж марлю по 10 грн? 36Чи це так , накіпіло?Як у всім відомому кіно:" Шакал я шакал, у детей деньги ворую".Вже давно відомо, що ЗМІ однаково допомогають "розкрутитись" як терористам так і різним гуртам накшталт " пающіє труси".
закрыть